در تاریخ 22 ژوئن، اسپین آف Tetris Super Meat Boy را در دستان گوشتی خود قرار دهید

تتریس بزرگ است، اما می تواند با اره های برقی بیشتری کار کند. بنابراین (احتمالاً) روند فکر توسعه دهندگان Dr. Fetus’s Mean Meat Machine، یک اسپین آف Super Meat Boy در مورد ردیف کردن حباب های گوشتی رنگارنگ در حالی که از اره مویی و سایر خطرات گریزلی طفره می رفت، پیش رفت. فکر کنید Tetris Meets Match 4 با Slapstick Meat Boy روبرو می شود.

یک نسخه نمایشی در ماه آوریل منتشر شد، اما ناشران Thunderful Games به تازگی اعلام کرده‌اند که می‌توانید نسخه کامل آن را در ۲۲ ژوئن بازی کنید.


من هنوز فرصتی برای ارائه نسخه ی نمایشی خود نداشته ام، اما در حال حاضر با ترکیبی از استراتژی بازی ساده 4 و آزمون رفلکس، طفره رفتن از خطر فروخته شده ام. نگاه کردن به همه رنگ‌ها و گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه لکه‌های گوشت است. با توجه به اینکه توسعه دهندگان Headup با استودیوی Super Meat Boy Team Meat و هنرمندان SMB همکاری کردند، شاید تعجب آور نباشد.

آلیس او نسخه ی نمایشی را حفر کرد، با استقبال از پخش انواع مختلف قتل که ماشین گوشت به تترومینوها و کاشی ها می آورد. موشک ها و اره ها و لیزرها و بیشتر به این معنی است که هر سطح چیزهای زیادی برای بازی دارد.

همانطور که آلیس همچنین خاطرنشان می کند، این ماشین گوشت ادای احترام واضحی است ماشین لوبیا متوسط ​​دکتر روباتنیک، که خود نسخه ای با طعم سونیک است پویو پویو. یک تاریخ شریف

شما می توانید با گرفتن نسخه نمایشی، مقداری گوشت را به صورت رایگان له کنید بخار، GOG یا فروشگاه Epic Games. ماشین کامل در 22 ژوئن منتشر می شود، اما Thunderful هنوز هزینه آن را فاش نکرده است.

بخوانید:   استودیو Nightdive اولین نگاهی به System Shock 2: Enhanced Edition را به ما می‌دهد

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/get-your-meaty-hands-on-the-tetris-super-meat-boy-spinoff-on-june-22nd