در فصل بعدی Marvel Snap – TouchArcade وارد Spider-Verse شوید

ما در آخرین مرحله آخرین فصل هستیم مارول اسنپ (رایگان)، که به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است که با نگهبانان کهکشان وداع کنیم. اما وقتی شاه کربی دری را می بندد، پنجره ای را باز می کند. اگر نمی دانستید، اکنون یک فیلم جدید مارول منتشر شده است: Spider-Man: Across the Spider-Verse. من می‌توانم بگویم فرصتی عالی برای برخی از شیطنت‌های مرتبط با Spidey در فصل جدید که از هفته آینده شروع می‌شود. و برنامه‌نویس دوم Dinner هم همین‌طور است، زیرا برای بعضی‌ها وقتش فرا رسیده است عنکبوت در مقابل.

ویدئوی زیر بیشتر داستان را بیان می کند، اما اجازه دهید برخی از آن را مرور کنیم. اول از همه، کارت های جدید. Ghost-Spider (Spider-Gwen) این بار کارت Season Pass شماست. 2-Cost، 3-Power، با قابلیت On-Reveal برای انتقال آخرین کارتی که بازی کرده اید به این مکان. Season Pass همچنین انواع معمولی و سایر محصولات را با قیمت 9.99 دلار در اختیار شما قرار می دهد. فیلم‌های Spider-Ham، Spider-Man 2099 و Silk به صورت هفتگی پس از شروع رویداد پخش خواهند شد. آنها به استخرهای سری 4 و سری 5 اضافه می شوند و هر هفته به مدت یک هفته در فروشگاه توکن هایلایت می شوند. در اینجا برخی از امکانات جدید جالب برای افرادی که دک های مبتنی بر حرکت بازی می کنند وجود دارد!

طبق معمول چند مکان جدید نیز وجود دارد. در عمه می، اولین کارتی که بازی می‌کنید، +3 Power دریافت می‌کند و به مکان دیگری منتقل می‌شود. البته این نشان دهنده این است که چگونه پیتر به دلیل مهارت های ضعیف خود در بزرگسالی از خانه عمه می خارج می شود و به خانه باز می گردد. مکان جدید دیگر وب بزرگ است. پس از هر نوبت، یک بازیکن به طور تصادفی انتخاب می کند و یکی از کارت های آنها را به آن منتقل می کند. اساساً برای ساختن عرشه‌های حرکتی پاداش بیشتری دریافت می‌کنید. از اون عنکبوت ها استفاده کن

بخوانید:   تایوان مدعی ورود ۶ هواپیمای نظامی چین به قلمرو هوایی این کشور شد

Conquest Mode نیز در این فصل شروع خواهد شد، فکر می کنم که احتمالاً در اواسط ماه خواهد آمد. در این حالت سه سطح دشواری مختلف برای تکل وجود دارد و هر کدام از آنها بلیط های سطوح بالاتر و برخی مدال های جدید را به شما پاداش می دهند که می توانند در فروشگاه Conquest با انواع خوبی ها مبادله شوند. هرچه چالش بالاتری را برطرف کنید، مدال های بیشتری کسب خواهید کرد. این در اصل حالت نبرد با هدف بیشتری است، و از آنجایی که به بردهای متوالی بستگی دارد، واقعاً مهارت‌های تاکتیکی و عرشه‌سازی شما را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

و به نظر می رسد همین است. می دانم که هیجان زده ام، اما من خواهد شد باشد، نه؟ ژامبون عنکبوتی! من یک بازی خاص را می شناسم که قفلی برای افراد آرزومند است UMMSotW جایزه در چند هفته دیگر، مطمئناً. نظر شما در مورد این فصل جدید چیست؟ آیا برای ورود به Spider-Verse آماده هستید؟ یا فقط می خواهید به عرشه های معمولی خود بچسبید؟ در صورت تمایل به نظرات خود سر بزنید و به من اطلاع دهید!

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/03/marvel-snap-spiderverse-update-new-season-spider-versus-gameplay-video/منبع: https://toucharcade.com/2023/06/03/marvel-snap-spiderverse-update-new-season-spider-versus-gameplay-video/