دستیاران استودیو خلاق با انیمیشن کوتاه هوش مصنوعی با بیماری سلول داسی شکل مبارزه می کنند

رابط به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی کاراکترهای ایجاد شده با استفاده از Reallusion iClone را به Omniverse بیاورند، که به ارائه سایه زن های پوستی به صورت واقعی کمک می کند. و USD Composer می‌تواند جلسات عملکرد بی‌درنگ را برای شخصیت‌های iClone در صورت اتصال زنده با یک سیستم ضبط حرکت فعال کند.

هدف این ویدیو کمک به نوجوانان مبتلا به بیماری سلول داسی شکل است که اهمیت اطلاع سریع به بزرگسالان یا متخصصان پزشکی را در صورت تجربه علائمی مانند پریاپیسم – نعوظ طولانی و دردناکی که می‌تواند به آسیب دائمی بدن منجر شود- کمک کند.

سازندگان و توسعه دهندگان در سراسر جهان می توانید دانلود کنید NVIDIA Omniverse به صورت رایگان، و تیم های سازمانی می توانند از این پلتفرم برای پروژه های سه بعدی خود استفاده کنند.

بخشی از ماموریت آن برای یک مشتری اخیر استفاده از تصاویر سرگرم کننده و جذاب برای کمک به عادی سازی چیزی که می تواند یک موضوع بهداشتی حساس در نظر گرفته شود – و در نتیجه افزایش نتایج پزشکی بود.

او افزود: «من همچنین از طرفداران بزرگ جریان کاری Reallusion to Omniverse هستم.

با حرکت به سمت سه بعدی، تیم Elara Systems از Autodesk Maya برای ساخت، ریگ و انیمیشن کامل شخصیت ها و همچنین Adobe Substance 3D Painter و Autodesk 3ds Max برای ایجاد محیط های مختلف کوتاه استفاده کرد.

یادداشت سردبیر: این پست بخشی از ماست با همه چیزخوار آشنا شوید سری، که شامل سازندگان و توسعه دهندگان فردی است که استفاده می کنند NVIDIA Omniverse برای سرعت بخشیدن به گردش کار سه بعدی خود و ایجاد جهان های مجازی.

بخوانید:   چین : حضور نظامی آمریکا در جنوب شرق آسیا افزایش یافته است

بنجامین سامار، مدیر فنی Elara Systems گفت: «نیازی به گفتن نیست، این چیزی است که می تواند برای یک جوان بسیار ترسناک باشد. ما می‌خواستیم کاملاً روشن کنیم که زندگی با این شرایط و مدیریت آن قابل دستیابی است و مهمتر از همه، هیچ چیز برای شرم‌آوری وجود ندارد.»

سپس، این تیم با استفاده از برنامه تصویرسازی Procreate در تبلت، ماکت‌های دوبعدی خشن ایجاد کردند. این مرحله از فرآیند هنری بر ایجاد لباس شخصیت، تناسبات و جزئیات دیگر متمرکز بود. هنر مفهومی نهایی به عنوان یک مرجع واضح برای هدایت بقیه تصمیمات طراحی تیم استفاده شد.

انیمیشن های خشن لئون ساخته شده با Procreate.

این هنرمند فنی گفت: رندر بلادرنگ فعال شده توسط Omniverse “بسیار مهم بود، زیرا بدون آن، ما شانس صفر را برای تکمیل و ارائه این محتوا در نزدیکی مهلت تعیین شده خود نداشتیم.”

Leon با استفاده از Adobe Substance 3D Painter، Autodesk Maya و USD Composer به صورت سه بعدی زنده شد.

Samar گفت: “من گزینه صادرات حافظه پنهان نقطه متحرک را در Omniverse Connector برای Maya یافتم که بسیار ارزشمند است.” این کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که آنچه در Maya می‌بینیم با وارد شدن به USD Composer باقی می‌ماند، جایی که ما از رندر زمان واقعی برای ایجاد تصاویری با کیفیت بالا استفاده می‌کنیم.

این پروژه با بحث‌های مفصل درباره اهداف انجمن سلول داسی برای کوتاه آغاز شد و سپس فیلم‌نامه‌نویسی، استوری‌برد و ایجاد طرح‌های مختلف انجام شد. سمر گفت: «هنگامی که یک مفهوم اولیه در ذهن هنرمندان متبلور می شود، فرآیند خلاقانه متولد می شود و شروع به ایجاد حرکت می کند.

طرح هایی برای داستان لئون.

NVIDIA Omniverse را در ادامه دنبال کنید اینستاگرام، متوسط، توییتر و یوتیوب برای منابع و الهام بیشتر Omniverse را بررسی کنید انجمن ها، و به ما بپیوندید سرور Discord و تکان دادن کانال برای چت کردن با جامعه

بخوانید:   نظرات کاربران Zelda: Tears of the Kingdom از نمرات بالا تا پایین متغیر است

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/05/10/elara-systems-omniverse-creator/

برای پروژه سلول داسی، تیم به Adobe Substance 3D Painter برای سازماندهی محیط های سه بعدی مختلف و اعمال بافت های سفارشی برای هر پنج کاراکتر متکی بود. از Adobe After Effects برای ترکیب محتوای رندر شده در یک فیلم کوتاه منسجم استفاده شد.

تیم Elara Systems با همکاری Boston Scientific و Sickle Cell Society یک انیمیشن پزشکی سه بعدی شخصیت محور با استفاده از NVIDIA Omniverse پلت فرم توسعه برای اتصال خطوط لوله سه بعدی و ساخت برنامه های کاربردی متاورس.

آثار هنری دیگر «Omnivores» را بررسی کنید و پروژه‌ها را در قسمت ارسال کنید آلبوم عکس. با نرم افزارهای Adobe، Autodesk، Epic Games، Maxon، Reallusion، گردش کار خود را به Omniverse متصل کنید. و بیشتر.

همه اینها به لطف باز و قابل گسترش امکان پذیر شده است توصیف صحنه جهانی (USD) چارچوبی که Omniverse بر روی آن ساخته شده است.

این تیم این استراتژی را از طریق یک شخصیت سه بعدی به نام لئون انجام دادند – یک عاشق فوتبال 13 ساله که تجربیات خود را در مورد روز سختی که برای اولین بار یاد گرفت چگونه بیماری سلول داسی شکل خود را مدیریت کند، به اشتراک می گذارد.

شخصیت سه بعدی لئون در نمای Omniverse.

سامار که نزدیک به دو دهه تجربه صنعتی در زمینه تولید ویدیو، گرافیک متحرک، انیمیشن سه بعدی و واقعیت گسترده دارد، گفت: پایه‌گذاری کمپین آگاهی سلول داسی در یک روایت شخصی مرتبط و شخصی «رویکردی منحصر به فرد انسانی به یک بحث بالینی دیگر» بود.

سامر گفت: «Omniverse پتانسیل زیادی برای کمک به ساده‌سازی جریان‌های کاری برای تیم‌های انیمیشن سه بعدی سنتی ارائه می‌دهد، و این فقط سطح را خراش می‌دهد – مجموعه‌ای از ویژگی‌های رو به گسترش برای علاقه‌مندان به رباتیک، دوقلوهای دیجیتال، واقعیت توسعه‌یافته و طراحی بازی وجود دارد. آنچه که من مطمئن‌تر از همه می‌دانم، سرعت بسیار زیاد توسعه پلتفرم است – به‌روزرسانی‌های مداوم و ویژگی‌های جدید با سرعتی سریع اضافه می‌شوند.»

به آفرینش بپیوندید

برای تحقق بخشیدن به پروژه های خود، تیم Elara Systems به آن مراجعه می کند آهنگساز USD برنامه، هوش مصنوعی مولدقدرت گرفته Audio2Face و Audio2 Gesture، همچنین اتصال دهنده های Omniverse به Adobe Substance 3D Painter، Autodesk 3ds Max، Autodesk Maya و دیگر ابزارهای محبوب تولید محتوای سه بعدی مانند Blender، Epic Games Unreal Engine، Reallusion iClone و Unity.

سمر گفت: «USD بسیار قدرتمند است و بسیاری از مشکلات را حل می‌کند که بسیاری از مردم ممکن است حتی از وجود آن‌ها در هنگام همکاری مؤثر در یک پروژه ندانند». برای مثال، من می‌توانم یک صحنه را در Substance 3D Painter بسازم، آن را به فرمت USD صادر کنم و با یک کلیک آن را به USD Composer بیاورم. سایه بان ها به طور خودکار تولید و مرتبط می شوند و در صورت تمایل می توانیم موارد را بیشتر سفارشی کنیم.

انیمیشنی برای افزایش آگاهی

استودیو خلاق سیستم های الرا از موضوعات حساس در کار خود ابایی ندارد.