دست از تلاش برای ساختن سرنوشت بردارید | نقطه در – نقطه در

این هفته در Spot On، Tamoor و Lucy درباره راه‌اندازی ناموفق Redfall و اینکه چگونه تلاش‌های ناموفق آن برای ترکیب مکانیک‌های Destiny-lite ممکن است این بازی را از یک چیز واقعاً عالی باز داشته باشد، بحث می‌کنند. آنها همچنین بحث می کنند که چگونه ناشر Bethesda در تعقیب یک روند، مانند انتقام جویان مارول و شوالیه های گاتهام قبل از آن، یک کار احمقانه انجام داده است.

وقت آن است که ناشران دست از شوخی بردارند و بپذیرند که احتمالاً سرنوشت بعدی را نخواهند ساخت. و تلاش های مکرر برای انجام آن به صنعت بازی آسیب می رساند.

Spot On یک برنامه خبری هفتگی است که جمعه ها پخش می شود و در آن Tamoor Hussain سردبیر GameSpot و لوسی جیمز تهیه کننده ارشد درباره آخرین اخبار بازی ها صحبت می کنند. با توجه به چرخه اخبار بسیار پویا و بی پایان صنعت عظیم بازی های ویدیویی، همیشه چیزی برای صحبت وجود دارد، اما برخلاف بسیاری از برنامه های خبری دیگر، Spot On به جای خلاصه کردن اخبار، عمیقاً به یک موضوع می پردازد. Spot On هر جمعه پخش می شود.

از Crowsmack برای ارائه آثار هنری مورد استفاده در مجموعه Spot On سپاسگزاریم. کارهای بیشتری را در مورد او پیدا کنید سایت اینترنتی.

منبع: https://www.gamespot.com/videos/stop-trying-to-make-destiny-spot-on/2300-6461329/