دفاع جهانی، «جنگ موقت»، «قهرمانان و شروران دی سی» و موارد دیگر – TouchArcade

توضیحات iTunes

* تعامل با شخصیت های محبوب مانند هرگز در داستان تعاملی.
* پازل ها را حل کنید و معماها را در طول راه حل کنید.
* در ماجراهای بی نهایت پویا و بدون مرز شیرجه بزنید.
* انتخاب های بی پایان در داستان تعاملی در انتظار هستند.
* خلق داستان با آثار هنری خیره کننده ایجاد شده توسط هوش مصنوعی زنده شد.

موضوع انجمن: رانش زمین (توسط Cozy Labs)


توضیحات iTunes

حریفان را با پنهان کاری از بین ببرید یا گلوله ها را به طور کامل دور بزنید. بازیکنان این آزادی را دارند که هر طور که می خواهند بجنگند. از منطقه نبرد زنده فرار کنید تا فرصتی برای ضربه زدن به آن غنی داشته باشید، اما برای بقا آماده باشید.

در دنیای نینجاهای سایه، نقش آفرینی یک نینجا ماهر است که با انبوهی از نینجاهای شیطان مبارزه می کند تا دوست دختر شما را نجات دهد.

معرفی Adventure AI: تکامل ماجراهای متنی. هر داستانی را در چند ثانیه با تخیلی تعاملی مبتنی بر هوش مصنوعی بسازید. به سادگی موضوع و شخصیتی را انتخاب کنید و تماشا کنید که AI Genie ما یک دنیای تعاملی پویا پر از شخصیت ها و داستان های آشنا را زنده می کند.

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: مهاجمان فضایی: دفاع جهانی (توسط تایتو)


توضیحات iTunes

پرش به دایره چرخان O-VOID! در این دونده اکشن فوق‌العاده مینیمال، با ضربه انگشت از روی موانع می‌پرید. اما این یک پلتفرمر معمولی نیست! کل سطح می تواند جهت را تغییر دهد یا وارونه شود تا شما را پرتاب کند. آیا به اندازه کافی مهارت دارید که از هر چالشی جان سالم به در ببرید؟

در یک تورنمنت هفتگی به رقابت بپردازید تا مهارت های خود را در برابر سایر بازیکنان آزمایش کنید یا وظایف خود را تکمیل کنید تا امتیاز شخصی خود را اصلاح کنید.

موضوع انجمن: Blazing Snake (توسط Raven Sword Productions)


Tetragon یک بازی همهجانبه با سبک هنری زرق و برق دار، پازل های منحصر به فرد و چالش برانگیز و روایتی عمیق برای تمام سنین است. در دنیایی که از هواپیما و برج ساخته شده است، لوسیوس باید از قدرت های جدید خود برای دستکاری محیط و تعامل با گرانش در حال چرخش استفاده کند تا سفر خود را در جستجوی گمشده خود به زودی تکمیل کند.

موضوع انجمن: Sonic Prime Dash (توسط SEGA)


برای بازی‌ای آماده شوید که تمام انتخاب‌های زندگی‌تان را زیر سوال می‌برد! معرفی «راه‌های احمقانه برای صعود» – خلقت فوق‌العاده بی‌نظیری که به طور معجزه آسایی فقط در یک هفته ظاهر شد! با شگفتی تماشا کنید که Bean درخشان ما بی‌هدف از چیزهای تصادفی بالا می‌رود و به ستاره‌ها می‌رسد… خوب، به نوعی.

Sonic Prime Dash (رایگان)

برف شکنی: منطقه مهار (رایگان)

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: هوش مصنوعی ماجراجویی – داستانی قدرتمند (با جعبه مخفی)


Geo Gods یک بازی کارتی انفرادی است که طراحی کارت را با یک مکانیک ساده کاشی‌گذاری ترکیب می‌کند.

موضوع انجمن: Towers Of Everland (توسط Cobra Mobile Limited)


منبع: https://toucharcade.com/2023/07/19/best-new-iphone-games-july-20th/

در سفر حماسی خود، مهارت های خود را در نبرد با انبوهی از هیولاهای شیطانی که در طول راه با آنها روبرو می شوید، آزمایش کنید!

Geo Gods (رایگان)

DC Heroes & Villains (رایگان)

موضوع انجمن: Lumen Rider (نویسنده سو مین کیم)


نفس خود را حبس کنید، هدف بگیرید و زمانی که دشمنان ظاهر شدند، مهارت های خود را آزاد کنید. از بمب های انفجاری گرفته تا دیسک های کشنده و آتش سوزان، مجموعه وسیعی از سلاح ها در انتظار فرمان شما هستند. شهرها، بیابان‌ها، ویرانه‌ها و کلان‌شهرهای آینده‌نگر را تسخیر کنید و مدعی پیروزی شوید.

موضوع انجمن: جنگ موقت (توسط Game Stew)

بخوانید:   عناوین روزنامه‌های جهان؛ پیش‌بینی رشد ۲.۹ درصدی اقتصاد جهانی/ پهپادهای ترکیه در راه کویت

موضوع انجمن: Roto Force (توسط دیجیتال پلاگین)


برج های اورلند (2.99 دلار)

پوکمون اسلیپ (رایگان)

Tetragon یک تجربه بازی شیک و همه جانبه است که روایت و گیم پلی را به روشی بسیار منحصر به فرد ادغام می کند. گیم پلی چرخش جهان همراه با مکانیک دستکاری سطح موقعیت های جالبی را ایجاد می کند که زبان جدیدی از تفکر پازل را به شما آموزش می دهد.

توضیحات iTunes

شما و سایر بازماندگان با هم سیاره را کاوش خواهید کرد، با شکل های زندگی محلی کشف نشده روبرو خواهید شد و ماموریت هایی را برای یافتن تجهیزات و منابع ارزشمند تکمیل خواهید کرد. برای بهبود شانس خود، کارت‌هایی را در عرشه خود بکشید، اما مراقب دوام آنها باشید و منابع محدود خود را مدیریت کنید. کارت های سفارشی ایجاد کنید و تجهیزات خود را ارتقا دهید تا استراتژی خود را به درستی تنظیم کنید.

SPACE INVADERS برای تسخیر جهان بازگشته اند، این بار از بعد متفاوت. به تیم دفاع جهانی بپیوندید تا SPACE INVADERS را در همسایگی خود پیدا کرده و شکست دهید.

توضیحات iTunes

در این ماجراجویی شگفت‌انگیز، شما Bean را راهنمایی می‌کنید که بی‌خیال خود را در میان انبوهی از اشیاء می‌کشد. نردبان است؟ آیا چوب پوگو است؟ چه کسی می داند! تعلیق غیر قابل تحمل است! در اینجا نیازی به چالش های هیجان انگیز یا پازل های ذهن آزاردهنده نیست. فقط اکشن کوهنوردی بیهوش کننده که شما را متعجب می کند که چگونه این بازی حتی از مرحله طوفان فکری عبور کرده است.

راه های احمقانه برای صعود (رایگان)

در این بازی دویدن با اکتان بالا که سریعترین جوجه تیغی آبی جهان را در خود جای داده است، در دوره های مسابقه سه بعدی زیپ کنید، از روی موانع بپرید و با شروران نمادین مبارزه کنید.

به برج‌های اورلند خوش آمدید، جایی که عناصر اکتشاف، مبارزات و نقش‌آفرینی با هم ادغام می‌شوند تا تجربه‌ای شگفت‌انگیز از بازی ایجاد کنند که یک ماجراجویی واقعی را در یک سفر آشکار ارائه می‌کند که شما را برای کسب اطلاعات بیشتر بازمی‌گرداند!

دنیای DC به شما در DC Heroes & Villains، یک بازی ابرقهرمانی RPG حماسی Match-3 نیاز دارد! نمادهای افسانه‌ای DC مانند بتمن، جوکر، سوسک آبی، سوپرمن، آکوامن، زن شگفت‌انگیز، لکس لوتر، هارلی کوین، فلش را جمع‌آوری و آموزش دهید و برای زنده ماندن از انقراض با دشمنان مقابله کنید!

Lumen Rider (رایگان)

«لغزش زمین – توسط آزمایشگاه‌های کوزی» شما را به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌برد، در حالی که دنج و دوستانش با اسکیت سوار بر دامنه‌های آتشفشانی در حال فوران می‌روند! اسکیت‌برد خود را ببندید، شجاعت خود را جمع کنید و برای یک تجربه بی‌پایان اسکیت‌بازی هیجان‌انگیز آماده شوید.

موضوع انجمن: Snowbreak: Containment Zone (توسط SEASUN GAMES)


از موانع دوری کنید، مسیرهای خائنانه را طی کنید و هنگام فرود در زمین های آتشفشانی، سکه های درخشان جمع آوری کنید. مراقب صخره‌های عظیمی باشید که سر راه شما قرار می‌گیرند – قدرت‌های حماسی را آزاد کنید تا مسیرتان را پاک کنید! ترفندهای جسورانه را اجرا کنید و روی ریل بکوبید تا مهارت های خود را به نمایش بگذارید و امتیاز خود را به ارتفاعات جدید ارتقا دهید.

جمع آوری پوکمون از طریق خواب!

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

در سال 2027، در زمین موازی 103. ارتش سرخ یک محاصره کامل در جزیره فناوری اجرا کرد تا کنترل فناوری تراشه و تسلط جهانی را به دست آورد.
برای مقابله با ارتش سرخ، متحدان جزیره فناوری ارتش آبی را تشکیل دادند و جنگ شدیدی را در جزیره و آب های اطراف آن به راه انداختند.

توضیحات iTunes

Roto Force یک گلوله جهنمی دو بعدی پر انرژی است که اکشن سریع را با گیم پلی چالش برانگیز ترکیب می کند. این تیرانداز دوقلو مهارت و رفلکس شما را در 9 مکان مختلف با طراحی منحصر به فرد پر از دشمنان و موانع آزمایش خواهد کرد!
به عنوان یک کارآموز از Roto Force، ماموریت های متعددی را برای انجام دادن خواسته های رئیس خود آغاز خواهید کرد. جهان های مختلف بازی شما را در محیط های مختلف از یک جنگل خطرناک گرفته تا شهر لجن و فراتر از آن می برد.

Breakout آرنا (رایگان)

توضیحات iTunes

به عنوان عضوی از نیروی خلبان نخبه، در اولین تجربه بازی همهجانبه در نوع خود، از منطقه خود در برابر تهاجم دفاع خواهید کرد. در ماموریت‌هایی در ابعاد مختلف از واقعیت افزوده گرفته تا دنیای مهاجم موازی شرکت کنید. موفقیت شما را در امتیازات بالا و همچنین جوایز ویژه و قدرت بالا به دست می آورد.

تیرانداز جدید سه بعدی RPG علمی تخیلی اینجاست! سرنوشت را هدف بگیرید، در کنار ما بجنگید! مرحله مشخص شده را برای ادعای یک عامل نارنجی ردیف پاک کنید! Snowbreak: Containment Zone یک تیرانداز RPG علمی تخیلی سه بعدی است که توسط Unreal Engine 4 طراحی شده است که یک تجربه بازی بین پلتفرمی نسل بعدی را ارائه می دهد و پیشرفت شما را در همه دستگاه های شما به اشتراک می گذارد.

توضیحات iTunes

Blazing Snake (2.99 دلار)

KING OF THE MONSTERS 2 یک بازی اکشن است که توسط SNK در سال 1992 منتشر شده است.
یکی از 3 هیولا را انتخاب کنید تا بیگانگان را در سراسر جهان از بین ببرید و به پادشاه بلامنازع هیولاها تبدیل شوید!
در حالت تعاونی 2 نفره با هم کار کنید، یا آن را در حالت مقابل دوک کنید!

SPACE INVADERS: World Defense (رایگان)

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: ایستگاه Castaway (توسط Bad Zombie Games)


ایستگاه Castaway (4.99 دلار)

آیا می‌توانید در این دونده بی‌پایان پر اکشن توسط SEGA به صدر جدول امتیازات برسید؟ وقت آن است که بفهمیم!

هوش مصنوعی ماجراجویی – تخیلی قدرتمند (رایگان)

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: O-VOID (توسط Gearhead Games)


تتراگون (8.99 دلار)

Blazing Snake یک بازی ویدیویی سرگرم کننده، سریع و با الهام از بازی های سبک آرکید کلاسیک است:
– مار خود را با نقاشی روی صفحه کنترل کنید
– برای افزودن بخش هایی به مار غذا جمع آوری کنید
– به دیوارها برخورد نکنید وگرنه بخش هایی از مار خود را گم خواهید کرد
– برای درگیر شدن در حالت FLAMEBOW و محافظت از مار خود سکه جمع کنید!
– بیش از 30 سطح برای حل
– بدون تبلیغات!
– بدون خرید درون برنامه ای!
– هیچ داده شخصی جمع آوری نشده است!

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Hero Beetle War: Tower Attack (توسط Genix Lab)


آماده انتخاب ماموریت جدید خود هستید، استخدام کنید؟ Arena Breakout یک FPS تاکتیکی همهجانبه نسل بعدی و اولین تیرانداز غارتگر استخراجی در نوع خود است که محدودیت های شبیه سازی جنگ را در موبایل جابجا می کند.

هر روز بازی‌های جدید موبایلی وارد اپ استور می‌شوند، و بنابراین هر هفته فهرستی قدیمی از بهترین نسخه‌های جدید هفت روز گذشته را گردآوری می‌کنیم. در آن روزگار، اپ استور همان بازی‌ها را به مدت یک هفته به نمایش می‌گذاشت، و سپس هر پنجشنبه آن ویژگی‌ها را به‌روزرسانی می‌کرد. به همین دلیل، توسعه‌دهندگان عادت کردند که بازی‌های خود را در طول چهارشنبه یا اوایل پنجشنبه منتشر کنند تا امیدواریم یکی از آن ویژگی‌های مورد علاقه را به دست آورند. امروزه اپ استور دائماً تازه می شود، بنابراین نیاز همه به انتشار همه در یک روز کاهش یافته است. با این حال، ما قالب هفتگی چهارشنبه شب خود را حفظ کرده‌ایم، زیرا سال‌هاست که مردم می‌دانستند تا TouchArcade را برای لیست بازی‌های جدید بررسی کنند. و بنابراین بدون هیچ مقدمه ای لطفاً لیست کامل بازی های جدید این هفته را در زیر بررسی کنید و در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که کدام بازی ها را انتخاب می کنید!


موضوع انجمن: تتراگون (نویسنده Cafundó Estúdio Criativo)


Roto Force (رایگان)

King of the Monsters 2 ACA NEOGEO (3.99 دلار)

Hero Beetle War: Tower Attack (رایگان)

نزول تایتان ها شهری که زمانی پرجنب و جوش بود را به زمین بایر ویران شده منطقه مهار الف تبدیل کرد. به عنوان آجودان نیروی هیمدال، شجاعانه در کنار تظاهرات با قدرت های خدایان و شخصیت های منحصر به فرد ماموریت هایی را انجام دهید و به دنبال پایان دادن به این زمستان تلخ هستید…

موضوع انجمن: King of the Monsters 2 ACA NEOGEO (توسط SNK)


موضوع انجمن: Pokémon Sleep (توسط The Pokemon Company)


موضوع انجمن: Breakout Arena (بر اساس Level Infinite)


موضوع انجمن: DC Heroes & Villains: Match 3 (توسط Jam City)


در دنیای پوکمون اسلیپ، پوکمون‌هایی با همان نوع خوابی که در حین گرفتن چند Z گرد هم جمع می‌شوند، پس تمام سبک‌های مختلف خوابی که پوکمون می‌تواند داشته باشد را کشف کنید تا بتوانید Dex سبک خواب خود را تکمیل کنید!

جنگ موقت (3.99 دلار)

آیا به اندازه کافی شجاع هستید که تمام برج ها را فتح کنید؟ با تنوع بی پایان، هیچ دو بازی هرگز یکسان نیستند!

توضیحات iTunes

به بیرون بروید و به تیم دفاع جهانی بپیوندید تا با دوربین خود در واقعیت افزوده، SPACE INVADERS را در محله خود پیدا کرده و شکست دهید.

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

رانش زمین (رایگان)

به Castaway Station خوش آمدید، یک بازی هیجان انگیز بقا که شما را به سفری ناخواسته در یک سیاره متخاصم پس از یک حادثه فاجعه بار در رزمناو فضایی خود می برد. در سیاره‌ای ناشناخته با منابع محدود گیر افتاده‌اید، باید از تمام هوش و مهارت‌های خود، همراه با هر ابزاری که می‌گیرید، برای زنده ماندن استفاده کنید. شما هرگز به خانه نخواهید رسید

O-VOID (رایگان)

یک پالس مرموز تمام قدرت های فوق العاده را از بین برده است، و این شما هستید که باید تیم فوق العاده نهایی را جمع آوری کنید و از این بی عدالتی کهکشانی جلوگیری کنید. با تیم خود از ابرقهرمانان و فوق شروران DC به استاد تبدیل شوید و برای نبردهای حماسی PvP در این بازی پازل RPG کاملاً جدید آماده شوید!

موضوع انجمن: Dumb Ways to Climb (توسط PlaySide Studios)


در Geo Gods شما از جادوی اصلی خدایان برای ایجاد یک باغ خدایی استفاده می کنید. هر گروه خدا با مجموعه ای از کارت ها همراه است که می توانید از آنها برای افزایش امتیاز هر خدا استفاده کنید. برای کسب امتیاز بیشتر و ایجاد باغ عالی، 6 کریستال قدرت عنصری را فعال کنید.

برای نبردهای آدرنالینی که قبلاً هرگز نبوده، آماده شوید! درگیر نبردهای مهیج، با دوچرخه خود در هوا پرواز کنید! خود را به سلاح های قدرتمند مجهز کنید و عجله را در آغوش بگیرید.

معشوق شما ربوده شده است و تنها راه بازگرداندن او این است که از طریق یک برج عظیم پر از دشمنان در هر سطح پارکور کنید. اما نگران نباشید زیرا مهارت های قدرتمندی در آستین خود دارید. شما می توانید از قدرت سایه و جیتسو سوسک خود برای نزاع علیه نینجاهای شیطان، حتی قوی ترین رئیس در چندین مبارزات حماسی استفاده کنید.

توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: ژئو خداز (نویسنده آرنولد رائرز)