دواین جانسون برای یک فیلم سریع و خشمگین جدید بازمی گردد

بسیاری از طرفداران تعجب کردند که آیا او به خاطر فیلم کوتاهش در پایان Fast X به این فرنچایز باز خواهد گشت. اوایل امروز در او حساب توییتر، جانسون ویدئویی را با شرح چگونگی بازگشت هابز منتشر کرد و او بخشی از یک “فصل جدید و جدید و راه اندازی برای Fast X: Part II” خواهد بود.

فیلم آینده دنباله ای بر هابز و شاو یا Fast X نخواهد بود. در عوض، قصد دارد شکاف بین X و 11 را پر کند. اگرچه جانسون قرار است به مجموعه بازگردد، انتظار می رود وین دیزل در این فیلم بازی نکند. . جانسون و دیزل در طول این سال‌ها سر به سر گذاشته‌اند و همین امر باعث ایجاد تردید در ادامه حضور جانسون در حداقل سریال اصلی Fast and Furious شده است.

در بررسی Fast X ما به آن امتیاز 4/10 دادیم و فیل اوون نوشت: “Fast X یک تجربه طاقت فرسا است. مانند Fate و F9، بیش از حد پر است و بیشتر به خدمات طرفداران و رشد خانواده توجه دارد تا گفتن یک فرد شایسته. داستان.”

بخوانید:   رکوردشکنی بودجه ۲۰۲۳ دولت ژاپن

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/dwayne-johnson-is-returning-for-a-new-fast-furious-movie/1100-6514747/?ftag=CAD-01-10abi2f

مطابق با هالیوود ریپورترجانسون در کنار وین دیزل و دیگران، پروژه بدون نام Fast را تولید خواهد کرد. علاوه بر این، کریس مورگان فیلمنامه را بر عهده خواهد داشت و تهیه کنندگی را نیز بر عهده خواهد داشت. مورگان روی اکثر فیلم های سریع به جز Fast & Furious 9 و Fast X کار کرده است.