دولت ایالات متحده ویدیوهای مرموز بشقاب پرنده را از حالت طبقه بندی خارج می کند

این ویدئوها توسط شان کرک پاتریک، رئیس دفتر حل ناهنجاری همه دامنه ارائه شده است که سال گذشته برای بررسی شواهد UAP ها تاسیس شد. مشاهده‌ها در حال ردیابی بیش از 650 مورد است و تنش‌ها در اطراف UAP‌ها پس از سرنگونی چندین شی ناشناس در ایالات متحده و کانادا در اوایل سال جاری افزایش یافته است.

به عنوان بخشی از یک جلسه توجیهی اخیر پنتاگون در مورد بشقاب پرنده ها، که اکنون به طور رسمی به عنوان UAPs یا پدیده های هوایی ناشناس شناخته می شوند، دولت ایالات متحده دو ویدیوی جدید از چنین پدیده هایی را از حالت طبقه بندی خارج کرده است. یکی از آنها که توسط یک پهپاد Reaper گرفته شده است، یک گوی فلزی در حال پرواز را نشان می دهد که سال گذشته در خاورمیانه مشاهده شد.

او توضیح داد: «تنها درصد بسیار کمی از گزارش‌های UAP امضاهایی را نشان می‌دهند که می‌توان آن‌ها را به‌طور منطقی غیرعادی توصیف کرد». اکثر اشیاء ناشناس که به AARO گزارش شده اند، ویژگی های دنیوی بالن ها، درهم و برهمی، پدیده های طبیعی یا دیگر منابع قابل توضیح را نشان می دهند.

بخوانید:   نظرسنجی در ۴۱ کشور و منطقه / ۵۶.۲ درصد معتقدند چین در مبارزه با کرونا نقش مهمی ایفا کرد

با وجود افزایش فعالیت، کرک پاتریک می گوید که دفتر او تاکنون هیچ مدرکی دال بر فعالیت فرازمینی پیدا نکرده است. همانطور که توسط سیاسیاو به کمیته خدمات مسلح سنا گفت: “AARO تاکنون هیچ مدرک معتبری مبنی بر فعالیت فرازمینی، فناوری خارج از جهان یا اشیایی که قوانین شناخته شده فیزیک را نقض می کنند، پیدا نکرده است.”

اولین ویدیوی کره‌ای فلزی ممکن است یکی از آن‌ها باشد، با کرک پاتریک که می‌گوید «تشخیص کامل آن، فقط بر اساس آن ویدیو، غیرممکن خواهد بود». یادداشتی بر روی اسلاید نمایش داده شده همراه با ویدئو اضافه می کند که UAP “ویژگی های مطابق با سایر مشاهدات “گوی فلزی” در منطقه را نشان می دهد.

دومین ویدیوی طبقه بندی شده نشان داده شده در ارائه، شی ای را که در جنوب آسیا مشاهده شده است، تجزیه و تحلیل می کند. این رویت در انتظار بررسی همتایان، با AARO حل شده است که این شی یک هواپیمای تجاری است. کرک پاتریک گفت که حدود نیمی از گزارش‌های UAP ارائه شده به دفتر او برای بررسی اولویت‌بندی شده‌اند، به طوری که 20 تا 30 مورد در حال حاضر تحت تجزیه و تحلیل قرار گرفته‌اند، و تعداد انگشت شماری نیز توسط همتایان بررسی و بسته شده‌اند. او هشدار می دهد که بسیاری از پرونده ها احتمالاً به دلیل کمبود شواهد حل نشده خواهند ماند