دو تیتراژ فیلم Guardians of the Galaxy 3 توضیح داده شد

آیا این به این معنی است Guardians of the Galaxy Vol. 3 فقط یک ابرقهرمان کاملاً جدید مارول را وارد MCU کردید؟ این نامشخص است – منشا کتاب کمیک فیلا ول هیچ ربطی به High Evolutionary یا Guardians of the Galaxy ندارد. اما چه این اولین قدم های داستان Phyla-Vell در MCU باشد، چه فقط شخصیتی به نام Phyla، نردها متوجه خواهند شد.

آخوندک (پوم کلمنتیف)، دراکس (دیو باتیستا)، پیتر کویل/استار لرد (کریس پرت) و سحابی (کارن گیلان) روی سطح کم گرانش یک ساختار بیولوژیکی عظیم که در سطحی گوشتی پوشیده شده است، می جهند و قدم برمی دارد. موها و استخوان های بزرگی که از آن در Guardians of the Galaxy Vol.  3.

تصویر: مارول استودیو

اما کجا؟ مارول هیچ برنامه ای رسما اعلام نکرده است که شامل Star-Lord یا کریس پرت باشد، و واقعاً هیچ پروژه MCU آینده ای وجود ندارد که برای او احساس خوبی داشته باشد – حداقل تا سال 2025 انتقام جویان: سلسله کانگ.

پیتر کویل/استار-لرد (کریس پرت) روی عرشه شعله ور سفینه فضایی در فیلم Guardians of the Galaxy Vol.  3.

تصویر: مارول استودیو

استار-لرد افسانه ای باز خواهد گشت

انتهای، آخر Guardians of the Galaxy Vol. 3 فهرست Guardians را تغییر می‌دهد، زیرا برخی از شخصیت‌ها برای یافتن خود یا بازگشت به زندگی غیرمحافظان خود می‌روند، و برخی دیگر برای انجام تمام نگهبانی کنار می‌روند. این صحنه ما را به فهرستی تقریباً کاملاً جدید نگهبانان می‌رساند که شامل آدام وارلاک (ویل پولتر)، کراگلین (شان گان)، گروت (وین دیزل)، کازمو (ماریا باکالووا) و یکی از فرزندان «تکامل یافته» High Evolutionary است. با راکت راکون (بردلی کوپر، شان گان) به عنوان رهبر جدید گروه.

آیا مارول یک سریال یا فیلم انفرادی ستاره-لرد دیزنی پلاس در آستین خود دارد؟ آیا آنها برای تقویت فیلم ها یا سریال های دیگر برای فیلم های کوتاه آینده برنامه ریزی می کنند؟ ممکن است. اما برای اطمینان بیشتر باید منتظر اعلام رسمی باشیم.

منبع: https://www.polygon.com/23708075/guardians-galaxy-3-end-credits-scenes-star-lord-phyla

Guardians of the Galaxy Vol. 3 دارای دو صحنه تیتراژ، یکی در وسط تیتراژ، و دیگری در انتهای انتهایی. اولی همه چیز درباره نگهبانان کهکشان است و دیگری درباره بنیانگذار درگذشته آنها، شخصیت کریس پرت، پیتر کویل، با نام مستعار استار-لرد.

نگهبانان جدید کهکشان

شاید سه گانه نگهبانان کهکشان ساخته جیمز گان به پایان رسیده باشد، اما دنیای سینمایی مارول ادامه دارد. و درست مانند مارول کامیکس، این به معنای داستان نگهبانان است ندارد سرامدن؛ زوج Guardians of the Galaxy Vol. 3 در صحنه های تیتراژ خود به ادامه آن اشاره می کند. بیایید همه چیزهایی را که می دانیم در مورد مکان بعدی که نگهبانان را خواهیم دید، تجزیه کنیم، حتی اگر هنوز زیاد نیست.

تمام راه را تا پایان اعتبارات صبر کنید، و خواهید گرفت Guardians of the Galaxy Vol. 3نکته واضح تر در مورد آینده MCU. به پیتر کویل برمی گردیم، که ظاهراً آنقدر راحت با پدربزرگش زندگی می کند که غلات صبحانه می خورند و نسبت به عادات چمن زنی همسایه ها دلسوزی می کنند. یک لحظه به شدت پیش پا افتاده به طرز طنز آمیزی با کارت عنوانی که ادعا می کند «ارباب ستاره افسانه ای بازخواهد گشت» در کنار هم قرار می گیرد.

در مارول کامیکس، Phyla-Vell … نگاه کنید. پیچیده است، اما شما می توانید او را به عنوان بخشی از خانواده آزاد ماجراجویان فضایی مرتبط با اولین کاپیتان مارول، یک جنگجوی کری به نام مار-ول در نظر بگیرید.

آیا این نسخه از نگهبانان کهکشان را دوباره خواهیم دید؟ هیچکس نمیداند! حداقل هیچ کس خارج از سالن های استودیو مارول نیست. اما تیتراژ واقعی (می‌دانید، چیزهایی که در بین صحنه‌های تیتراژ اجرا می‌شوند) برای کمیک‌های کمیک، کمی یک تخم مرغ عید پاک دارد، که به عضو بچه تیم جدید به عنوان Phyla اشاره می‌کند.

آن‌ها در سیاره‌ای ناشناخته هستند و از چند شهرک‌نشین ناشناس در برابر ازدحام جانوران ناشناخته محافظت می‌کنند، اما درست قبل از این کار، راکت سندی را که زون پیتر به او داده بود، می‌کشد و با تکان دادن سر به فیلمی که همه چیز را شروع کرد، برگشت. قرار می دهد در “بیا و عشقت را بگیر، از آلبوم 1973 Redbone وووکا.

(اد. توجه داشته باشید: این قطعه حاوی اسپویلر برای Guardians of the Galaxy Vol. 3.)

بخوانید:   14 نام عجیب و غریب جنگ ستارگان