دیتامین میراث هاگوارتز سیستم اخلاقی را آشکار می کند که در آن نفرین های نابخشودنی با هزینه همراه بوده است

فقط تعداد کمی از فعالیت‌ها افزایش یافتند، مانند مطالعه در کلاس با ده اضافه کردن یا شرکت در باشگاهی که پنج اضافه شد.

کلی مورفی، طراح اصلی، گفت: «برای ما مهم بود که به بازیکنانی که به دنبال جادوگر تاریکی یا جادوگر باشند فرصتی برای این کار بدهیم. رادار گیمز اوایل امسال این تجسم نهایی نقش آفرینی است: اجازه دادن به بازیکن برای شرور بودن. علاوه بر این، این مهم بود زیرا از عدم قضاوت سازندگان بازی ناشی می شود. اگر می خواهی بد باشی، شیطان باش.»

طرفدارانی که متوجه شدند هاگوارتز Legacy فاقد عواقب غیرعادی برای قتل و استفاده از سایر نفرین‌های نابخشودنی است، از شنیدن اینکه نرم‌افزار Avalanche توسعه‌دهنده نیز در مورد آن فکر زیادی کرده است، خوشحال خواهند شد.

رایان لستون یک روزنامه نگار سرگرمی و منتقد فیلم برای IGN است. می توانید او را دنبال کنید توییتر.

منبع: https://www.ign.com/articles/hogwarts-legacy-datamine-reveals-morality-system-where-unforgivable-curses-came-with-a-costعلاوه بر این، به نظر می‌رسد که میراث هاگوارتز نیز یک سیستم شهرت را کنار گذاشته است، با رتبه‌هایی از نفرت، دوست نداشتن، بی‌تفاوت، آشنا، صمیمانه، دوستانه و در نهایت تا رسیدن به Companion.

همانطور که توسط PC Gamerیک دیتامین جدید از بازی محبوب هری پاتر نشان داده است که یک سیستم اخلاقی حداقل قبل از عرضه آزمایش شده است، به این معنی که استفاده از نفرین های نابخشودنی چندان رایگان و آسان نبود.

یوتیوبر GrandTheft Diamonds هنگامی که فایل های SQL بازی را بررسی می کرد، یک سیستم اخلاقی پنهان را کشف کرد و به جادوگرانی که استفاده از Avada Kedavra و سایر نفرین های نابخشودنی را انتخاب می کردند، یک مجازات House Point در نظر گرفت.

بخوانید:   لوگانسک : صدها شهروند در حمله های اوکراین کشته یا زخمی شده اند
همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Killing Curse بدترین مجازات ها را به همراه داشت و 100 امتیاز خانه را از بازیکنان حذف می کرد. کستینگ Imperius 50 امتیاز برای بازیکن هزینه دارد، در حالی که اقدامات درون بازی مانند اخاذی یا قلدری به ترتیب 50 و 25 امتیاز هزینه دارند.

جالب است که فکر کنیم سیستم اخلاقی از بین رفته ممکن است به این موضوع گره خورده باشد، بسیار شبیه به سیستم کارما Fallout.

این فقط یک کسر امتیاز خانه نیست. سایر عواقب اعمال نادرست شما شامل ارجاع به CrimeSceneInvestigations و CallAF است (که GrandTheftDiamonds فرض می کند مخفف CallAuthorityFigure است). با این حال، در نهایت، نظام اخلاقی از بین رفت.

بررسی IGN از میراث هاگوارتز به آن امتیاز 10/9 داد و گفت: “تقریباً از هر نظر، میراث هاگوارتز همان نقش‌آفرینی هری پاتر است که من همیشه می‌خواستم بازی کنم.”

آیا می خواهید درباره میراث هاگوارتز بیشتر بخوانید؟ بدانید که Hogwarts Legacy بالاخره کی به نینتندو سوییچ می آید و همچنین بهترین نکات ما برای اینکه بهترین جادوگر باشید.