دیزنی ممکن است به زودی فیلم ها و نمایش های بیشتری را از دیزنی پلاس یا هالو حذف کند

باب ایگر، مدیر عامل دیزنی در آخرین تماس درآمدی دیزنی گفت که او “مطمئن است که ما در مسیر درستی برای سودآوری بلندمدت استریم هستیم” و این شرکت “حجم محتوایی که تولید می کنیم و آنچه را که می سازیم منطقی می کند.” در حال خرج کردن هستند.” ایگر همچنین انتظار دارد که دیزنی قیمت سرویس Disney+ خود را افزایش دهد تا “ارزش محتوای ارائه شده ما را بهتر منعکس کند.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/disney-may-remove-more-movies-and-shows-from-disney-plus-or-hulu-soon/1100-6514785/?ftag=CAD-01-10abi2f

ما احتمالاً می‌توانیم انتظار بیشتری از این نوع اخبار را داشته باشیم که نه تنها از برادران وارنر دیسکاوری و دیزنی، بلکه شرکت‌هایی مانند آمازون پرایم ویدیو و نتفلیکس و پس از آن گزینه‌های جدیدتری مانند Peacock و Paramount+ در سال‌های آینده منتشر شوند زیرا آنها به دنبال سود پایدار هستند. از کند شدن رشد

حتی همین چند سال پیش، بسیاری از ما ساده لوحانه معتقد بودیم که سرویس‌های استریم به‌عنوان کتابخانه‌های دائمی در حال رشد محتوا عمل می‌کنند که می‌توانیم هر زمان که می‌خواهیم به تماشای برنامه‌ها برویم. سپس، سال گذشته، برادران وارنر دیسکاوری اولین فیلم بزرگ را در فیلم The Great Write-Down انجام داد. دیزنی ماه گذشته از این روند پیروی کرد و اکنون می گوید چیزهای بیشتری در راه است، تنوع گزارش ها.

از همان روزهای اولیه نتفلیکس که محتوای جریانی را برای پلتفرم خود ایجاد می کند، خدمات استریم در حال رشد و افزایش کتابخانه های خود بوده اند. با این حال، افراد زیادی به خدمات پخش پیوسته اند که رشد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. فقط به این تعداد نیست جدید مشتریانی که قبلا وجود داشتند. این در مورد حفظ کاربران موجود و بازگرداندن دیگرانی است که به خدمات دیگر تغییر مکان داده اند.

بخوانید:   بررسی Ravenlok – Game Pass Fodder – WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

پس از حذف نمایش‌ها و فیلم‌هایی مانند Willow، Y: The Last Man، Dollface، و The Mysterious Benedict Society، انتظار می‌رود دیزنی 1.5 میلیارد دلار هزینه کاهش محتوا را متحمل شود، به این معنی که این شرکت می‌تواند این مقدار را از مالیات خود حذف کند. این عددی غیرممکن است که بتوان آن را نادیده گرفت – این صرفه جویی معادل تعداد انگشت شماری از فیلم های مارول است. در نتیجه، گزارش‌ها حاکی از آن است که دیزنی همچنان به بررسی محتوا در دیزنی+ و هولو ادامه می‌دهد و «در حال حاضر پیش‌بینی می‌کند که محتوای تولید شده بیشتر از DTC و سایر پلتفرم‌ها، عمدتاً در طول سه ماهه سوم مالی‌اش حذف شود». این احتمالاً معادل حدود 400 میلیون دلار بیشتر در هزینه‌های کاهش ارزش مربوط به محتوای تولید شده (عمدتاً به معنای فیلمنامه و تلویزیون است).

یک راه مطمئن تر برای کمک به افزایش شکاف بین هزینه و درآمد، تمرکز بر یافتن راه هایی برای کاهش هزینه ها در باطن است. قفسه بندی محتوایی که دیزنی احساس می کند هزینه بیشتری از ارزش آن دارد به این معنی است که شرکت مجبور نیست برای پرداخت باقی مانده به بازیگران و نویسندگان (که در حال حاضر برای دستمزد بهتر از جمله موارد دیگر اعتصاب می کنند) هزینه کند و مجبور نیست. پرداخت هزینه های مجوز به طرف های خارجی.