دیمون لیندلوف، خالق واچمن، «از او خواسته شد تا دنیای جنگ ستارگان را ترک کند»

لیندلوف در یک متن کنایه گفت: “من به جهان “جنگ ستارگان” پیوستم و از من خواسته شد که جهان جنگ ستارگان را ترک کنم. مصاحبه تصویری در Esquire. اما او می خواست واضح باشد که از این بابت کینه ای ندارد.

او با اشاره به فیلم اصلی جنگ ستارگان گفت: این فیلم آلفا و امگا بود. “این اولین فیلمی بود که در یک سینما دیدم. من تمام داستان سرایی های آن دنیا را دوست دارم. و اگر در ابتدا موفق نشدید، دوباره تلاش کنید و دوباره تلاش کنید. یا دوباره تلاش کنید، همانطور که یودا می گوید.”

هفته گذشته، لیندلوف به ورایتی گفت که فیلمنامه حذف شده او که با جاستین بریت گیبسون نوشته شده بود، “کار عشق” بود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/watchmen-creator-damon-lindelof-was-asked-to-leave-the-star-wars-universe/1100-6513704/?ftag=CAD-01-10abi2f

برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

فیلم ری که در اوایل ماه جاری در جشن جنگ ستارگان اعلام شد، توسط شرمین عبید-چینوی بر اساس فیلمنامه ای از استیون نایت، خالق مجموعه های تلویزیونی مانند پیکی بلایندرز و تابو، و نویسنده و کارگردان فیلم تام هاردی لاک ساخته می شود. .

دیمون لیندلوف، خالق The Leftovers و Watchmen در HBO، یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم آینده جنگ ستارگان بود که بر روی آکادمی جدی ری پس از وقایع سه گانه جدید تمرکز دارد. حالا او نیست.

اعتبار عکس:نیکول بی نظیر/استرینگر

بخوانید:   لینوس سباستین از سمت مدیرعاملی گروه رسانه ای لینوس کناره گیری می کند

“آیا خارج از باشگاه به صف برمی گردم و سعی می کنم دوباره به بازی برگردم؟ قطعا.”

علیرغم اخراج شدن از این کنسرت، لیندلوف گفت که خوشحال خواهد شد که در آینده یک کرک دیگر در پروژه جنگ ستارگان داشته باشد.