دیوید هاربر و جودی کامر در بازسازی Alone in the Dark بازی می کنند

بازسازی بازی ترسناک seminal survival تنها در تاریکی ناشر THQ Nordic روز پنجشنبه اعلام کرد که در 25 اکتبر اکران خواهد شد و تایید کرد که بازیگران جودی کامر (کشتن حوا، پسر آزاد) و دیوید هاربر (چیزهای عجیب و غریب، عنکبوت) در نقش قهرمانان دوگانه بازی بازی خواهد کرد.

پیش نمایش قابل پخش از جدید تنها در تاریکی در حال حاضر موجود است THQ Nordic و توسعه دهنده Pieces Interactive روز پنجشنبه پیش درآمدی را برای این بازی برای پلی استیشن 5، رایانه شخصی ویندوز (از طریق Steam) و Xbox Series X منتشر کردند. در این مقدمه، بازیکنان نقش دختر جوانی به نام گریس ساندرز را ایفا می کنند که او تلاش می کند تا بازی کند. نامه ای را پست کنید هیچ مبارزه ای در مقدمه وجود ندارد. توسعه دهندگان در جریان پخش زنده در روز پنجشنبه گفتند که این نسخه ی نمایشی نگاهی اجمالی به اتمسفر و حال و هوای جدید ارائه می دهد، نه به سبک بازی جدید. تنها در تاریکی.

هنگامی که بازی کامل در اکتبر منتشر شود، بازیکنان بین امیلی هارتوود Comer و ادوارد کارنبی، بازرس خصوصی هاربر، یکی را انتخاب می‌کنند تا رازهای عمارت جن زده – یک بیمارستان دورافتاده و حومه شهر معروف به Derceto Manor – و عموی گم شده امیلی، جرمی هارتوود را انتخاب کنند. .

دیگر شخصیت‌های بازی بسته به اینکه در نقش قهرمان داستان بازی می‌کنید، واکنش‌های متفاوتی نسبت به شما نشان می‌دهند و بازیکنان عناصر مختلف داستان را به‌عنوان امیلی یا ادوارد خواهند دید. بازیکنان سرنخ‌ها را پیدا می‌کنند، پازل‌ها را حل می‌کنند و در نبرد «شدید و سخت» شرکت می‌کنند. میکائیل هدبرگ، نویسنده و کارگردان بازی در مورد جدید گفت: “شما باید از هر گلوله ای که می توانید پیدا کنید استفاده کنید.” تنها در تاریکی. در مد واقعی ترسناک بقا، در صورت تمام شدن مهمات، بازیکنان باید با سلاح های غوغا یا اشیاء پرتاب شونده مبارزه کنند.

بخوانید:   آلمان محدودیت‌های سختگیرانه بر مبادلات با چین وضع می‌کند

در مورد معماهای بازی، به نظر می رسد که توسعه دهندگان به بازیکنان اجازه می دهند انتخاب کنند که چقدر سخت خواهند بود. هدبرگ گفت: «بسته به اینکه خودتان چقدر احساس کارآگاهی دارید، می‌توانید انتخاب کنید که چقدر می‌خواهید بازی به شما کمک کند تا سرنخ‌ها را پیدا کنید و کجا بروید.»

جدید تنها در تاریکی آگوست گذشته اعلام شد. این بازسازی به‌روزرسانی نسخه اصلی سال 1992 است که داستانی از هدبرگ را به نمایش می‌گذارد که از آثار نویسندگی آن می‌توان به بازی‌های اصطکاکی اشاره کرد. سوما و فراموشی: فرود تاریک. این بازسازی شخصیت‌ها، مکان‌ها و عناصر موضوعی سه بازی اول سری Alone in the Dark را در بر می‌گیرد.

تنها در تاریکی برای PS5، Windows PC و Xbox Series X منتشر خواهد شد. برخی از تصاویر جدید این بازی را در گالری زیر مشاهده کنید.

منبع: https://www.polygon.com/23713109/alone-in-the-dark-remake-release-date-david-harbour-jodie-comer