رئیس استودیو Wit نظرات خود را در مورد کرانچ انیمه به اشتراک می گذارد

انیمیشن توهو

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا فکر می کند افزایش محبوبیت نمایش های خانواده محور مانند جاسوس ایکس فامیلی و رتبه بندی پادشاهان وادا گفت که فکر می‌کند اینطور است، و بیان کرد که خوب است نمایش‌های بیشتری داشته باشیم که طرفداران معمولی بتوانند از آن لذت ببرند، به خصوص اگر از انیمه‌های جنگی لذت نبرند، نشان‌دهنده یک روند جدید انیمه‌ای بود که از انیمه‌های جنگی با شخصیت‌های فانتزی قدرتمند فاصله می‌گیرد.

وادا گفت: “هر استودیو رنگ و روش خاص خود را برای انجام کارها دارد، بنابراین در بیشتر موارد برای چندین استودیو انیمه کار کردن با هم در یک سری کار واقعاً بسیار سخت است.” کوتاکو. و من معتقدم که این فقط به این دلیل امکان پذیر بود که چنین بود جاسوس ایکس خانواده

وقتی از وی پرسیده شد که Wit برای اینکه کارکنانش برای تکمیل یک سری انیمه مجبور نشوند چه کاری انجام می دهد، وادا در پاسخ گفت: اولین کاری که Wit انجام می دهد این است که بودجه خوبی برای یک پروژه انیمه دریافت می کند تا بتواند اطمینان حاصل کند که کارکنانش به درستی حقوق می گیرند. “

در میان طرفداران انیمه بر کسی پوشیده نیست که تلاش های بی نظیر Wit Studio در فصل های قبلی این انیمیشن بسیار محبوب حمله به تایتان و ضربه خواب حماسه وینلند کمک کرد تا هر سریال در صنعت انیمه به یک نام آشنا تبدیل شود. در حالی که هر دو نمایش از آن زمان به Mappa منتقل شده اند، و طرفداران نگرانی های فزاینده ای دارند جورج وادا، رئیس، مدیر عامل و تهیه کننده Wit در مورد اینکه آیا انیماتورهای صنعت که روی چنین نمایش هایی کار می کنند بیش از حد کار می کنند، به من گفت که همکاری غیر معمول استودیو او در جاسوس ایکس خانواده به جلوگیری از ریزش کارگران کمک می کند.

“تو خودت را داشتی شیطان کش، شما خود را داشتید حمله به تایتاناما اکنون احساس می‌شود که موج جدیدی از ژانرهای انیمه در راه است. اکنون که انیمه‌ها با طرفداران (حتی) بیشتر برجسته‌تر شده‌اند، در مقایسه با تماشاگران هاردکور، تماشاگران معمولی بیشتری خواهید داشت.” . “خوب است که برنامه هایی داریم که مردم بتوانند با هم تماشا کنند و از آن لذت ببرند. شاید به همین دلیل است که نشان می دهد جاسوس ایکس خانواده و رتبه بندی پادشاهان (دارند) با محبوبیت بالا بروند.»


در سمت تولید از جاسوس ایکس خانوادهوادا فاش کرد که Wit و CloverWorks حجم کار را از نظر قسمت به نصف تقسیم کردند. تحت این مدل، وادا می‌گوید طرفداران می‌توانند «همه بخش‌های خوب Wit و CloverWorks را ببینند که با هم ترکیب شده‌اند تا خلق کنند. جاسوس ایکس خانوادهدر حالی که فصل های جدید نمایش را با سرعتی مطابق با انتظارات طرفداران ارائه می دهد.

چرا Wit روی آن کار نمی کند حمله به تایتان و حماسه وینلند دیگر

عکسی از جورج وادا، رئیس، مدیر عامل و تهیه کننده استودیو Wit.

بیشتر بخوانید: جشن گرفتن حمله به تایتان دهمین سالگرد استودیوی Maker Wit با این 10 انیمه

نظر وادا در مورد به موقع بودن جاسوس ایکس خانوادهچرخه تولید مهم است که توجه داشته باشید زیرا طرفداران قبلاً ناله کرده بودند که Wit را گرفته است چهار سال به انتشار فصل دوم حمله به تایتان.

عکس: کوتاکو / آیزایا کولبر

بیشتر بخوانید: جاسوس ایکس خانوادهبازیگر Loid می گوید که صحنه انیمه مورد علاقه اش در مانگا نیست

صحبت کردن با کوتاکو در Anime Expo 2023، وادا فاش کرد که همکاری Wit Studio با دیگر استودیوی انیمیشن CloverWorks (سازندگان اولویت تخم مرغ شگفت انگیز) تولید کند جاسوس ایکس خانوادهانیمه مورد علاقه او در حال حاضر، یک عمل بی سابقه در صنعت انیمه است.

برنامه‌ای تنظیم شده بود، مانند طرف مانگایی که می‌گفت، «می‌توانی آن را در این و این تاریخ پخش کنی» و با استودیو همخوانی نداشت. ما واقعاً نمی‌توانیم چیزی با این برنامه بسازیم زیرا طرفداران می‌خواهند نمایش را زودتر از آن دریافت کنند.» وادا گفت. “از سوی دیگر، جاسوس ایکس خانواده با CloverWork ایجاد شده است تا بتوانیم آن را زودتر در اختیار شما قرار دهیم.

برای بهبود شرایط کاری در صنعت انیمه، وادا پیشنهاد می‌کند که استودیوها از هر سازنده یک کارمند تمام وقت بسازند تا در حالی که در روند مذاکره هستند، بتوانند برای یک برنامه زمان‌بندی معقول‌تر مبارزه کنند تا اطمینان حاصل شود که همه سازندگان می‌توانند داشته باشند. شرایط کاری خوب با دستمزد کافی و “زمان بحرانی زیاد”.

مجموعه کرانچی رول

وادا فکر می‌کند نمایش‌های خانوادگی‌محور موج جدیدی در انیمه خواهند بود