رئیس Take-Two از قرارداد مایکروسافت-اکتیویژن حمایت می کند: “آنچه برای آنها خوب است برای صنعت نیز خوب است”

همچنین به عنوان بخشی از درآمد امروز، نگاهی اجمالی به جدول انتشار ناشر برای سال آینده داشتیم، متوجه شدیم که چندین بازی اعلام نشده را لغو کرده است و شاهد برخی پیش‌بینی‌های تجاری عظیم در آینده بودیم که ممکن است GTA 6 را مشکوک کنیم.

ربکا ولنتاین گزارشگر ارشد IGN است. می توانید او را در توییتر پیدا کنید @duckvalentine.

منبع: https://www.ign.com/articles/take-two-boss-supportive-of-microsoft-activision-deal-whats-good-for-them-is-good-for-the-industry

هنگامی که اخیراً CMA علیه این معامله بر این اساس که می تواند باعث تسلط بالقوه مایکروسافت بر بازار بازی های ابری شود، زلنیک تکرار کرد. نظرات گذشته او در مورد این فناوری گفته بود که بازی ابری یک روش توزیع است، نه یک تجارت جداگانه. آورده شد. و در حالی که روش‌های توزیع جدید مانند بازی‌های ابری ممکن است بازار بازی را گسترش دهند، همه اینها هنوز اساساً بخشی از بازار بزرگ‌تر بازی است.

در حالی که مایکروسافت به تلاش های خود برای خرید اکتیویژن بلیزارد ادامه می دهد و چندین تنظیم کننده تصمیمات خود را در مورد این معامله می گیرند، اکنون چندین ناشر افکار خود را در مورد این وضعیت به طور عمومی بیان کرده اند. در میان آنها، Take-Two Interactive، که مدیرعامل آن امروز در گفتگو با IGN از این خرید حمایت کرد.

استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت Take-Two زمانی که نظرش در مورد این معامله را جویا شد، بیان کرد که Take-Two برای مدتی از این معامله حمایت کرده است و گفت که این برای شریک این شرکت، مایکروسافت مثبت خواهد بود: “آنچه برای آنها خوب است برای صنعت نیز خوب است. “

پیش از این، اندرو ویلسون، مدیرعامل EA گفته بود که تکمیل یا فسخ قرارداد برای شرکت او «واقعاً مهم نیست». شرکت‌های دیگری مانند Nvidia قبلاً به لطف قراردادهای ده ساله مایکروسافت با آنها برای دسترسی به Call of Duty حمایت خود را اعلام کرده‌اند، اگرچه سونی به شدت مخالف است.

بخوانید:   ترس از کرونا؛ ژاپن تهمیدات مرزی با چین را تشدید می‌کند

Zelnick گفت: “من فکر می کنم مهم است که هرگز یک فناوری توزیع را با یک مدل تجاری اشتباه نگیریم.” “من دوست دارم باور کنم که پخش عناوین ما به طور گسترده ای بازار را گسترش می دهد. مطمئن نیستم دلیلی برای این باور وجود داشته باشد.”