ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا اکنون به طور تصادفی با فری ها می جنگد

تصویری برای مقاله با عنوان فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس اکنون به طور تصادفی با خزدارها می جنگد

مانند رولینگ استون در گزارش خود به این وضعیت اشاره می‌کند، اگرچه پشمالوها ذاتاً جنسی نیستند، اما بخش‌هایی از این جوامع وجود دارند که درگیر محتوای جنسی مرتبط با لباس پوشیدن هستند. Megaplex تا این لحظه یک رویداد برای تمام سنین بوده است، اما به نظر می‌رسد که سازمان‌دهندگان رویداد تلاش می‌کنند تا شرکت‌کنندگان و کارکنان خود را در حال حاضر که قوانین فلوریدا علیه آنها مسلح شده است، ایمن نگه دارند.

تصویر: تصاویر SOPA / سرگئی بزگودوف / کوتاکو

برگزارکنندگان این رویداد در بیانیه‌ای گفتند: «این تصمیم دشوار بوده است توییتر. اما Megaplex اعضای جوان‌تر طرفدار ما را فراموش نکرده یا آنها را رها نکرده است و به دنبال گزینه‌هایی برای رویدادها و فعالیت‌هایی است که شامل همه گروه‌های سنی و اعضای خانواده آنها باشد.

Megaplex، یک کنوانسیون خزدار که به هنر ساختن و پوشیدن لباس‌های شخصیت‌های انسان‌نما مستقر در اورلاندو اختصاص دارد، اعلام کرده است که در پاسخ به فلوریدا SB 1438، یا قانون حفاظت از کودکان که باعث می‌شود «آگاهانه اجرای زنده کودک به بزرگسال» یک جنایت درجه یک. این قانون اساساً برای هدف قرار دادن اجراکنندگان درگ وضع شد، زیرا انجیلی‌های راست‌گرا اجرای درگ را به نمایش جنسی نسبت می‌دهند، حتی اگر این موضوع ذاتاً درست نیست. اما به دلیل عبارات مبهم آن، منطقی است که یک کنوانسیون خزدار طبیعتاً محتاطانه باشد، زیرا افراد نادان نیز پشمالوها را ذاتاً پیچ خورده می دانند.

The Week In Games: Midnight Suns and Callisto Protocols

به عنوان فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس تلاش برای نامزدی ریاست جمهوری، او هنوز هم برای سرگرمی مداوم خود برای خشم جوامع مختلف با قوانین و دیدگاه های بد خود در مورد افراد و چیزها وقت پیدا می کند. اکنون، به نظر می رسد که او یک جامعه جدید برای اضافه کردن به این لیست دارد: خزدار.