راهنمای مبتدیان Pikmin 4: 9 نکته که قبل از شروع Pikmin 4 باید بدانید

فراموش کردن Oatchi و بازگشت به عادات قدیمی Pikmin در اوایل کار آسان است (با وجود تمام آموزش ها)، بنابراین دوست نارنجی دوست داشتنی خود را فراموش نکنید.

نیازی به عجله در غارها نیست – یا اصلاً، صادقانه بگویم

Pikmin 4 همان بازی مخلوق مدیریت ریز است که همه ما می شناسیم و دوستش داریم، با برخی ویژگی های جدید برای ادویه تر کردن گیم پلی، مانند گنجاندن Ice Pikmin، Oatchi، و سیستم غار گسترده.

برای به حداکثر رساندن زمان هم در استیج های معمولی و هم در غارها، Pikmin شما همیشه باید کاری انجام دهد. خواه بیرون آوردن یک بدافزار باشد، یا حمل گلوله‌های ساده به کشتی برای تولید Pikmin بیشتر، آنها را به کار خود ادامه دهید.

Pikmin 4 دارای تمام انواع Pikmin از بازی های قبلی، در کنار دو نوع جدید Pikmin: Ice و Glow.

دشمنان همه جا هستند: در هوا، زیر زمین، روی صخره ای که دور از دید شماست. آنها برای شما، Pikmin و حتی Oatchi خطر ایجاد می کنند. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که هر دشمنی را که می‌بینید با هر تعداد Pikmin که می‌توانید حمله کنید و قبل از اینکه Pikmin خود را برای جمع‌آوری گنج بفرستید، دشمنان را از بین ببرید.

مهمترین چیز در مورد بازی های Pikmin این است: هرگز به Pikmin خود متصل نشوید. صدها، اگر نه هزاران نفر، در طول بازی شما خواهند مرد. گاهی اوقات یک سنگ از یک تپه به پایین می‌غلتد و 30 عدد از آن‌ها را به یکباره له می‌کند. گاهی اوقات دشمن یکی را از میدان دید شما دور می کند. هرگز از ناراحت کننده بودن متوقف نمی شود، اما یک بخش کاملاً عادی از بازی است.

بخوانید:   Prime Gaming کتابخانه را با 13 عنوان در ژوئن گسترش می‌دهد، از جمله RPG کلاسیک Neverwinter Nights

Oatchi (سگ ناز) اصلی ترین اضافه شده به بازی است (در کنار Ice و Glow Pikmin) و او را مطلقاً نباید فراموش کرد. بیشتر اوقات، شما باید سوار Oatchi باشید تا از جمعیت عظیمی از Pikmin که هدف‌گذاری آسانی دارند، در تعقیب شما نباشند.

گیم پلی اصلی بازی همچنان مانند بازی های قبلی است. شما وظیفه نجات افرادی را دارید که در یک سیاره مرموز سرگردان شده اند. شما این کار را با کمک پیکمین، موجودات کوچک مطیع شما می توانید به اطراف پرت کنید (و همچنین دستور حمل وسایل خود را بدهید). Pikmin می تواند دشمنان و گلوله ها را به آنها بازگرداند پیاز برای رشد بیشتر Pikmin و گنج را به کشتی خود حمل کنید تا قفل مناطق بیشتری را برای کاوش باز کنید.

این همه گفت…

به یاد داشته باشید: می توانید زمان را به عقب برگردانید

یک کاوشگر Pikmin 4 به چندین Pikmin و Oatchi دستور می‌دهد تا Bulborbs، خوراکی‌ها و سایر اشیاء مرده را حمل کنند.

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

برخی از انواع Pikmin یک لوکس هستند (مخصوصاً در مراحل اولیه)

جدید به Pikmin 4، در واقع می توانید زمان را به عقب برگردانید تا در صورت تمایل از از دست رفتن Pikmin خود جلوگیری کنید. اگر با یک حباب بزرگ که به طور همزمان بیش از 60 دستگاه Pikmin شما را می‌چرخاند، چشم‌پوشی می‌کنید، خبر خوب! کافی است آن غار را به عقب برگردانید و تمام Pikmin خود را برگردانید. این برای پی بردن به استراتژی رئیس عالی است و در عین حال از نیاز به تقلا بین پیاز جلو و عقب پرهیز می کند.

بخوانید:   تعویض به‌روزرسانی Horizon به بازیکنانی که از بخش‌های آب می‌ترسند کمک می‌کند

منبع: https://www.polygon.com/guides/23777019/pikmin-4-beginners-guide-tips-tricks

این آی پی نینتندو به دلایلی محبوب است، بنابراین اگر این اولین بازی Pikmin شما است (یا شاید مدت زیادی از بازی شما گذشته باشد)، ما نکاتی را برای کمک به شما در مسیریابی داریم. Pikmin 4 زیر


Oatchi را فراموش نکنید

یک کاوشگر Pikmin 4 با رن، کاشف دیگر، در پشت Oatchi صحبت می کند

تصویر: Nintendo EPD/Nintendo via Polygon

وقتی شک دارید، Pikmin را پرتاب کنید

زمان در غارها به طور قابل توجهی کندتر می گذرد، و تا زمانی که شما در غار هستید، روز به پایان نمی رسد. غارها همه بیشتر به عنوان پازل های خطی برای حل عمل می کنند، بنابراین وقت خود را صرف کنید. وقتی غار را ترک می کنید، Pikmin شما همه با شما خواهد بود، بنابراین لازم نیست نگران مرگ باشید، حتی اگر در پایان روز از غار خارج شوید.

این به ویژه در نبردهای dandori، جایی که شما دارند برای نگه داشتن Pikmin خود را به طور مداوم جمع آوری به منظور عبور.

با این حال، سفید، بنفش، راک، صورتی، و آیس پیکمین جدید لوکس هستند. در حالی که شما پیاز را پیدا کنید برای این Pikmin، آنها برای مدتی ظاهر نمی شوند، یعنی تنها راه شما برای برداشت این Pikmin از طریق Candypop Bud در غارها است. شما می‌توانید دوباره وارد غارها شوید تا Pikmin خاص‌تری را به دست آورید، اما از آنجایی که این کار دردناک است، مطمئن شوید که تا آنجا که ممکن است از این انواع خاص محافظت می‌کنید.

قبل از جمع آوری اشیا یک مسیر را پاک کنید

آیا اوچی شما را به یک مکان گنج برد و چیزی در آنجا نیست؟ Pikmin خود را به زمین فشار دهید. آیا با هر دشمنی مبارزه می کنید؟ تمام Pikmin خود را به آن پرتاب کنید. آیا جعبه کمی دور از دسترس است؟ پیکمین صورتی و زرد خود را پرتاب کنید. Pikmin خود را همیشه پرتاب کنید.

وابسته نشو

با این حال، محدودیت روز در کمپین اصلی وجود ندارد Pikmin 4، بنابراین می توانید وقت خود را به بازی اختصاص دهید. هر چند روز که نیاز دارید وقت بگذارید تا همه چیز را به حداکثر برسانید.

به یاد داشته باشید “dandori:” همیشه در حال انجام کاری باشید

همانطور که افراد بیشتری را نجات می دهید، مطمئن شوید که دو بار با آنها چت می کنید – یک بار برای معرفی خود، و بار دیگر برای شروع هر تلاش جانبی که ممکن است انجام دهند. تکمیل این ماموریت‌های جانبی اجباری نیست، اما برای انجام کارهایی که احتمالاً قبلاً انجام می‌دهید، مانند رشد Pikmin، پیدا کردن پیاز، و از بین بردن دشمنان، ارز به شما پاداش می‌دهند، بنابراین ممکن است آن پول را نیز دریافت کنید.

Pikmin کوتاه ترین مسیرها را برای بازگشت به کشتی شما طی می کند، بنابراین گاهی اوقات آنها ممکن است از دشمنانی که شما متوجه آنها نشده اید عبور کنند و سپس … آنها می میرند! غمگین! همانطور که گفته شد، دشمنان در نقشه‌های مرحله معمولی اصلاً بازپخش نمی‌شوند، بنابراین وقتی یک آدم بد را شکست دهید، برای همیشه از بین می‌رود. (وقتی 100% غار را کامل کردید و برگشتید، دشمنان دوباره در غارها رشد می کنند.)

در کمپ اصلی با همه صحبت کنید، نه فقط با خدمه خود

Oatchi همچنین می تواند گنج را استشمام کند، در آب شنا کند، اجسام مرتفع را به زمین بزند، و حتی وزن زیادی را حمل کند. در حداکثر ارتقا، Oatchi می‌تواند وسایلی به ارزش 100 Pikmin حمل کند که بسیار مفید است، زیرا به این معنی است که او می‌تواند تقریباً همه آیتم‌های بازی را به تنهایی حمل کند.