ربات Unicorn: Warriors Eternal در واقع به زبان واقعی صحبت می کند

باخمن تا آنجا پیش رفت که کوپرنیک را با R2-D2، دروید معروف از فرانچایز جنگ ستارگان مقایسه کرد. از آنچه تاکنون از او در این سری دیده‌ایم، کوپرنیک به اندازه آن دروید نمادین از کهکشانی بسیار دور جذاب و توانا است. او می‌تواند به یک وسیله نقلیه تبدیل شود، دست‌هایش را دراز کند تا مشت‌های شلنگ‌مانند لاستیکی پرقدرت بفرستد، با یک موتور محرکه پشتی به اطراف پرواز کند، و مانند شگفت‌انگیز فناوری که هست، بر فراز ابرها جرثقیل بزند. او یکی از جالب‌ترین شخصیت‌های جدیدی است که امسال در تلویزیون به نمایش درآمد و همه اینها به لطف گندی تارتاکوفسکی، داریک باخمن و طراح شخصیت استفان دستفانو است که او را روی پرده زنده کردند.

“این فقط کاری است که من و گندی زیاد انجام می دهیم.” Unicorn: Warriors Eternal داریک باخمن، نویسنده اصلی، که قبلا با تارتاکوفسکی همکاری کرده بود اولیه و فصل پایانی جک سامورایی، به Polygon over Zoom گفت. ما دوست داریم دیالوگ را از همه چیز دور کنیم، تمام حرفه ما فقط این است که تا حد امکان دیالوگ را بیرون بکشیم و همه چیز را پانتومیم انجام دهیم. برای انتقال آنچه می‌خواهید بگویید، فقط بر شوخ طبعی و جسمانی به سبک باستر کیتون و چارلی چاپلین قدیمی تکیه می‌کنیم.»

منبع: https://www.polygon.com/23712677/copernicus-unicorn-warriors-eternal-robot-explainer کارتون جدید جندی تارتاکوفسکی مردی را به همراه داشت که یک دروید جنگ ستارگان است به جز اینکه او استیمپانک است، بنابراین صدایش شبیه حیاط قطار لعنتی است. pic.twitter.com/0iMwjP2Syk

– D CFUTURE (@topherflorence) 5 مه 2023

بخوانید:   روند Grimace Shake TikTok توضیح داده شد