روزنامه های یکشنبه | تفنگ کاغذی راک

یکشنبه ها برای این است که به طور غیر منطقی از چشم انداز جعبه گوستو هیجان زده شوید. قبل از باز کردن بسته بندی، بیایید بهترین نوشته های این هفته در مورد بازی ها (و چیزهای مرتبط با بازی) را بخوانیم.

راشل متز در بلومبرگ می پرسد: “چقدر برای شما مهم است که یک انسان اخباری را که می خوانید بنویسد؟”. متز با مدیر تحریریه VentureBeat صحبت می‌کند، که فکر می‌کند احتمالاً خوانندگانش اهمیتی نمی‌دهند که هوش مصنوعی بخش‌هایی از مقاله را نوشته باشد. متعجب. نظر شما از همه اینها چیست؟

او گفت: “من سعی نمی کنم یک بیانیه مطبوعاتی بگیرم، آن را از طریق سیستم تغذیه کنم و مقاله ای دریافت کنم، اگرچه احتمالاً می توانم این کار را انجام دهم.” نونیز فکر می کند بحث در مورد استفاده از قطعات کوچک متن نوشته شده توسط ماشین کوتاه مدت خواهد بود. «اگر شما جملات یا بندها یا بخش‌های کوچکی از ایده‌ها را از مدل زبان بزرگ می‌گیرید – به نظر من، ما شش ماه در مورد آن بحث خواهیم کرد – و من تضمین می‌کنم که تا دو سال دیگر، این موضوع مهم نخواهد بود. ”

Ade Adeniji پستی برای Waypoint در نوشت چرا در بازی های جهان باز جایی برای حومه شهر وجود ندارد. آدنیجی با توسعه دهندگان در مورد بژ بودن حومه شهرها و نیاز به کوتاه کردن چربی صحبت می کند، که متأسفانه به معنای کوتاه کردن امور روزمره است.

کارلی کوکورک، که در برنامه طراحی بازی و رسانه های تجربی در ایلینویز Tech تدریس می کند، می گوید حومه ها در قلمرو “بژ ادراک شده” عمل می کنند و تصور آنها به عنوان تنظیماتی برای انواع داستان ها و جهان هایی که اغلب در جهان باز می بینیم دشوار است. بازی ها. تا جایی که حومه شهر به شدت خود را نشان می دهد، این فضاها اغلب به عنوان نقطه شروع یا انتقال برای یک شخصیت، شبیه به 10 دقیقه اول یک فیلم یا نقطه میانی فیلم هستند.

برای امتیازات، ناتان براون ترانه‌هایی در مورد آن می‌نویسد Red Dead Redemption 2. براون وضعیت Redfall، Star Wars Jedi Survivor و آینده صنعت را در کانون توجه قرار می دهد، زیرا او به دنیای باز درخشان RDR2 فکر می کند.

چیزی که این بار واقعاً مرا در مورد RDR2 جذب کرده این است که هنوز چقدر تازگی دارد. تقریباً پنج سال از عمر آن می گذرد، و در حالی که من از دیدن بازی های قدیمی که توسط قدرت brute-force یک رایانه شخصی جدید تار شده اند، یک ضربه بزرگ دریافت می کنم، معمولاً می توان انتظار داشت که سن خود را نشان دهند. من چند ماه پیش برای چندمین بار GTAV را مجددا راه اندازی کردم و اگرچه برای یک بازی که تقریباً یک دهه از عمرش می گذرد واقعاً خوب است، با این وجود، کاملاً واضح است که تقریباً یک دهه از عمر آن می گذرد. مطمئناً چند کار انجام شده است، و هنوز آن درخشش قدیمی را در چشمان خود دارد، اما با کمی خمیدگی راه می‌رود. وقتی می نشیند کمی قار می کند، وقتی پشت سر می ایستد غرغر می کند. اما Red Dead؟ هنوزم انگار دیروز اومده

در مورد Intelligencer، جان هرمن می پرسد که آیا؟ تمو آینده خرید چیزهاست. من اسم Temu را نشنیده بودم، اما سبک گیمیفیکیشن آن افتضاح به نظر می رسد! مطمئنم که این بدان معناست که جهان را تسخیر خواهد کرد.

در عرض یک دقیقه، تبلیغات اولیه خرید-هفت-دریافت-سه-رایگان به یک معامله خرید-چهار-گرفتن-دو تبدیل می شود. «هدایا» در صندوق ورودی شما انباشته می‌شوند و شما را از طریق شبه بازی‌های سبک کازینو سوق می‌دهند که در ازای دعوت از دوستان، محصولات رایگان و حتی پول نقد را نوید می‌دهند. محصولات 2 دلاری که دیرتر از حد انتظار به دست می‌آیند، اعتبار خرید 6 دلاری دارند. در هر زمینه دیگری، تنها یکی از این تکنیک های فروش، کلاهبرداری و مضحک خوانده می شود. در Temu، آنها به یک تجربه تبلیغاتی کلی و عجیب و غریب ترکیب می‌شوند، جایی که قیمت‌ها و زمان‌سنج‌ها همچنان پایین می‌آیند در حالی که اعتبارات مختلف حساب شما – پول نقد، نشانه‌ها، دعوت‌نامه‌ها – همچنان افزایش می‌یابد و نوعی نقطه اوج را پیشنهاد می‌کند: پرداخت یا به احتمال زیاد. ، اولین خرید کوچک فقط چند دلاری.

موسیقی این هفته Proof توسط Teen Daze است. اینجاست لینک Spotify و لینک یوتیوب. رقص نرم.

بخوانید:   سئول : صلح در شبه‌جزیره کره بدون خلع سلاح هسته‌ای، واقعی نیست

برای این هفته تمام شد، مواظب خود باشید و هفته آینده شما را می بینیم!

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/the-sunday-papers-678