روزنامه های یکشنبه | تفنگ کاغذی راک

یکشنبه ها برای شگفت زده شدن از آفتابی است که هر روز طولانی تر به اطراف می چسبد. قبل از اینکه از نور اضافی لذت ببرید، بیایید بهترین نوشته های این هفته در مورد بازی ها (و چیزهای مرتبط با بازی) را بخوانیم.

دومینیک دایموند در گاردین در مورد آن نوشت پسرش از خانه بیرون می رود و آخرین بازی را با او انجام می دهد. دایموند با پسرش بازی A Way Out را بازی می کند که هم خنده دار و هم به طرز شگفت آوری تکان دهنده است. Couch Co-op عالیه دلم براش تنگ شده

بهتر از همه؟ سرعت آهسته و گیم پلی فوق العاده آسان به ما امکان می دهد در حین بازی صحبت کنیم. من واقعاً هرگز قبلاً این کار را انجام نداده ام. اما هر قسمت از این بازی یک سکوی پرتاب برای چت فراهم می کند. صحنه‌ای که در آن به ماهیگیری می‌روند، ما را به خاطر می‌آورد که در پنج سالگی ماهی خال‌خالی را از اسکله جزیره‌ای در اقیانوس اطلس کانادا گرفتیم و سپس آن‌ها را روی آتش پختیم. روزهای باشکوهی که این بازی به ما کمک می کند تا دوباره زندگی کنیم. اگرچه ما از میله‌های ماهیگیری واقعی استفاده می‌کردیم، برخلاف شاخه‌هایی که با چاقو تیز می‌شدند در حالی که از پلیس‌ها در جنگل فرار می‌کردیم.

بلیک هستر با ایکومی ناکامورا برای Game Informer مصاحبه کرد زندگی و مرگ و پروژه های آینده او. درست است، این یک مصاحبه فوق العاده اخیر نیست، اما هی، این من را متوقف نمی کند. خواندنی ترابری، هم از «شکاف‌ها» در توکیو و هم به بخش‌های درونی ذهن ناکامورا.

با این حال، این شکاف موجود به این معنی است که جدید در حال تجاوز به قدیمی است. مانند بسیاری از شهرهای بزرگ، ژاپن بخشی از تاریخ خود را از دست می دهد زیرا ساختمان های جدید جایگزین ساختمان های قدیمی می شوند و اصیل سازی راه خود را در این کشور باز می کند. کاملاً به معنای واقعی کلمه، از جایی که فقط چند دقیقه قبل ایستاده بودیم، جدید خارج از سایت قدیمی را مسدود کرد. اگر به سمت آسمان نگاه کنم، آسمان‌خراش‌هایی را می‌بینم که بر روی این کپسول زمانی کوچکی که ما در آن ایستاده‌ایم خودنمایی می‌کنند – مثل اینکه جهان استعاره‌ای آشکار برای من می‌فرستد. اما برای ناکامورا، این نظم طبیعی چیزهاست.

برای Eurogamer، اد نایتینگل با گرت دامیان مارتین صحبت کرد در مورد بازی Citizen Sleeper “درباره اکنون”. مصاحبه جالب دیگری در مورد تأثیرات شخصی اسلیپر و داستان های پناهندگی آن.

من به داستان علمی تخیلی اینطور فکر می کنم. من عاشق خواندن داستان های علمی تخیلی دهه 80 هستم. و وقتی آن را می خوانی، ربطی به آینده ندارد. همه چیز مربوط به اتفاقات دهه 80 است. (با شهروند خواب) اولین چیزی که می خواستم در مورد آن صحبت کنم این تجربه ای بود که خودم داشتم، اما همچنین احساس می کردم در نسل من از آنچه که مشاهده کرده ام بیشتر دیده می شود، یعنی تجربه احساس ناامنی یا احساس خطر. بی ثباتی و فکر می‌کنم بی‌ثباتی موضوع شروع برای من بود. چرا فکر می کنیم خودمان بسیار متزلزل هستیم؟ و خطرات واقعی که در معرض آن هستیم چگونه است؟ و تلاش برای مدل سازی برخی از آن با سیستم تاس.

راب فاهی در مورد Games Industry.biz فکر می کند Zelda: Tears Of The Kingdom و معنای آن برای جانشین سوییچ. می دانم، می دانم: ما یک وب سایت بازی رایانه شخصی هستیم. با این حال، فکر می‌کردم این یک قطعه جالب در مورد اینکه نینتندو اکنون در کجاست (اسپویلر: یک مکان خوب) و سخت‌افزار آن از اینجا کجاست.

علاوه بر این، فقط از دیدگاه صرفاً نینتندولوژی، شش سال از زمانی که این شرکت یک قطعه سخت‌افزار جدید را راه‌اندازی کرد می‌گذرد – و من شرط می‌بندم که برای انجام کاری جدید نیاز است. این شرکتی است که با افتخار خود را قبل از هر چیز یک شرکت اسباب‌بازی می‌بیند و در نتیجه همیشه در نوآوری با به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری اشتباه کرده است و آنها را بر اساس مفاهیم جدیدی ساخته است که در نوبت مصرف‌کنندگان را شگفت‌زده کرده است (کنترل‌های حرکتی، صفحه‌نمایش دوگانه یک دستی) و آنها را گیج یا شانه های بالا انداختن رها کرد (صفحه نمایش سه بعدی، کل چیز Wii U).

موسیقی این هفته سه شنبه Fresh Cuts توسط Bree Tranter است. اینجاست لینک Spotify و لینک یوتیوب. همسرم در اواخر شب به من یک آسانسور داد و این را انجام داد. بلافاصله آن را به “آهنگ های دوست داشتنی” من اضافه کردم.

بخوانید:   وصله‌های PC Wars Jedi: Survivor آزمایش‌شده: لکنت کمتر، همچنان کند

برای این هفته تمام شد، مواظب خود باشید و هفته آینده شما را می بینیم!

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/the-sunday-papers-679