رویداد فرار تابستانی فورتنایت امروز با یک تن لوازم آرایشی رایگان آغاز می شود

دو پوسته دیگر برای فروشگاه اقلام رویداد تابستانی امسال نیز نشان داده شده است. اوپال، یک شخصیت کاملاً جدید برای علم. و Chaos Explorer، یک کاراکتر قبلی با تم غواصی در اعماق دریا، در طول این رویداد در فروشگاه اقلام عرضه خواهد شد. آنها مطمئناً با پوسته‌های رویداد تابستانی سال‌های گذشته نیز مانند ساحل میداس و بیچ جولز همیشه محبوب خواهند بود.

تابستان و زندگی آسان است.
تابستان و زندگی آسان است.

در انبوه جنگل‌های این فصل، یک مقر موقت مهمانی ایجاد شده است. Sunswoon Lagoon تا پایان رویداد در 18 ژوئیه در جزیره حضور خواهد داشت. در حالی که بیشتر فصل بر روی باز کردن طاق های به ظاهر باستانی و معرفی ترانسفورمرزها به اسطوره های فراگیر Forntite ساخته شده است، به نظر می رسد که لوپرها آماده هستند تا برای چند نفر راحت باشند. روزها.

تغییرات گیم پلی: دوستداران بستنی و تفنگ آتش بازی باز می گردند

اگر همه اینها کافی نبود، با تکمیل ماموریت‌های خاص (و بسیار ساده) می‌توان پاداش‌های رایگان بیشتری دریافت کرد:

  • 10 سنگ را نابود کنید – کلنگ تبر مصنوع
  • مانتو در عرض 30 ثانیه پس از عبور از در: پوشش دریای ستاره ای
اینجا به تو، لوپر.
اینجا به تو، لوپر.

اگر در رویدادهای تابستانی گذشته در فورتنایت شرکت کرده‌اید، احتمالاً با اقلام بستنی قیفی آشنا هستید، مجموعه‌ای از طعم‌های مختلف که باعث بهبودی می‌شوند و علاقه‌مندان دیگری مانند پرش با جاذبه کم. فریزر کامل طعم‌ها در قالب بستنی قیفی معمولی، قیفی منجمد، قیفی قیفی گزلینگ، قیفی تند، و سرو مخصوص لیل ویپ باز می‌گردد.

من فریاد می زنم، تو جیغ می کشی، همه ما برای چیزهای بدون طاق فریاد می زنیم.
من فریاد می زنم، تو جیغ می کشی، همه ما برای چیزهای بدون طاق فریاد می زنیم.

جشن تابستانی امسال به پایان می رسد 18 ژوئیه ساعت 6 صبح PT / 9 صبح به وقت شرقی. اطمینان حاصل کنید که قبل از آن تلاش‌های مرتبط را تکمیل کرده‌اید، زیرا پس از پایان رویداد، از بازی ناپدید می‌شوند – و همچنین توانایی باز کردن لوازم آرایشی مرتبط با آن‌ها نیز وجود خواهد داشت.

آلبوم عکس

علاوه بر جوایز جهانی XP، بازیکنان قفل Nanners wrap را برای ست اول، Treezy back bling برای ست دوم و Blossoms Drop contrail را برای ست سوم باز خواهند کرد. علاوه بر این، انباشته شدن تکمیل‌های کوئست در سراسر رویداد، حتی موارد بیشتری را باز می‌کند، از جمله بک بلینگ Wild Fronds برای 14 ماموریت کامل، گلایدر Bugsy برای 18 ماموریت تکمیل‌شده، و شکلک Toasted Coconut (الهام گرفته از آن گیف Leo DiCaprio) و Lagoon Escape. صفحه بارگیری برای 24 ماموریت تکمیل شده.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید هر چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

منبع: https://www.gamespot.com/articles/fortnite-summer-escape-event-starts-today-with-a-ton-of-free-cosmetics/1100-6515621/?ftag=CAD-01-10abi2f

علاوه بر این، تفنگ شعله ور تغییر می کند و جلوه آتش بازی انحصاری تابستانی را هنگام شلیک به آسمان اضافه می کند. اکنون می توانید دشمنان را پینگ کنید یا از نمایش نور لذت ببرید – یا چرا هر دو نه؟

چالش های فرار تابستانی و لوازم آرایش رایگان

چالش‌های Purradise Meowscles، جدیدترین پوسته نبرد پاس میان‌فصل، نیز در طول این رویداد به صورت زنده اجرا می‌شوند و به صاحبان پاس جنگ چالش‌های بیشتری برای تعقیب و لوازم آرایشی برای باز کردن قفل می‌دهند. در همین حال، اعضای خدمه Fortnite یک آیتم جایزه انحصاری به نام Nanner Buddy back bling را باز خواهند کرد.

بازی Fortnite Summer Escape چه زمانی به پایان می رسد؟

هر سال، رویداد تابستانی Fortnite به یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین جاذبه‌های بازی تبدیل می‌شود، و رویداد Summer Escape امسال نیز ممکن است به همان شور و شوق بیشتری منجر شود. با بسیاری از لوازم آرایشی رایگان برای به دست آوردن از چالش‌های رویداد، دو پوسته جدید که به فروشگاه می‌آیند، یک جایزه پاداش برای اعضای خدمه Fortnite، و برخی تغییرات جزیره‌ای، در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره Fortnite Summer Escape بدانید.

تغییر نقشه: تالاب سانسوون

بدون مجموعه‌ای از ماموریت‌های درون بازی که مجموعه‌ای از لوازم آرایشی شخصیت‌های جدید مانند back bling، گلایدر و موارد دیگر را ارائه می‌کنند، یک رویداد Fortnite نخواهد بود. برای فرار تابستانی، نه جایزه رایگان در انتظار کسانی است که در طول این رویداد دو هفته‌ای، یک سری چالش‌ها را تکمیل کنند. آنها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و هر چند روز یک بار مجموعه جدیدی در دسترس قرار می گیرد. این برنامه این است:

  • Quech Quests: بین 4 تا 7 ژوئیه به تدریج در دسترس است
  • Quests Party Lagoon: بین 8 تا 11 ژوئیه به تدریج در دسترس است
  • تلاش برای ورود: بین 12 تا 16 ژوئیه به تدریج در دسترس است

مثل همیشه، ما راهنماهایی در محل برای هر و همه چالش‌هایی که ممکن است در طول رویداد شما را دچار مشکل کند، خواهیم داشت.

مسابقه تابستانی در حالت خلاق

برای کسانی که به دنبال حال و هوای تابستانی خارج از جذابیت اصلی بازی هستند، حالت Creative دارای سری جزایر حماسی Summer Showdown است که توسط جامعه ساخته شده است. برای مرور برخی از حالت‌های جدید ساخته‌شده توسط بازیکن که توسعه‌دهنده-ناشر برای رویداد تابستانی امسال با آنها همکاری می‌کند، به تب Discover بازی بروید.

پوسته های تابستانی جدید و پاداش خدمه Fortnite

آلبوم عکس

بخوانید:   Netflix Tudum 2023: بزرگترین اطلاعیه ها، تریلرها، تاریخ ها و اخبار