زلدا: اشکال تکراری اشک‌های پادشاهی، اقتصاد Hyrule را خراب می‌کند

مشکلی که به شما امکان می‌دهد موارد را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تکرار کنید، افرادی را مجبور می‌کند که روپیه‌های زیادی کسب کنند، که نمی‌تواند برای اقتصاد خوب باشد.

همه ما زمانی که صحبت از اصلاح اقتصاد می شود این فکر را داشته ایم: “چرا آنها نمی توانند پول بیشتری چاپ کنند؟” قصد ندارم وانمود کنم که دقیقاً می‌دانم چرا کار نمی‌کند، اما اساساً، پول بیشتری چاپ کنید، تورم اتفاق می‌افتد، پول کمتر و کمتر ارزش پیدا می‌کند. بنابراین مشکل تکراری اخیر که توسط بازیکنان Tears of the Kingdom پیدا شد، تنها می تواند پایان اقتصاد Hyrule را آنطور که ما می شناسیم بیان کند. اساساً، این مشکل به شما امکان می‌دهد هر ماده یا سلاحی را کپی کنید، و با توجه به اینکه برخی از اقلام ارزش یک پنی دارند، جمع‌آوری سریع روپیه‌ها بسیار آسان می‌شود.

یوتیوبر لینکوس 7 توضیح عمیق تری در مورد اینکه چگونه می توانید این مشکل را برطرف کنید (با تشکر رادار گیمز) که به طور کلی خیلی پیچیده نیست، اگرچه به فشار دادن سریع دکمه ها نیاز دارد. اول از همه، شما می توانید اشکال را به معنای واقعی کلمه در هر نقطه از بازی برطرف کنید، فقط به دو کمان و هر ماده ای که می خواهید تکرار کنید نیاز دارید. مرحله بعدی این است که کمان خود را آماده کنید و مواد را به فلش خود بچسبانید. پس از آن، مکث کنید و به منوی کمان خود بروید و کمان را که مجهز کرده اید رها کنید – اما هنوز مکث نکنید. در مرحله بعد باید کمان دیگر خود را انتخاب کنید و بعد از آن مشکل ترین قسمت می آید.

بخوانید:   عقب نشینی نیروهای چین و هند از مناطق مرزی با تاکید بر حفظ صلح و آرامش

هنگامی که کمان دوم را تجهیز کردید، باید تا آنجا که می توانید مکث و لغو مکث کنید. سپس، فقط کمان دومی را که مجهز کرده‌اید رها کنید، و باید موردی را که در ابتدا سعی کرده‌اید فیوز کنید، کپی می‌کردید. برای تعیین زمان بندی مناسب برای مکث و عدم مکث کمی پنجره تنگ است، من خودم نتوانستم آن را از بین ببرم، اما ترجیح می دهم به عنوان ناجی Hyrule شناخته شوم تا خراب کننده اقتصاد. شاید بهتر باشد چند چیز جالب مختلف را امتحان کنید که بجای آن می توانید فیوز کنید.


منبع: https://www.vg247.com/zelda-tears-of-the-kingdom-duplication-glitch