زمان انتشار Zelda: Tears of the Kingdom در ایالات متحده، بریتانیا، اروپا و ژاپن

این هیچ وصله یا به‌روزرسانی را در نظر نمی‌گیرد، چه در روز انتشار و چه بعد از آن، به این معنی که اندازه بازی احتمالاً در طول زمان ممکن است فراتر از اندازه اولیه پیش‌بارگذاری افزایش یابد.

منبع: https://www.polygon.com/zelda-tears-of-the-kingdom-guide/2023/5/10/23709285/release-time-us-east-coast-west-coast-uk-europe-preload

به گفته نینتندو، Zelda: Tears of the Kingdom اندازه پیش بارگیری 16.36 گیگابایت است — بنابراین مطمئن شوید که فضای کافی در سوئیچ خود دارید. اگر این کار را نکردید، به ارتقای کارت microSD فکر کنید.

البته استثنای همه موارد فوق، در صورتی است که به صورت فیزیکی خرید می کنید، جایی که به محض دریافت کپی، می توانید بازی را بازی کنید. اگر قبلاً سفارش نداده‌اید، بهتر است این کار را قبل از جمعه انجام دهید تا مطمئن شوید که تحویل به موقع می‌رسد.

اندازه Preload Zelda: Tears of the Kingdom

اگر در حال خرید هستید Zelda: Tears of the Kingdom به صورت دیجیتالی از فروشگاه الکترونیکی، سپس می‌توانید قبل از انتشار آن را دانلود کنید تا به محض در دسترس شدن، بازی را شروع کنید.

برای کسانی که یک کپی فیزیکی را ترجیح می دهند، ما Zelda: Tears of the Kingdom راهنمای پیش‌سفارش می‌تواند گزینه‌های موجود را ارائه دهد.

زمان انتشار Zelda: Tears of the Kingdom: Zelda: Tears of the Kingdom چه زمانی پخش زنده می شود؟

به اختصار، Zelda: Tears of the Kingdom در دسترس خواهد بود نیمه شب به وقت محلی، به استثنای آمریکای شمالی، جایی که به دلیل تفاوت در منطقه زمانی، همزمان با ساحل شرقی در سراسر منطقه پخش می شود – به این معنی که اگر در ساحل غربی هستید، می توانید عصر پنجشنبه بازی کنید.

بخوانید:   Snake Eater اعلام شد، Plus Metal Gear Collection Vol. 1 - WGB، صفحه اصلی نظرات عالی

در صورت خرید Zelda: Tears of the Kingdom از یک منطقه eShop که بازی از قبل در دسترس است – مانند ژاپن – می توانید آن را زودتر بازی کنید. با این حال، نیاز به خرید با یک حساب eShop از آن منطقه به ارز محلی دارد، و پیشرفت شما نیز در آن حساب قفل خواهد شد – بنابراین اگر قصد ندارید کل بازی را به این شکل انجام دهید، بهتر است منتظر بمانید.

Zelda: Tears of the Kingdom در روز جمعه، 12 می، در زمان‌های زیر از فروشگاه الکترونیکی سوییچ در دسترس خواهد بود:

  • 9 شب PDT در 11 مه برای ساحل غربی آمریکای شمالی
  • 12:01 صبح EDT در 12 مه برای ساحل شرقی آمریکای شمالی
  • 12:01 صبح به وقت صبح در 12 می برای بریتانیا
  • 12:01 صبح CEST در 12 مه برای غرب اروپا
  • 12:01 صبح JST در 12 می برای ژاپن
اکنون تنها چند روز با انتشار فاصله داریم The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

برای کسانی که به صورت دیجیتالی از فروشگاه الکترونیکی نینتندو خرید می کنند، می توانید از قبل بارگیری کنید Zelda: Tears of the Kingdom قبل از انتشار آن در 12 می، به محض در دسترس بودن، پخش می شود. مانند نسخه‌های قبلی نینتندو، می‌توانید به محض شروع روز در منطقه خود بازی کنید، اگرچه برای کسانی که در آمریکای شمالی زندگی می‌کنند استثنا وجود دارد.