ستاره واقعی ستاره های مریخ دقیقاً همان چیزی است که شما فکر می کنید

شات شخصیت مارشون لینچ با پرتاب کننده موشک برای Predator: Hunting Grounds

تصویر: Illfonic/Sony Interactive Entertainment

مارشون لینچ کاملاً در عکسی از Murderville می درخشد

عکس: دارن مایکلز/نتفلیکس

قسمت های جدید از ستارگان در مریخ دوشنبه ها ساعت 8 بعد از ظهر EDT از شبکه فاکس پخش می شود.

منبع: https://www.polygon.com/23750119/stars-mars-marshawn-lynch-episode-1

فرض از ستارگان در مریخکه برای اولین بار در 5 ژوئن در فاکس پخش شد، بسیار ساده است: افراد مشهور به کمپ فضایی می روند. توضیح طولانی تر این است که این یک نمایش واقعی است که در آن 12 سلبریتی وانمود می کنند که به مدت 24 روز در مریخ هستند و برای دیدن قوی ترین، شجاع ترین، درخشان ترین و با کفایت ترین خدمه با هم رقابت می کنند و عنوان “درخشنده ترین ستاره کهکشان” را به خود اختصاص می دهند. ”

وقتی لینچ روشن نیست ستارگان در مریخ، نمایش خوب است، اگر قابل توجه نباشد. اپیزود اول چالش‌های زیادی در سافت‌بال است زیرا افراد مشهور وانمود می‌کنند که در مریخ هستند و با چالش‌های واقعی فضانورد بودن روبرو می‌شوند. این نمایش دارای ارزش‌های تولید اتاق فرار رویاهای شما و (حداقل در قسمت 1) هیجان‌های نمایش واقعی نمایش رقابتی C-tier است. چند لحظه قابل توجه وجود دارد، مانند تفکر زمستانی لنس آرمسترانگ نیل آرمسترانگ یا تیناشه که تالوله ویلیس را یک نوزاد ناپخته خطاب می کند. اینها چیزهایی هستند که بسیاری از واقعیت های شبکه را نشان می دهند. ستارگان در مریختست این خواهد بود که آیا چالش ها و افراد مشهور با نازک شدن گله موفق می شوند خود را برجسته کنند یا خیر.

اما در حال حاضر یک برجسته برجسته وجود دارد. هرکسی که در این مسابقه واقعیت نمایش کمپ فضایی برنده شود تا حد زیادی بی ربط است. یک ستاره در حال حاضر بسیار درخشان تر از بقیه می درخشد و آن Marshawn Lynch است.

ستارگان در مریخبازیگران مشهور مجموعه‌ای از نام‌های نسبتاً قابل‌توجه هستند که همگی با ورود به پایگاه هوایی معرفی می‌شوند، زیرا سعی می‌کنند حفاری‌های جدید و «AI» شبیه HAL 9000 را که میزبان آنهاست، درک کنند. این یک چیز استاندارد نمایش واقعیت ملاقات و سلام است.

به نظر می‌رسد که نمایش این را نیز می‌داند: در یک مصاحبه سر سخنگو، قوانین پمپ واندرپمپ ستاره تام شوارتز از تماس با کریستوفر مینتز-پلاسه توسط خود خودداری می کند خیلی بد نام شخصیت، زیرا احتمالاً از نوجوانی شنیده است که سر او فریاد می‌زند. کات به مارشون لینچ گفت: «هی، مک‌لووین!» حتی ناتاشا لگرو، کمدین و همکار مریخی، تعجب می کند که چگونه قرار است او کمدین مقیم مریخ با او باشد.

او از وضعیت تخت ناراحت است (“آره، ترتیبات خواب در مریخ بسیار بد است”). او آماده است تا به عنوان فرمانده پایگاه قدم بردارد و همسر دوازدهم سرگردان را نجات دهد. لینچ حتی در خارج از بریدگی‌ها، همیشه برای رسیدن به یک ضربات کمدی خوب است، چه لنس آرمسترانگ به خاطر اینکه یک ورزشکار واقعی نیست – زیرا دوچرخه‌سواری آسان است، در کتاب مارشون – یا صرفاً غش کردن در اتاق فرمانده خصوصی‌اش.

اما مارشون لینچ نیازی به چنین معرفی ندارد. او به همراه ریچارد شرمن، هم‌تیمی سابق سیهاوکز، در حال پرش در یک مریخ‌نورد ظاهر می‌شود که تنها معرفی جفتی در نمایش است. در حالی که شرمن به عنوان یک تحلیلگر برای پوشش فوتبال Prime Video کار می کند، این لینچ است که به نظر می رسد ستاره واضح لحظه باشد. مصاحبه‌های سر صحبت دیگران نشان می‌دهد که آن‌ها در مورد نمایش چه فکر می‌کنند: شرم می‌گوید که از داشتن یک همبازی خوشحال است. خانواده مدرن ستاره آریل وینتر می‌گوید که می‌خواهد با بازی خودش راحت‌تر باشد. بخش های لینچ طلای تفسیری خالص هستند.

برای کسانی که حرفه لینچ پس از NFL را دنبال می کنند، این تعجبی ندارد. او قبلاً عنوان مهمان برتر را به خانه برده بود موردویلو او فردی درنده بود ستاره مهمان در برنامه Bear Grylls. او ظاهر شد وست ورلد و لیگ; او با درنده جنگید! جهنم، شما فقط باید به لینچ نگاه کنید حرفه ای نمادین NFL به یاد داشته باشید که مرد همیشه می دانسته است که چگونه به نفع خود نورافکن کار کند.