سریال The Last of Us از HBO یکی از پرمخاطب ترین سریال های مکس است

اگر قبلا واضح نبود، HBO آخرین ما فوق العاده موفق بوده است، به طوری که در واقع دومین نمایش پربیننده مکس است.

چه از اقتباس لایو اکشن The Last of Us خوشتان بیاید یا نه، این نمایش به وضوح برای خودش فوق العاده خوب عمل کرده است. این بدیهی است که تا حدی به دلیل این واقعیت است که این بازی دارای یک پایگاه هواداران از قبل تثبیت شده از بازی ها بود، و همچنین همراه داشتن نمایشگر Chernobly با رتبه بالا، اما قبل از انتشار آن مشخص نبود که چقدر می تواند خوب عمل کند. خب، طبق نتایج مالی اخیر برادران وارنر دیسکاوری (با تشکر، VGC)، خیلی خوب انجام شده است: همانطور که هست، بیش از 30 میلیون کاربر در HBO Max آن را مشاهده کرده اند.

تنها سریالی که بیننده بیشتری دارد، فصل آخر بازی تاج و تخت است، اما همانطور که توسط VGC اشاره شده است، این آمار به طور خاص برای ایالات متحده، اروپا و آمریکای لاتین است. HBO Max، یا به سادگی Max همانطور که به زودی شناخته خواهد شد، در حال حاضر در بریتانیا در دسترس نیست، به این معنی که اعداد تقریباً به طور قطع بالاتر از آن هستند. با این حال، این اعداد نباید چندان غافلگیرکننده باشند، زیرا این سریال همچنین به عنوان دومین اولین نمایش بزرگ HBO در تاریخ، تنها پس از House of the Dragon به پایان رسید.

بدیهی است که تمام این موفقیت به این معنی است که سریال ادامه خواهد داشت، با HBO آن را برای فصل دوم تنها چند قسمت از زمانی که در اوایل سال جاری پخش می شد، تمدید کرد. هیچ صحبت مشخصی در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم منتظر ورود فصل دوم باشیم، وجود ندارد، اگرچه الی خود سریال، بلا رمزی، گفت که باید تا پایان سال 2024 یا حداکثر در اوایل سال 2025 عرضه شود.

بخوانید:   بررسی Stray Blade - IGN

ما نمی دانیم که فصل دوم چقدر ممکن است باشد، اما باید توجه داشت که در حال حاضر یک اعتصاب نویسنده در حال حاضر در ایالات متحده اتفاق می افتد. ثابت شده است که استریم برای شرکت های متعددی سودآور است و نویسندگان مزایای آن را نمی بینند. این می تواند در زمان انتشار فصل دوم تأثیر بگذارد، اما این به معنای واقعی کلمه اهمیتی ندارد زیرا دریافت حقوق مناسب برای نویسندگان برای کارشان بسیار مهمتر است.

منبع: https://www.vg247.com/hbo-max-the-last-of-us-high-viewership