سه راز جدید Case Of The Golden Idol اکنون منتشر شده است

بازی Case Of The Golden Idol یکی از بازی های مورد علاقه ما در سال گذشته بود. این یک بازی کارآگاهی است که در آن ده ها قتل را حل می کنید که هر کدام به صورت فریم فریم در لحظه مرگ ارائه می شوند.

اکنون گسترش یافته است. Spider Of Lanka سه قتل دیگر را برای حل کردن پیشنهاد می کند و به عنوان پیش درآمد بازی اصلی عمل می کند.

این هم یک تریلر:


این سه قتل در سال 1741 در Kingdom Of Lanka اتفاق می‌افتند و شخصیت‌هایی را در بر می‌گیرند که تا حدودی با بازی اصلی آشنا هستند. در میان بازیگران می توان به Spider Of Lanka، شخصیت شرور “رویدادهای عروسکی برای شکل دادن به آینده” اشاره کرد. صفحه استیم آن.

هر یک از اسرار Golden Idol از نظر نحوه حل آنها یادآور Return Of The Obra Dinn اخیر و شگفت انگیز است. شما در اینجا فردی با یک ساعت جادویی نیستید، بلکه یک کارآگاه دانای کل بدون حضور در روایت هستید، که می‌تواند در صحنه‌ها به اطراف بچرخد، از جیب‌ها و سطل‌ها عبور کند تا آیتم‌ها را پیدا کند و سرنخ‌های بصری را جذب کند. شما از چیزهایی که پیدا می کنید برای پر کردن جای خالی زنجیره رویدادها استفاده می کنید، مانند یک بازی وحشتناک madlibs.

تنها یک پاسخ درست وجود دارد، و هر کدام نیاز به تفکر و استنباط برای حل دارد. صفحه Steam ادعا می‌کند که سه مورد جدید ظاهراً “به حداکثر قدرت کسر شما نیاز دارند تا باز شود”.

اگر به دنبال جرایم هنری پیکسل بیشتری هستید، می توانید Golden Idol Mysteries: The Spider Of Lanka را با قیمت 4.49 پوند بخرید. از استیم اکنون. به بازی پایه نیاز دارد، obv. با توجه به اینکه بازی پایه همچنین برنده جایزه Excellence In Design در IGFs شده است، شما باید قبلاً آن را داشته باشید.

بخوانید:   بازی مبارزه ای "Savage Reign" ACA NeoGeo از SNK و Hamster اکنون در iOS و Android منتشر شده است - TouchArcade

منبع: https://www.rockpapershotgun.com/the-case-of-the-golden-idols-three-new-mysteries-are-out-now