سونی استودیو PixelOpus، که بهترین شناخته شده برای Concrete Genie است، در حال خاموش شدن است

من دوست دارم فکر کنم که با #بتن جن – ما دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کردیم… و این روزها بازی های زیادی این شانس را ندارند که این کار را انجام دهند. من همیشه سپاسگزار زمانی خواهم بود که با این تیم خارق‌العاده برای ساختن دنیاهای تخیلی صرف کردم. <3 https://t.co/F4Rk5Y0mf9

– باب آرچیبالد (@archibob) 5 مه 2023

مشخص نیست که تیم PixelOpus چه چیزی اخراج شده است یا خیر. سونی در بیانیه ای به IGN گفت.

استودیوی پلی استیشن به طور مرتب مجموعه و وضعیت پروژه های استودیویی خود را ارزیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها اهداف استراتژیک کوتاه و بلند مدت سازمان را برآورده می کنند. به عنوان بخشی از فرآیند بررسی اخیر، تصمیم گرفته شده است که PixelOpus در 2 ژوئن بسته شود.

کت بیلی یک سردبیر ارشد اخبار در IGN و همچنین میزبان مشترک چت صوتی نینتندو است. نکته ای دارید؟ به @the_katbot برای او DM ارسال کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/sony-studio-pixelopus-concrete-genie-shutting-downدوستان عزیز، ماجراجویی PixelOpus ما به پایان رسیده است. همانطور که به آینده‌های جدید نگاه می‌کنیم، می‌خواستیم از میلیون‌ها بازیکن پرشوری که از ما حمایت کردند و مأموریت ما برای ساخت بازی‌های زیبا و تخیلی با قلب، تشکر کنیم.
ما بسیار سپاسگزاریم! ❤️🙏 pic.twitter.com/rQO2Cgvhnq

— PixelOpus (@Pixelopus) 5 مه 2023

PixelOpus در توییتی که امروز منتشر کرد، ضمن تشکر از طرفداران خود گفت که ماجراجویی استودیو “به پایان رسیده است”. در این توییت آمده بود:

دوستان عزیز، ماجراجویی PixelOpus ما به پایان رسیده است. همانطور که به آینده‌های جدید نگاه می‌کنیم، می‌خواستیم از میلیون‌ها بازیکن پرشوری که از ما حمایت کردند و مأموریت ما برای ساخت بازی‌های زیبا و تخیلی با قلب، تشکر کنیم. ما بسیار سپاسگزاریم!