سونی به طور تصادفی فاش کرد که ارزش ندای وظیفه 800 میلیون دلار به تنهایی برای پلی استیشن است.

اما این تنها چیزی است که سند فاش کرد. ما همچنین متوجه شدیم که دو عنوان شخص اول پلی استیشن چقدر هزینه دارند. به طور خاص، این سند فاش کرد که ساخت Horizon Forbidden West 212 میلیون دلار هزینه داشت و The Last of Us Part II بودجه ای 220 میلیون دلاری داشت.

تیلور یک خبرنگار در IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @TayNixster.

منبع: https://www.ign.com/articles/sony-accidentally-reveals-that-call-of-duty-is-worth-800-million-to-playstation-alone

این سند که به عنوان مدرکی برای محاکمه در حال انجام بین کمیسیون تجارت فدرال و مایکروسافت ارائه شده است، بر نامه ای متمرکز است که توسط رئیس پلی استیشن جیم رایان ارسال شده است. در نامه‌ای که ویرایش ضعیفی داشت، به ارزش Call of Duty به تنهایی برای پلی‌استیشن اشاره شده است. به طور خاص، بر اساس این سند، فرنچایز پرطرفدار تیراندازی اول شخص “به طور مستقیم بیش از 800 میلیون دلار” تنها در ایالات متحده در سال 2021 درآمد داشته است.

مثل روز روشن نیست، اما اگر به اندازه کافی دقت کنید، می توانید عدد را ببینید.
مثل روز روشن نیست، اما اگر به اندازه کافی دقت کنید، می توانید عدد را ببینید.

جای تعجب نیست که Call of Duty چقدر محبوب است زیرا جدیدترین قسمت این فرنچایز، Modern Warfare II، تبدیل به سریع‌ترین بازی Call of Duty شد که از مرز ۱ میلیارد دلار فروش در سال ۲۰۲۲ عبور کرد.

جالب‌تر اینکه، طبق گفته رایان، نظرسنجی‌های داخلی سونی اینتراکتیو اینترتینمنت ادعا می‌کند که تقریباً نیمی از کاربران PS5 مستقر در ایالات متحده نیز دارای یک نینتندو سوییچ هستند، در حالی که کمتر از 20 درصد از دارندگان PS5 در همان کشور نیز دارای Xbox Series X یا Series S هستند. کنسول. و همانطور که The Verge اشاره کرد، ظاهرا یک میلیون بازیکن پلی استیشن چیزی جز بازی های Call of Duty بازی نمی کنند.

بخوانید:   اشک‌های NPCهای پادشاهی واقعاً فقط پیوندی برای پوشیدن لباس می‌خواهند

یک سند داخلی از سونی اطلاعات بسیار محرمانه ای را در مورد برند پلی استیشن آن فاش کرد. به طور خاص، ما چیزهای زیادی در مورد درآمدهای Call of Duty برای پلتفرم های پلی استیشن به تنهایی یاد گرفتیم.

این سند خود به عنوان مدرکی برای جلسه استماع شواهدی که در حال حاضر بین کمیسیون تجارت فدرال و مایکروسافت در مورد خرید پیشنهادی اکتیویژن بلیزارد توسط غول فناوری در جریان است، ارائه شد، اما از آن زمان پس گرفته شده است. اگر می‌خواهید درباره آزمایشی در حال انجام بیشتر بدانید، جمع‌بندی روزانه ما را بررسی کنید. اگر می‌خواهید نگاهی عمیق‌تر به روزهای آزمایشی قبلی داشته باشید، بخش‌های تحلیل روز اول و دوم ما را بررسی کنید.