سونی می گوید PlayStation VR2 به زودی در خرده فروشان محلی در دسترس خواهد بود

در حال حاضر، هنوز هم می‌توانید PS VR2 را از پلی‌استیشن دایرکت سفارش دهید، جایی که در دو ماه پس از عرضه به‌طور انحصاری فروخته شد. اگر ناامید هستید که بدانید چه زمانی آن را در فروشگاه ها خواهید دید، فروشگاه به می‌گوید که در 12 می در فروشگاه‌های بریتانیا نمایش داده می‌شود. این که آیا هدست در همان روز در خرده‌فروشی‌ها در ایالات متحده ذخیره می‌شود یا خیر، ناشناخته است، اما ممکن است بخواهید فروشگاه‌های منطقه خود را برای در دسترس بودن بررسی کنید.

سونی فاش کرده است که PlayStation VR2 به زودی به یک خرده فروشی نزدیک شما خواهد رفت. این شرکت امروز در توییتر این خبر را اعلام کرد، اما تاریخ دقیقی در مورد اینکه فروشگاه‌های بزرگ آجر و ملات این هدست‌ها را در انبار خواهند داشت، اعلام نکرده است.

بخوانید:   XPENG شاسی بلند G6 کوپه را برای بازار اصلی عرضه می کند

فروش PS VR2 در ماه گذشته شروعی دشوار داشت، زیرا سونی تنها 270000 هدست تا پایان ماه مارس فروخت، علیرغم تولید دو میلیون دستگاه قبل از عرضه در فوریه. تحلیلگران فروش پایین به مصرف‌کنندگانی را که با شرایط سخت اقتصادی در سرتاسر جهان، از افزایش هزینه‌های زندگی گرفته تا اخراج‌ها، سر و کار دارند، اعلام کردند.

کریستینا الکساندر یک نویسنده مستقل برای IGN است. او آثار خود را با انتشارات مختلفی از جمله Digital Trends، TheGamer، Twinfinite، Mega Visions و The Ecapist ارائه کرده است. به تعبیر کالوین هریس، او عشق خود به سونیک جوجه تیغی را مانند یک معامله بزرگ در آستین خود می پوشاند. او را در توییتر @SonicPrincess15 دنبال کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/playstation-vr2-will-soon-be-available-at-local-retailers-sony-says