سونی می گوید PlayStation VR2 به زودی در خرده فروشان محلی در دسترس خواهد بود

سونی فاش کرده است که PlayStation VR2 به زودی به یک خرده فروشی نزدیک شما خواهد رفت. این شرکت امروز در توییتر این خبر را اعلام کرد، اما تاریخ دقیقی در مورد اینکه فروشگاه‌های بزرگ آجر و ملات این هدست‌ها را در انبار خواهند داشت، اعلام نکرده است.

در حال حاضر، هنوز هم می‌توانید PS VR2 را از پلی‌استیشن دایرکت سفارش دهید، جایی که در دو ماه پس از عرضه به‌طور انحصاری فروخته شد. اگر ناامید هستید که بدانید چه زمانی آن را در فروشگاه ها خواهید دید، فروشگاه به می‌گوید که در 12 می در فروشگاه‌های بریتانیا نمایش داده می‌شود. این که آیا هدست در همان روز در خرده‌فروشی‌ها در ایالات متحده ذخیره می‌شود یا خیر، ناشناخته است، اما ممکن است بخواهید فروشگاه‌های منطقه خود را برای در دسترس بودن بررسی کنید.

منبع: https://www.ign.com/articles/playstation-vr2-will-soon-be-available-at-local-retailers-sony-says

اگر می خواهید ببینید آیا PS VR2 ممکن است هر دلار برای شما ارزش داشته باشد، بررسی ما را بررسی کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد PS VR2: pic.twitter.com/79g8PsDCye

— پلی استیشن (@PlayStation) 27 آوریل 2023

PS VR2 به تنهایی 549.99 دلار قیمت دارد، اما زمانی که بسته Horizon Call of the Mountain را دریافت کنید، 599.99 دلار است. در هر صورت، گران‌تر از PS5 است که در صورت خرید نسخه اصلی پخش کننده دیسک، 50 دلار ارزان‌تر است. با این حال، با در دسترس بودن بیشتر در خرده فروشان فیزیکی و آنلاین، این هدست ممکن است در برخی مواقع در آینده با تخفیف هایی روبرو شود.

بخوانید:   تریلر Alan Wake 2 تایید می کند که در ماه اکتبر عرضه خواهد شد