شخصیت Luka ‘Honkai Star Rail’ در جشنواره بازی تابستانی معرفی شد، نسخه PS5 بعداً عرضه می شود – TouchArcade

ریل ستاره هنکای به صورت رایگان در اپ استور برای iOS در دسترس است اینجا، در Google Play برای اندروید اینجا، و آن را بررسی کنید اینجا در فروشگاه Epic Games علاوه بر نسخه معمولی رایانه شخصی آن. من انتظار نداشتم این خبر به زودی بعد از این اتفاق بیفتد ریل ستاره هنکای به روز رسانی 1.1، اما ارائه این نمایش در فستیوال بازی تابستانی 2023 منطقی بود. من از اینکه نسخه PS5 اینقدر دیر عرضه می شود شگفت زده شدم. در یکی دو ماه آینده انتظار داشتم. داشتی بازی میکردی ریل ستاره هنکای به طور منظم از زمانی که آن را بر روی تلفن همراه و کامپیوتر راه اندازی شد؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/06/09/honkai-star-rail-ps5-release-date-q4-2023-luka-character-reveal-gameplay-summer-game-fest-2023/

در Summer Game Fest، اعلان‌های جالب‌تری برای موبایل داشتیم که انتظار داشتم اخبار بعدی را از آن‌ها دنبال کنیم مارول اسنپ و FF7 همیشه بحران. HoYoverse تریلر جدیدی از بازی RPG نوبتی فانتزی فضایی را به نمایش گذاشت ریل ستاره هنکای نمایش یک شخصیت جدید و همچنین تایید پنجره انتشار نسخه PS5. چه زمانی ریل ستاره هنکای در سه ماهه چهارم 2023 برای PS5 عرضه می‌شود و از قابلیت cross save و cross play با پلتفرم‌های iOS، Android و PC پشتیبانی می‌کند. وقتی این اتفاق بیفتد، مطمئناً به سمت اجرای آن بر روی iPad و PS5 خواهم رفت. این تریلر لوکا و همچنین یوکونگ را به نمایش می گذارد که شخصیت های بعدی را دنبال می کنند ریل ستاره هنکای 1.1 به روز رسانی. تماشای ریل ستاره هنکای تریلر انتشار Summer Game Fest 2023 و PS5 در زیر:

بخوانید:   «Apollo Justice Trilogy» برای سوییچ، به‌علاوه آخرین نسخه‌ها و فروش‌های فراوان - TouchArcade معرفی شد.