شرکای NVIDIA به صنایع کمک می کند تا هوش مصنوعی را برای متحول کردن کسب و کار مهار کنند

جوایز امسال در حالی به دست می‌آیند که پذیرش هوش مصنوعی به سرعت در صنایع در حال گسترش است، فرصت‌های جدید را باز می‌کند و کشف را تسریع می‌کند. مراقبت های بهداشتی، دارایی، مالیه، سرمایه گذاری، خدمات تجاری و موارد دیگر. همانطور که مدل‌های هوش مصنوعی پیچیده‌تر می‌شوند، برندگان جایزه NPN 2023 شرکای متخصصی هستند که می‌توانند به شرکت‌ها کمک کنند تا با استفاده از زیرساخت‌هایی که به بهترین وجه با عملیات آنها هماهنگی دارد، هوش مصنوعی را در تولید توسعه دهند و به کار گیرند.

انویدیا امروز ده ها شریک را در قاره آمریکا به خاطر کارشان که به مشتریان امکان ساخت و استقرار برنامه های کاربردی هوش مصنوعی در طیف وسیعی از صنایع را می دهد، شناسایی کرد.

برندگان جایزه NPN 2023 برای قاره آمریکا عبارتند از:

 • Arrow Electronicsشریک توزیع سال. به دلیل ارائه فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی NVIDIA در صنایع مختلف، مانند تولید، خرده‌فروشی، مراقبت‌های بهداشتی و روباتیک، برای کمک به سازمان‌ها برای هدایت استراتژی‌های محاسباتی و روباتیک سریع‌تر از طریق راه‌حل‌های اولیه، ابر هیبریدی و راه‌حل‌های لبه هوشمند شناخته شده است. مرکز تعالی ماشین‌های خودمختار Arrow.
 • کامپیوتر کمبریجشریک آموزش عالی سال. برای سومین سال متوالی به دلیل تمرکز مداوم خود بر ارائه راه حل های NVIDIA AI برای تحصیلات، علوم زیستی و بخش های محاسبات تحقیقاتی.
 • CDW شریک نرم افزاری سال به دلیل استقرار راه حل های NVIDIA AI و تجسم برای مشتریان از طیف گسترده ای از صنایع و اتخاذ تخصص عمیق در صنعت برای پشتیبانی از مشتری سرتاسر شناخته شده است.
 • CDW کاناداشریک سال کانادا به دلیل ارائه راه‌حل‌های فناوری اطلاعات که فروشندگان پیشرو کشور را قادر می‌سازد راه‌حل‌های سفارشی‌سازی شده با فناوری NVIDIA را ارائه دهند و نیازهای هر مشتری را برآورده کند، شناخته شده است.
 • دیلویت شریک مشاور سال. برای سومین سال متوالی به دلیل ایجاد بازارهای هوش مصنوعی جدید برای مشتریان با گسترش سرمایه‌گذاری‌های هوش مصنوعی در راه‌حل‌های توسعه‌یافته با NVIDIA در سراسر هوش مصنوعی سازمانی، و همچنین گسترش به پیشنهادات جدید با هوش مصنوعی و مولد شناخته شد. NVIDIA DGX Cloud.
 • راه حل های فناوری FedDataستاره نوظهور شریک سال. به دلیل برنده شدن طراحی مبتنی بر NVIDIA DGX با مشتریان کلیدی فدرال و کارهای نوظهور با NVIDIA Omniverse پلت فرم برای ساخت و راه اندازی برنامه های کاربردی متاورس.
 • بینش، بصیرت، درون بینیشریک خرده فروشی سال. به دلیل درک عمیق خود از صنعت، مشارکت در اکوسیستم و توانایی سازماندهی بهترین راه حل های کلاس برای ارائه سرعت و قابلیت پیش بینی در زمان واقعی برای خرده فروشان شناخته شده است. فروشگاه های هوشمند، رستوران های هوشمند با خدمات سریع، زنجیره تامین هوشمند و مدیریت همه کانال.
 • لامبداراه حل یکپارچه شریک سال. برای سومین سال متوالی به دلیل تعهدش به ارائه راه‌حل‌های انویدیا سرتاسر، هم در محل و هم در فضای ابری، در صنایع از جمله آموزش عالی و تحقیقات، بخش‌های فدرال و عمومی، و مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی شناخته شده است.
 • مارک سومشریک بهداشت و درمان سال. به خاطر تیم منحصربه‌فرد و درک عمیق مجموعه NVIDIA که مراکز پزشکی دانشگاهی، موسسات تحقیقاتی، سیستم‌های مراقبت بهداشتی و سازمان‌های علوم زیستی را با زیرساخت‌های NVIDIA، نرم‌افزار و فناوری‌های ابری برای ایجاد AI، HPC و مراکز شبیه‌سازی ارائه می‌کند، شناخته شده است.
 • میکرووی شریک سال بخش عمومی به دلیل عمق فنی و تمرکز مهندسی آن در سرویس دهی به رسمیت شناخته شده است بخش عمومی استفاده از فناوری‌ها در سراسر مجموعه NVIDIA، از جمله محاسبات با کارایی بالا و سایر تخصص‌ها.
 • کوانتیفی شریک تحویل خدمات سال. برای دومین سال متوالی به دلیل تعهد خود به پذیرش محصولات NVIDIA در زمینه هایی مانند خدمات هوش مصنوعی مولد با سفارشی سازی شناخته شده است. مدل های زبان بزرگ، آواتارهای دیجیتال، محاسبات لبه، تصویربرداری پزشکی و علم داده، و همچنین تخصص آن در کمک به مشتریان در ساخت و استقرار راه حل های هوش مصنوعی در مقیاس.
 • فناوری جهانیارائه دهنده راهکارهای هوش مصنوعی سال به دلیل رهبری خود در پذیرش نمونه کارها از هوش مصنوعی NVIDIA و راه حل های محاسباتی شتاب یافته، و همچنین سرمایه گذاری مستمر در زیرساخت هوش مصنوعی برای مدل های زبان بزرگ، بینایی کامپیوتر، شناخته شده است. دوقلوهای دیجیتال مبتنی بر Omniverseو آزمایش مشتری و آزمایشگاه در مرکز فناوری پیشرفته WWT.
 • فناوری جهانی شریک شبکه سال. به دلیل تخصص خود در راه‌حل‌های شبکه‌ای با کارایی بالا NVIDIA برای پشتیبانی از محیط‌های محاسباتی سریع در صنایع مختلف و راه‌حل‌های هوش مصنوعی شناخته شده است.
بخوانید:   Naruto X Boruto: Ultimate Ninja Storm Connections: An Arena Fighter For a New Generation

راب اندرل، رئیس و تحلیلگر اصلی در گروه Enderle گفت: «تعهد NVIDIA به ایجاد نوآوری در هوش مصنوعی فرصت‌های جدیدی را برای شرکا ایجاد کرده است تا به مشتریان کمک کنند تا از فناوری‌های پیشرفته برای کاهش هزینه‌ها، رشد فرصت‌ها و حل چالش‌های تجاری استفاده کنند. برندگان جوایز NPN 2023 منعکس کننده گروه متنوعی از کارشناسان کسب و کار هوش مصنوعی هستند که دانش عمیقی را در ارائه راه حل های متحول کننده به مشتریان در طیف وسیعی از صنایع به نمایش گذاشته اند.

یاد بگیرید که چگونه به NPN بپیوندید یا شریک NPN محلی خود را پیدا کنید.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/04/04/nvidia-partner-network-awards/شبکه شریک NVIDIA (NPN) جوایز شریک سال آمریکا به شرکت‌هایی در 13 دسته اعطا شد که شامل هوش مصنوعی، مشاوره، توزیع، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی، یکپارچه‌سازی، شبکه‌سازی، بخش عمومی، ستاره نوظهور، ارائه خدمات، نرم‌افزار و بازار کانادا می‌شوند. دسته بندی جوایز جدیدی که امسال ایجاد شد، پذیرش رو به رشد هوش مصنوعی را در آن به رسمیت می شناسد خرده فروشی، همانطور که رهبران شروع به معرفی خدمات جدید مبتنی بر هوش مصنوعی می کنند که به خدمات مشتری، پیشگیری از ضرر و تجزیه و تحلیل مجدد موجودی می پردازد.