شرکت آسانسور آتیس خدمات ۲۴ ساعته سرویس و نگهداری نیازمندی های ایناش

شرکت آسانسور آتیس خدمات ۲۴ ساعته سرویس و نگهداری نیازمندی های ایناش

در اواخر سال 1856 این شرکت بیش از 40 دستگاه آسانسور را که همگی از نوع آسانسور حمل بار بودند ، به فروش رساند . در سال 1857 اولین آسانسور مسافربر جهان در E.V.Haughwuo نیویورک نصب شد . پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از ارتفاع، هواپیما، پله برقی و… می‌ترسید یا تردد از راه‌پله را به سوار شدن آسانسور ترجیح می‌دهید، لازم است بدانید که احتمالا شما…

  • در سال 1898 شرکت اوتیس تمام تلاش خود را برای اختراع آسانسور هیدرولیکی پر سرعت که با قدرت آب کار می کرد را انجام داد .
  • این مجموعه دارای پرسنل متخصص در زمینه های مختلف عمران، مکانیک، برق، الکترونیک، کامپیوتر و… بوده و با حضوری فعال در سراسر کشور خدمات مشاوره ای و پس از فروش در زمینه آسانسور و پله برقی را ارائه می نماید.
  • تمامی تاسیسات این شرکت متمرکز بر توسعه ی محصول ، طراحی و تولید میباشد.
  • شرکت Otis تکنولوژی پله برقی را در سال 1895 اختراع و در پاریس سال 1900 آن را به همگان معرفی کرد.
  • این سیستم اولین سیستم کنترل آسانسور نیمه اتوماتیک در سال 1924 بود .
  • با عنایت به پروردگار متعال از سال 1377 فعالیت خود را در زمینه آسانسور و پله برقی شروع و در سال 1381 با طراحی نصب و اجرای آسانسور های کششی و هیدرولیک منطبق با استانداردهای 81 EN اروپا موفق به احداث 240 دستگاه آسانسور کامل در یک شیفت گردیده است.

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

طراحی و سئو

© 2022 سیگما آسانسور /کلیه حقوق این پورتال برای شرکت سیگما محفوظ می باشد. © 2021 آسانسور سیگما /کلیه حقوق این پورتال برای شرکت سیگما محفوظ می باشد. سیستم کنترل آسانسورها بیشتر توسط قطعات مکانیکی انجام می‌گرفت و با تابلوهای امروزی تفاوت زیادی داشت. در صورت امکان چگونگی اخذ نمایندگی شرکت اوتیس را به اینجانب معرفی نمائید. Otis سیستم بعدی خود را که قصد تولید دارد به نام “Otis Compass” معرفی کرده است که شبیه به آسانسور Schindler Miconic 10 می باشد. حدود سال 1924, Otis اولین سبک آسانسور مدرن با درب تمام اتومات خود را ساخت .

تازه ترین فناوری های پله برقی در سال 2022

تمامی تاسیسات این شرکت متمرکز بر توسعه ی محصول ، طراحی و تولید میباشد. شرکت Otis در بیش از 200 کشور در سراسر جهان به ارائه خدمات خود می پردازد . برج آزمایشی آسانسور این شرکت به همراه دفتر مرکزی آن در ایالت Bristol واقع شده است .

تعمیر سرویس و نگهداری آسانسور کانه kone

همچنین این کمپانی دارای برج آزمایشی دیگری در شیبایامای ژاپن است که یکی از بلندترین برج های آزمایشی جهان می باشد. Otis در سال 1997 , قدیمی ترین شرکت آسانسور انگلستان , atisliftco یعنی Express Lift Co. Ltd. of Northampton را که در حد شرکت Evans Lifts of Leichester بود خریداری کرد . بعدها هر دو شرکت باهم ادغام شدند که تحت برند “Express Evans” فعالیت می کردند . در سال 1931 آسانسور های دو کابینه توسط شرکت Otis معرفی شد که اولین آن در ساختمان Empire State در نیویورک نصب شد . در سال های 1880شرکت Otis دفاتر فروش خود را در شهر های لندن و پاریس بازگشایی کرد و آسانسورهای خود را در برج ایفل ، مترو لندن ، تونل Glasgow Harbour و غیره نصب کرد .