صبر کنید، کورت بوزیک و مایک میگنولا یک کمیک فانتزی نهایی ساختند؟؟!!

اما اگر در سال 1991 مطرح می شد، بخشی از کل ماجرا بود. اگر امروز تمام می شد، این چیز عجیب و غریب خارج از تداوم بود که همه چیز را “اشتباه” کرد.

اگر می خواهید تعدادی از کاورهای میگنولا را ببینید، شماره 4 اینجاست، در حالی که دیگری به اشتراک گذاشته شده توسط Busiek در زیر است:

تصویر مقاله ای با عنوان Wait, Kurt Busiek &  مایک میگنولا یک کمیک فانتزی نهایی ساخت؟؟!!

این اقتباسی از بازی نبود. این پروژه به عنوان یک ماجراجویی اصلی در دنیای FINAL FANTASY I شروع شد، اما پس از اینکه دیزنی کامیکس طرح کلی من را برای آن تایید کرد، Squaresoft تصمیم گرفت که می‌خواهند به بازی آینده که اکنون به عنوان FINAL FANTASY IV شناخته می‌شود، متصل شوند. من از این موضوع تا حدودی ناراحت شدم، زیرا ….. داستانی را که به ذهنم خطور کرده بود، دوست داشتم، و دوست داشتم که درباره شخصیت های سطح پایینی باشد که اساساً در تلاش برای زنده ماندن بودند، و بازی جدید درباره داستان های بالا بود. رتبه بندی افرادی که مسئول ارتش ها و کشورها و مانند آن بودند، که محدودتر بود، اما همینطور است.

بنابراین آنها برای اولین طرحم هزینه کشتن را به من پرداخت کردند و من طرح کلی جدیدی انجام دادم که از شخصیت های بازی آینده استفاده می کرد اما داستان جدیدی را در آن دنیا روایت می کرد، نه اینکه بازی را اقتباس کنم. آنها آن را خوب دوست داشتند.

بازگویی Busiek بیش از تعدادی توییت بود، بنابراین من متن کامل را در زیر قرار دادم (با چند ویرایش با حروف بزرگ)، اما اگر می‌خواهید آنها را همانطور که سایت در نظر گرفته است بخوانید. می توانید از اینجا شروع کنید:

نویسنده مشهور کمیک کورت بوزیک، که بیشتر به خاطر کار ابرقهرمانی خود روی مواردی مانند این شهرت دارد سوپرمن و انتقام جویان، در آخر هفته در توییتر داستانی درباره کمیکی که او و مینیولا برای آن در اوایل دهه 90 با هم همکاری کردند، تعریف کرد. “هر بار که کسی شروع به صحبت در مورد کمیک FINAL FANTASY منتشر نشده ای می کند که سال ها پیش نوشتم” او می گوید، “مقاله ها و بحث های خبری آنلاین موجی است و به نظر می رسد همه آنها داستان را اشتباه می گیرند.”

تصویر: مایک میگنولا

منبع: https://kotaku.com/kurt-busiek-mike-mignola-hellboy-final-fantasy-comic-1850390157

دیدم گزارش شده که گفته ام کمیک بدی است و خوب است که منتشر نشده است. من تقریباً مطمئن هستم که گفتم این بهترین کار من نبود (به دلایلی که در بالا ذکر شد مجبور شدم آن را عجله کنم) اما داستان محکمی بود. و من گفته ام که طرفداران فاینال فانتزی اگر امروز منتشر شود آن را دوست نخواهند داشت، زیرا آنها تمام دانش خود را از افسانه های FF که در 30 سال گذشته ساخته شده است را به آن می آورند و این کار را نمی کند. مطابقت ندارد. به نظر می رسد بدعت است. اما در آن زمان با بیرون آمدن آن خوب بودم.

مایک میگنولا کاورهای زیبایی برای آن انجام داد، اما فضای داخلی را نکشید. دل باراس این کار را انجام داد، و او حدود یک و نیم مشکل را قبل از کشیدن دوشاخه تمام کرد. فکر می کنم سه (از چهار) شماره را نوشته ام.

SquareSoft شروع به صحبت با من در مورد استخدام من به عنوان “Americanizer” داخلی آنها کرد، زیرا آنها کارهایی را که من انجام می دادم دوست داشتند. اما من به تازگی به یک منطقه جدید نقل مکان کرده بودم، و این شغل به معنای انتقال به حومه سیاتل بود، و من در این مورد دوگانه بودم. اونا هم ممکنه ….. بودن چون به هر دلیلی مدت زیادی در مورد اون کار صحبت نکردیم.

Oshi No Ko یکی از انیمه های اولیه سال است

من به نوعی حتی این را نمی دانستم بود یک داستان، بنابراین قطعاً از بازگویی بوزیک از آن لذت بردم، که برای برخی تصحیح داستان‌های قدیمی‌تری است که آن را «اشتباه» کرده‌اند، اما برای من یکی از جالب‌ترین داستان‌های «چه می‌شد اگر» در تاریخ اقتباس از بازی‌های ویدیویی است.

برخی از مردم گفته اند که من به وضوح FFIV را بازی نکرده بودم یا نمی خواستم تغییراتی را ایجاد کنم که آنها دوست ندارند. این درست است، اما به این دلیل است که FFIV هنوز انجام نشده است. این حتی قبل از انتشار در ژاپن بود. من یک هنر کلی کتاب مقدس و طراحی شخصیت کار کردم.

من یک مرد تمام وقت کمیک نیستم، اما مطمئناً موارد مورد علاقه خود را دارم. و پسر جهنمی ممکن است از همه بیشتر مورد علاقه من باشد، بنابراین دهه ها گذشته بدون دانستن اینکه خالق آن مایک میگنولا روی یک فاینال فانتزی کمیک آخر هفته من را کاملاً باز کرده است.