صحنه مورد علاقه بازیگر Spy x Family Loid در مانگا نیست

بخشی از آنچه می سازد جاسوس ایکس خانواده چنین انیمه‌ای با طراوت، توانایی آن در گذر از مرز بین یک کمدی سبک دل در مورد یک خانواده عجیب و غریب و یک درام جدی درباره تهدید جنگ است. اگرچه صدای شلاق اهنگی سریال گاهی اوقات برای اگوچی خواندن خط دشواری ایجاد می‌کند، تجربه گذشته او در بیان صحنه‌های اکشن که شامل فریاد می‌شود، به او کمک می‌کند تا عملکرد خود را به‌عنوان یک پدر آرام به یک جاسوسی سفت و سخت بر روی یک سکه تبدیل کند.

برای زمینه، این صحنه در مانگا در دو پانل رخ می دهد در حالی که در انیمه تقریباً نیمی از زمان اجرا اجرا می شود. جاسوس ایکس خانوادهقسمت 24 دقیقه ای این انیمه حتی بین لوید و یور شراب‌مست به رقابت می‌پردازد. اگوچی می گوید که این صحنه مورد علاقه است زیرا یور و لوید را به عنوان یک قاتل “باحال” و یک جاسوس “فوق العاده باحال” نشان می دهد.

در صحبت از صحنه های اکشن، اگوچی فاش کرد که یکی از صحنه های مورد علاقه اش است جاسوس ایکس خانواده نبردهای انیمه هرگز در مانگا اتفاق نیفتادند.

اگوچی از طریق یک مترجم گفت: «سخت ترین بخش، تک گویی درونی اوست. “او زیاد صحبت می کند.”

اگوچی گفت: “در واقع هنوز ضبط خطوطم را شروع نکرده ام، بنابراین مشتاقانه منتظر چیزی هستم که قرار است ببینم.”


بر خلاف مانگا که از حباب‌های گفتار و فکر استفاده می‌کند تا به خوانندگان حسی از طرح‌هایی که Loid برای حل تهدیدات داخلی و جهانی ترسیم می‌کند، ببخشد، اگوچی گفت که زمان محدودی برای بیان آنچه در ذهن لوید است دارد. طرفداران سریال متوجه خواهند شد که، علیرغم اینکه لوید یک جاسوس دانا است، تمایل لوید به بیش از حد فکر کردن منجر به اشتباهات کمدی با خانواده احتمالی هسته ای او می شود. به عنوان مثال، لوید یک بار فکر می کرد که یور در حال بدی است که باعث می شود او به عنوان یک شوهر شکست بخورد، در حالی که در حقیقت او تلاش می کرد (و شکست می خورد) این واقعیت را که او بود پنهان کند. شلیک در قنداق در حالی که او در یکی از ماموریت های قاتل خود بود. انصافاً یک اشتباه صادقانه در خانواده Forger.

بخوانید:   Inkbound، از توسعه دهندگان Monster Train، اکنون در دسترس است

جاسوس ایکس خانواده یک ابرجاسوس برجسته به نام لوید را دنبال می کند که مخفیانه می رود و به مدرسه پسر یک سیاستمدار نفوذ می کند تا از شروع جنگ بین دو کشور همسایه جلوگیری کند. برای انجام این کار، لوید خانواده‌ای جعلی ایجاد می‌کند که بدون اطلاع او، رازهایی از خود دارند.

کوتاکو همه چیز را در Anime Expo 2023 پوشش می دهد، از جمله اعلامیه های بزرگ در پانل ها و مصاحبه های انحصاری یک به یک با بزرگترین سازندگان صنعت. چه از طرفداران با تجربه انیمه باشید و چه تازه کار، در اینجا می توانید با همه چیزهای Anime Expo 2023 همراه باشید.

منبع: https://kotaku.com/spy-x-family-loid-forger-anime-manga-takuya-eguchi-1850599336

مجموعه کرانچی رول

مورد علاقه اگوچی جاسوس ایکس خانواده صحنه در مانگا نبود

مجموعه کرانچی رول

منتظر صحنه های بدیع تری در آینده باشید جاسوس ایکس خانواده قسمت ها

تیم رویایی انیمه پشت مرد اره برقی

بیشتر بخوانید: از انیمه نبرد خسته شده اید؟ در اینجا چهار نمایش مفید وجود دارد که باید آنها را ببینید

بهترین و بدترین قسمت های صداگذاری Loid Forger

در پایان چت ما، اگوچی آن را مسخره کرد، تقریباً شبیه آن جاسوس ایکس خانوادهفصل اول، فصل 2 همچنین شامل صحنه‌های اصلی است که منابع منبع را گسترش می‌دهند، درست مانند اینکه چگونه انیمه «احتیاط زیادی» برای گسترش سفر آنیا به قلعه آنیا از مانگا به خرج داد.

بخوانید:   جدید در دیزنی پلاس در می 2023: ضرب وشتم ماپت ها، چینی متولد شده در آمریکا

مجموعه کرانچی رول

سری جدید انیمه سالم و در عین حال پر اکشن Wit Studio و CloverWorks جاسوس ایکس خانواده پس از اینکه در بهار گذشته عرضه شد، دنیا را طوفان کرد. از زمان آغاز به کار، جاسوس ایکس خانواده تبدیل شد یکی از نمایش های با بالاترین امتیاز در پایگاه داده انیمه و سایت رسانه های اجتماعی MyAnimeList، نمایش های بسیار محبوبی مانند شیطان کش، جوجوتسو کایزن، و حتی انیمه دزدان دریایی طولانی مدت یک تکه. و این با یک فصل زیر کمربند بود. به همین دلیل بود که مجبور شدم راهم را برای مصاحبه با یک صداپیشه ژاپنی جستجو کنم جاسوس ایکس خانواده در انیمه اکسپو و از او بپرسید چرا فکر می‌کند این نمایش تا این حد موفق است.