صدای سیاه در بازی: همه چیز در نمایشگاه ژوئن 2023 برجسته شد

از زمان ایجاد، ماموریت Black Voices in Gaming به ارائه مرکز توجه برای توسعه دهندگان بازی سیاه در این صنعت اختصاص یافته است. و یکی از این تلاش ها شامل میزبانی ویترینی برای نشان دادن بازی های مستقل آینده ساخته شده توسط توسعه دهندگان سیاه پوست است. اگر آخرین نمایشگاه این سازمان را از دست دادید، امروز در اینجا همه بازی‌ها در کانون توجه قرار دارند.

نسیم در ابرها

تیلور یک خبرنگار در IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @TayNixster.

منبع: https://www.ign.com/articles/black-voices-in-gaming-everything-featured-at-the-june-2023-showcase

در تابستان امسال برای COREUPT مطالب/تریلرها/آشکارهای بیشتری ارائه می شود، پس لطفاً با ما همراه باشید! لطفا به اشتراک بگذارید، لایک کنید، و بازتوییت کنید تا به انتشار این خبر کمک کنید 🙌🏾! فریاد بزن @freedomgamesgg #بازی های مستقل #indiedev #SummerGameFest #fgc #UE5 #گیمرها #موتور غیرواقعی5 pic.twitter.com/C4QA8rypo2

– جسی رایت (@JW_Corelated) 7 ژوئن 2023

Coreupt

Breeze in the Clouds تاریخ انتشار ندارد، اما می‌توانید از هم‌اکنون این بازی را در لیست علاقه مندی‌ها قرار دهید بخار.

هایپر لایت شکن

RollerGirl یک بازی ماجراجویی مبتنی بر روایت است که در آن شما در نقش دختری به نام نائومی بازی می‌کنید و او در حال کاوش در محله‌های محلی در یک شهر کوچک کانادایی است.

RollerGirl در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما وجود دارد نسخه ی نمایشی که می توانید در itch.io دانلود کنید. دویل اشاره کرد که تیم توسعه امیدوار است تا توسعه RollerGirl را «در عرض یک سال» به پایان برساند.

RollerGirl

بخوانید:   شرکت سازنده بالون چینی، احتمال تولید محصولات نظامی را رد کرد

Hyper Light Breaker یک اکشن ماجراجویی سه بعدی است که توسط Heart Machine، استودیو سازنده Solar Ash و Hyper Light Drift ساخته شده است. دانیل والاس، هنرمند محیط سه‌بعدی در Heart Machine، وارد استریم شد تا در مورد حرفه‌اش و نحوه کمک به شهر پس‌زمینه‌ای که در Hyper Light Breaker نقش داشته است صحبت کند و خاطرنشان کرد که “حدود 85 درصد از (او)” به ایجاد آن کمک کردند.

RollerGirl بازی موزیکال غلتکی است که به دنبال آن بودید!✨

هنرمند سه بعدی RollerGirl و طراح بازی Indigo Doyle در ویترین ظاهر شد و پس زمینه ای را در مورد توسعه بازی ارائه داد، کمی در مورد شخصیت اصلی و داستان صحبت کرد و توضیحاتی را در مورد گیم پلی که در جریان ظاهر شد ارائه داد. این شامل فاش کردن این است که چگونه کار قبلی او در ارائه روزنامه ها الهام بخش یک جستجوی جانبی در بازی بود.

Hyper Light Breaker قرار است پاییز امسال عرضه شود.