صرافی کوینکس چیست ؟ -ایران ارز دیجیتال

اما در صورتی که بخواهید بیش از دو بیت کوین در روز از حساب کاربری برداشت کنید؛ لازم است مدارک تایید حساب کاربری ( احراز هویت ) را ارائه معرفی صرافی کوینکس دهید. صرافی های ایرانی نیز مناسب خرید و فروش هستن اما افرادی هستن که از معاملات اهرم دار یا فیوچرز استفاده میکنن برای همین باید در صرافی خارجی که قسمت فیوچرز داره باید ثبت نام کنن. برای خرید تتر از صرافی کوینکس نمیتوان بصورت مستقیم این کار را انجام داد و بهتر است ابتدا از یک صرافی ایرانی تتر خریداری کرد و به کوینکس انتقال داد ، که در زیر واریز و برداشت از صرافی کوینکس coinex را در سایت ارزجو مطالعه میکنید . عملکردهای دیگر همچون برداشت از حساب نیز با توجه به نوع ارز و المانهای دیگر به صورت متفاوت محاسبه میشود.

کارمزد معاملات کوینکس 0.2 درصد از هر معامله است که برای maker و taker متفاوت است. صرافی کوینکس یکی از صرافیهایی است که بازار ارزهای دیجیتال را کنترل میکند. یکی از بزرگترین رقبای صرافی کوینکس، صرافی بایننس میباشد. استخر ماینینگ ViaBTC است که یکی از بزرگترین استخرهای دنیاست. یکی از این صرافی ها که زبان فارسی داره و برای کاربران ایرانی مناسبه صرافی ارزدیجیتال کوینکس هست. دریافت کرده اید یا را برای تأیید وارد کنید. در حقیقت میتوان گفت صرافی کوینکس یا بایننس در یک سال متولد شده اند. البته باید افزود که لینک متصل به گوگل پلی در این سایت نیز شما را به یک صفحه خالی هدایت خواهد کرد. ثبت نام در صرافی کوینکس بسیار ساده است، کافی است از طریق این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید و با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود حساب کاربری خود را در کوینکس ایجاد کنید.

بخوانید:   پلوسی: چین، تایوان را از حضور در نهادهای بین المللی باز داشته است
از سوی دیگر ، اگر ارزش بیت کوین با 10 درصد کاهش یابد ، شما 1000 دلار (990 دلار بیشتر از زمانی که معامله خود را اهرمی نکرده اید) از دست داده اید. برای ایجاد حساب پس از اینکه صفحه ثبت نام باز می شود، فرمی نمایش داده می شود که در سطر اول آن باید ایمیل خود را وارد کنید و کد امنیتی ارسال شده از سوی صرافی به ایمیل خود را دریافت کنید. سفارش خرید Stop market در ترید اسپات کوینکس ثبت سفارش در این قسمت با استاپ لیمیت تفاوت هایی دارد. بر اساس آنچه در این مقاله گفتیم، شما می توانید با طی مراحل کوتاه و بی دردسر ثبت نام، برداشت یا واریز سریع و آسان را تجربه کنید و به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مورد نظر خود بپردازید. در گام بعدی از بخش ۱-۲ ارزی را که میخواهید برداشت کنید را انتخاب نمایید (ما در این مثال با ارز تتر پیش میرویم).

یکی از انشعابات همین استخر استخراج ViaBTC است.

کمیسیون برداشت و فروش در این صرافی نسبت به کمیسیون دریافت بسیار بالا است. ژاپن یکی از کشورهایی است که این ارزها را پذیرفته و در آن استفاده از انواع ارزهای دیجیتال رواج دارد. درحقیقت، صرافی کوینکس یکی از انشعابات همین استخر استخراج ViaBTC است. توانسته است یکی از موثرترین صرافیهای بازار ارزهای دیجیتالی شود. یکی از موارد اصلی رقابت صرافی کوینکس یا بایننس، در همین میزان کارمزد میباشد. اما، آنها باید ارزیابی مستقل خود را در مورد مشکلاتی که میتوانند از از اقامت یا تابعیت آنها ناشی شوند را انجام دهند.

بخوانید:   برگزاری نخستین مذاکرات دیپلماتیک و دفاعی ژاپن و کره‌جنوبی بعد از ۵ سال

دسنترالند Decentraland چگونه کار می کند؟

این صرافی مزایای بسیاری دارد که بهتر است قبل از شروع به سرمایه گذاری و خرید ارز در آن، از آنها اطلاعات داشته باشید. از آن جایی که تعداد این ارزها بسیار بالا است؛ صرافی که بتواند از بسیاری از آنها پشتیبانی کند محبوبیت بیشتری به دست میآورد. دسنترالند Decentraland چگونه کار می کند؟ به طبع صرافی بهتر است که کارمزد کمتری نسبت به رقبا دریافت کند. از سوی دیگر سپرده گذاری در این شرکت کاملا رایگان است. از سوی دیگر سمتهایی همچون مدیرفنی شرکت بلاک چین، موجب شده تا صرافی کوینکس یا بایننس رقبای یک دیگر باشند. یا اگر متضرر شوید، ۱۰۰ دلاری که با آن اتریوم ترید کردهاید، دچار ضرر میشود. حداقل بخرید (بفروشید): اگر حجم سفارش شما کمتر از حداقل حجم مجاز باشد، این گزینه به صورت قرمز نشان داده می شود. این یعنی اگر دارایی شما از چندین آلتکوین متفاوت تشکیل شده باشد؛ ارزش آن به صورت معادل با بیت کوین به شما نمایش داده میشود.