طبق گزارش‌ها، بازی The Last of Us چند نفره با «شکست‌هایی» مواجه می‌شود، زیرا Naughty Dog تاخیر را اعلام می‌کند

به روز رسانی (5/26/23) –

ناتی داگ به توییتر به‌روزرسانی را با طرفداران خود به اشتراک بگذارد، زیرا بسیاری انتظار داشتند بازی چندنفره The Last of Us در آخرین نمایشگاه پلی‌استیشن ظاهر شود. با این حال، Naughty Dog تأیید کرد که تیم متوجه شده است بهترین چیز برای بازی این است که به آن زمان بیشتری قبل از نمایش آن به جهان بدهند.

برای اطلاعات بیشتر، همه چیزهایی را که به نمایشگاه پلی استیشن راه یافت، بررسی فصل اول سریال The Last of Us HBO و اینکه چگونه HBO می تواند The Last of Us Part 2 را برای تلویزیون اقتباس کند، بررسی کنید.

همانطور که توسط بلومبرگ، “کیفیت و دوام طولانی مدت” بازی مورد انتظار The Last of Us ظاهرا زیر سوال رفته است. در نتیجه، منابع ادعا کرده اند که “گروه کوچکی در پروژه باقی می مانند در حالی که شرکت مسیر را دوباره ارزیابی می کند.”

Naughty Dog همچنین گفت که امسال درباره بازی بیشتر یاد خواهیم گرفت و این پست هیچ اشاره ای به تغییر آن برنامه ندارد.

“ما از جامعه فوق العاده خود برای حمایت شما سپاسگزاریم – از شما برای اشتیاق شما برای بازی های ما سپاسگزاریم، این امر همچنان ما را هدایت می کند.”

ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد بازی چند نفره The Last of Us نداریم، اما Naughty Dog اوایل سال جاری برخی از هنرهای مفهومی را از پروژه به اشتراک گذاشت و گفت که “این پروژه در حال شکل گیری است تا یک تجربه جدید و جدید از استودیوی ما باشد. اما یکی از آنها ریشه در اشتیاق Naughty Dog برای ارائه داستان ها، شخصیت ها و گیم پلی باورنکردنی دارد.”

بخوانید:   بازسازی های Resident Evil به طور تصادفی Ray-Tracing را در رایانه شخصی از دست می دهند

یک نکته برای ما؟ آیا می خواهید درباره یک داستان احتمالی بحث کنید؟ لطفا یک ایمیل به [email protected].

Naughty Dog نوشت: “ما می دانیم که بسیاری از شما مشتاق شنیدن بیشتر در مورد بازی چند نفره The Last of Us ما بوده اید.” ما به‌طور باورنکردنی به کاری که استودیوی ما تا کنون انجام داده افتخار می‌کنیم، اما با ادامه توسعه، متوجه شدیم که بهترین کار برای بازی این است که به آن زمان بیشتری بدهیم.

علاوه بر عذرخواهی از اینکه آماده نمایش بازی چند نفره The Last of Us نبود، زیرا پروژه به زمان بیشتری نیاز دارد، Naughty Dog همچنین تأیید کرد که در یک “تجربه جدید تک نفره” به سختی کار می کند.

با این حال، طرفداران The Last of Us ممکن است خوشحال باشند که بدانند یک طرح کلی برای فصل بعدی در The Last of Us وجود دارد، اما هنوز ساخته نشده است.

پس از درخواست بلومبرگ برای اظهار نظر از Naughty Dog، استودیو بیانیه ای را منتشر کرد که می توانید در ادامه مطلب در داستان اصلی بخوانید.

آدام بانکهرست، نویسنده اخبار IGN است. می توانید او را در توییتر دنبال کنید @AdamBankhurst و در تکان دادن.

منبع: https://www.ign.com/articles/the-last-of-us-multiplayer-game-needs-more-time-naughty-dog

یادداشت در مورد “تجربه جدید تک نفره” بدیهی است هیجان انگیز است، اما Naughty Dog قبلا تایید کرده بود که استودیو قبلا بازی بعدی خود را انتخاب کرده است اما تا حدی پیش نرفت که تایید کند که آیا این بازی The Last of Us Part است یا خیر. 3 یا چیز دیگری کاملا.

بخوانید:   تقابل واشنگتن و پکن در دریای چین جنوبی

بلومبرگ خاطرنشان می کند که این بازی در حال حاضر لغو نشده است، اما بسیاری از توسعه دهندگانی که روی این پروژه کار می کردند به سایرین در شرکت منتقل شده اند.