طرفداران «Omega Strikers» قفل شخصیت اسرارآمیز جدید Finii را فقط دو ساعت در آخرین رویداد ویژه بازی باز می کنند – TouchArcade

در آوریل Odyssey Interactive، استودیویی که توسط برخی از افراد سابق Riot Games که دست خود را در بازی هایی مانند لیگ افسانه ها و تاکتیک های مبارزه تیمی، عنوان اولین خود را راه اندازی کردند مهاجمان امگا در موبایل، کنسول و رایانه شخصی. این بازی یک “footbrawler” 3v3 است که اگر توسط بازیگرانی از شخصیت های انیمه حیرت انگیز بازی شود، به نوعی مانند ترکیبی از فوتبال و هاکی هوایی است. رویکردی که هم برای بازی متقاطع و هم برای پیشرفت متقابل در همه پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌کند مهاجمان امگا با طرفداران بسیار پرشور بسیار محبوب شده است.

با صحبت از آن پایگاه پرشور طرفداران، Odyssey آخرین به روز رسانی بازی خود را دیروز منتشر کرد و آنها یک مسابقه کوچک سرگرم کننده را برای طرفداران خود در نظر گرفتند تا تکمیل کنند. آنها یک حالت جدید به نام High-Tea Hijinks با یک شخصیت مرموز ایجاد کردند و به بازیکنان وظیفه دادند که یکی از چهار اتحاد مختلف با مضمون چای را هنگام رفتن به یک مسابقه انتخاب کنند که امتیازاتی را به سمت هدفی که شخصیت مرموز را از بین می برد و کسب درآمد می کند، کمک می کند. بازیکنان در طول راه همه جوایز دریافت می کنند. من حدس می‌زنم Odyssey فکر می‌کرد که آنها چند هفته از رویداد ویژه دور می‌شوند، یا شاید اگر مردم واقعاً وحشی می‌شدند، ممکن بود آخر هفته را قبل از اینکه بازیکنان به دروازه بزنند، پشت سر بگذارند. اما… نه! فقط دو ساعت طول کشید مهاجمان امگا بازیکنان برای کشف شخصیت مرموز جدید بازی، Finii the Tenacious Trickster.

بخوانید:   بررسی رویداد Greyhill - IGN

به شما گفتم این بازی محبوب است. مرا به یاد زمان می اندازد جعبه جعبه سوپر در سال 2011 راه خود را به سمت تلفن همراه باز کرد، و Vlambeer سیستمی را ساخت که تعداد جعبه‌هایی را که بازیکنان جمع‌آوری می‌کردند را با به‌روزرسانی‌های جدید برنامه‌ریزی‌شده برای رسیدن به آستانه‌های مشخصی از جمع‌آوری جعبه، پیگیری می‌کرد. طرفداران خیلی قبل از اینکه محتوای جدیدی به پایان برسد از آن آستانه عبور کردند و در واقع ما هنوز منتظر یک به روز رسانی محتوای وعده داده شده از بیش از یک دهه پیش هستیم. من مطمئنم هر روز در حال حاضر! خوشبختانه به نظر نمی رسد که چنین وضعیتی باشد مهاجمان امگاو اگر چیزی وجود داشته باشد، این فقط گواهی بر میزان علاقه طرفداران به بازی است. همانطور که اشاره شد مهاجمان امگا تقریباً در هر پلتفرمی که می توانید تصور کنید، با پیوندهایی به همه چیز به راحتی در دسترس است در وب سایت رسمی بازی، و رایگان است، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید ارزش بررسی دارد.

منبع: https://toucharcade.com/2023/07/07/omega-strikers-fans-unlock-new-mystery-character-finii-just-two-hours-into-the-games-latest-special-event/منبع: https://toucharcade.com/2023/07/07/omega-strikers-fans-unlock-new-mystery-character-finii-just-two-hours-into-the-games-latest-special-event/