طرفداران World of Warcraft وب سایت هوش مصنوعی را فریب می دهند و در مورد جعلی “Glorbo” بنویسند

راستش را بخواهید، این ویژگی جدید من را بسیار خوشحال می کند! من واقعاً می خواهم برخی از وب سایت های خبری اصلی که دارای ربات هستند مقاله ای در این مورد منتشر کنند.

در انزوا، این فقط یک مسخره احمقانه است. من تعجب نخواهم کرد که ببینم بلیزارد یک Glorbo NPC را در پچ بعدی به بازی اضافه کند. مطمئناً این اولین باری نیست که یک جامعه به شوخی یا میم خنده دار در MMO گنجانده می شود. اما دلیلی وجود دارد که تنظیم این تله نسبتاً آسان بود – بلیزارد مرتباً به روز می شود World of Warcraft، گسترش های جدید را منتشر می کند و سپس با وصله های متوالی، پیش فرض آن را پیگیری می کند. این وصله‌ها به موضوع بحث‌های زیادی تبدیل می‌شوند، با بازیکنانی که اسپویلرهای داده‌کاوی را می‌خوانند و بازخورد انتقادی درباره گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید ارائه می‌کنند.

World of Warcraft طرفداران نسبت به یک ویژگی بازی خیالی به نام “Glorbo” شور و شوق جعل کردند و این شیرین کاری زمانی که وب سایت هایی با کمک هوش مصنوعی با احتیاط در مورد این ویژگی ساخته شده گزارش دادند، ویروسی شد. این یک شوخی است که در ظاهر مضحک است، اما اضطراب عمیق تری را در بین آنها آشکار می کند World of Warcraft طرفداران

نیازی به یک متخصص مشتاق نیست که متوجه شود Glorbo واقعی نیست، به عنوان یک ویژگی جدید یا غیره. این یک کلمه احمقانه است، با کپی های ساخته شده کافی مانند “من احساس می کنم Dragonflight تا کنون یک پیروزی پشت سر هم بوده است، مانند زمانی که چن استورمستوت را به عنوان رئیس نهایی کارازان جدید بازگرداندند؟” واقعا شگفت انگیز!” امیدواریم یک هوش مصنوعی را فریب دهیم. مطمئناً، این ترفند جواب داد: یک خروجی تماس گرفت پورتالکه توسط پلتفرم ورزشی Z League منتشر شده است، به سراغ آن رفت. پورتال از آن زمان نوشته Glorbo خود را حذف کرده است، اما یک نسخه آرشیو شده وجود دارد، و سایت اجتماعی Wowhead نیز در مورد این موضوع نوشت. Polygon در مورد قطعه Glorbo و روند نوشتن مقالات با Z League تماس گرفته است و زمانی که شرکت پاسخ دهد به روز خواهد شد.

بخوانید:   به‌روزرسانی «Honkai Star Rail» نسخه 1.1 – رومینگ کهکشانی در 7 ژوئن برای iOS، اندروید و رایانه شخصی منتشر می‌شود – TouchArcade
من خیلی هیجان زده ام که بالاخره گلوربو را معرفی کردند!!!” عنوان پست ویروسی Reddit توسط کاربر kaefer_kriegerin است. در اینجا افتتاحیه خود پست است:

حوادثی مانند خرابی گلوربو این فرآیند را تهدید می‌کند، زیرا می‌توانند حجم زیادی از سر و صدا ایجاد کنند. پورتال روزانه ده‌ها مقاله ارسال می‌کند که ظاهراً از ابزارهای هوش مصنوعی برای حذف رسانه‌های اجتماعی حتی مبهم‌ترین داستان‌ها استفاده می‌کند. World of Warcraft ممکن است یک بازی فانتزی بی‌حساب باشد، اما همچنان مرتباً به‌روزرسانی‌های محتوایی را دریافت می‌کند که نیاز به بازخورد و بحث دارد – و مایه شرمساری است که ببینیم این مکالمات در دریایی از مقالات Glorbo-sque غرق شده از فروم‌ها بدون هیچ فکری بیشتر است.

منبع: https://www.polygon.com/23803152/world-of-warcraft-glorbo-ai-news-site-reddit

باید بگویم، از زمانی که در سال 1994 در Hearthstone شروع به اشاره به آن کردند، واضح بود که دیر یا زود گلربو را به World of Warcraft معرفی خواهند کرد.