عرضه مادام العمر بنزین – نمایش TouchArcade #555 – TouchArcade

فراموش نکنید که هر گونه سؤال، بازخورد یا هر چیز دیگری مرتبط یا نامربوط را به ایمیل ما ارسال کنید (ایمیل محافظت شده). ما همه آنها را خواندیم و عشق رمزگشایی پیام هایی که به طور کامل با ایموجی نوشته شده اند. مثل همیشه، می‌توانید با لینک‌های زیر به ما گوش دهید… و اگر آنچه را می‌شنوید دوست دارید، لطفاً مشترک شوید و/یا نظر ما را در iTunes ارسال کنید. بسیار قدردانی می شود!

ما به عنوان همراه این پادکست صوتی، یک نسخه ویدیویی از همان نمایش را نیز انجام می دهیم منحصر به فرد Patreon که به شما امکان می دهد ما را در حال انجام بازی هایی که در مورد آنها صحبت می کنیم مشاهده کنید. حامیان می توانند جدیدترین ها را مشاهده کنند ویدئو قسمت های نمایش TouchArcade توسط اینجا کلیک کنید. مطمئن شوید که برای مشاهده آخرین مطالب وارد سیستم شده اید. برای هر کس دیگری که کنجکاو است، می توانید ما را بررسی کنید پست های حامی عمومی برای دیدن قسمت های قدیمی تر پادکست ویدیویی. اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، تبدیل شدن به یک را در نظر بگیرید پشتیبان TouchArcade Patreon.

دوخت: نمایش TouchArcade از طريق رادیو Stitcher برای پادکست
فید RSS: نمایش TouchArcade
لینک مستقیم: TouchArcadeShow-555.mp3

در اپیزود این هفته نمایش TouchArcade، ما به طور غیرمعمول در مورد انواع بحث های بازی های موبایلی، از جمله شهر جیبی 2، SEGA خرید Rovio، سوپر گوشت پسر برای همیشه در نهایت راه اندازی، و خیلی بیشتر. با این حال، طرفداران شوخی های خارج از موضوع نگران نباشند، زیرا ما در بحث های زیادی در مورد Miyoo Mini Plus جدید، دعوی حقوقی دسته جمعی، رایان نورث قرار داریم. چگونه همه چیز را اختراع کنیم: راهنمای بقا برای مسافر زمان سرگردان، گازوئیل، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، و بیشتر.

بخوانید:   پخش کننده توییچ حسن پیکر ترول شده توسط Game Awards Show Crasher

نمایش یادداشت ها:

منبع: https://toucharcade.com/2023/04/21/a-lifetime-supply-of-gasoline-the-toucharcade-show-555/