غول‌های الکترونیک با استفاده از NVIDIA Metropolis برای کارخانه‌ها به اتوماسیون صنعتی دست می‌زنند

بیشتر بدانید NVIDIA Metropolis for Factories.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/05/28/electronics-giants-industrial-automation-nvidia-metropolis-for-factories/

بسیاری از تولیدکنندگان سیستم‌های بازرسی نوری خودکار (AOI) دارند که می‌توانند کمک کنند، اما اغلب این سیستم‌ها دارای نرخ‌های تشخیص نادرست بالایی هستند، که نیاز به بازرسی‌های دستی ثانویه پرهزینه و پرهزینه در بازار کار چالش‌برانگیز دارند و ارزش آن‌ها را کاهش می‌دهد.

Basler، سازنده پیشرو سنسورها و سیستم‌های تصویربرداری، با NVIDIA همکاری کرده است تا به توسعه‌دهندگان کمک کند تا از طریق یکپارچه‌سازی دقیق‌تر با NVIDIA DeepStream SDK، سیستم‌های بازرسی مجهز به هوش مصنوعی را سریع‌تر بسازند.

تولیدکنندگان در سراسر جهان بیش از 6 تریلیون دلار در سال برای کنترل کیفیت هزینه می کنند و تقریباً در هر خط تولیدی از تشخیص عیب استفاده می کنند. اما بازرسی‌های دستی نمی‌تواند مطابق با خواسته‌ها باشد.

را کیت توسعه نرم افزار NVIDIA DeepStream می توان از آن برای توسعه برنامه های ویدئویی هوشمند بهینه سازی شده استفاده کرد که چندین جریان ویدئو، تصویر و صدا را مدیریت می کنند. با استفاده از DeepStream، Pegatron توانست 10 برابر بهبودی در توان عملیاتی داشته باشد.

شرکای Metropolis زیمنس و Data Monsters در حال همکاری برای ساختن سیستم‌های بازرسی صنعتی هستند و Omniverse Replicator را گرد هم می‌آورند. داده های مصنوعی نسل، آموزش NVIDIA TAO، زمان اجرا DeepStream و کامپیوترهای شخصی صنعتی زیمنس با NVIDIA Jetson.

Metropolis for Factories را می توان از لبه صنعتی سازمانی تا فضای ابری مستقر کرد و اکوسیستم بزرگ و رو به رشدی از شرکا به عرضه آن به بازار کمک می کنند.

Overview و Advantech – هر دو شریک NVIDIA Metropolis – در حال همکاری برای ساخت یک سیستم بازرسی مبتنی بر هوش مصنوعی در زمان واقعی برای حمایت از بازرسی صنعتی، شمارش محصول و تأیید مونتاژ.

بخوانید:   فرقه کلاسیک تومبا! بر روی پلتفرم های مدرن منتشر می شود

Pegatron همه چیز را از مادربرد گرفته تا گوشی های هوشمند، لپ تاپ ها و کنسول های بازی تولید می کند. پگاترون با ده ها واحد تولیدی که بیش از 300 محصول و بیش از 5000 قطعه در روز را مدیریت می کند، کنترل کیفی زیادی برای مدیریت در سبد محصولات خود دارد. به‌علاوه، به‌روزرسانی‌های مکرر محصول نیازمند بازبینی مداوم در سیستم‌های AOI آن است.

NVIDIA Metropolis for Factories اکنون یک پلت فرم پیشرفته هوش مصنوعی و گردش کار برای توسعه برنامه های بازرسی فوق العاده دقیق مانند AOI ارائه می دهد.

Pegatron AOI را با Metropolis برای کارخانه ها درایو می کند

Quantiphi، شریک Metropolis، با یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نوشیدنی در جهان برای خودکارسازی بازرسی پالت‌های بسته‌بندی کامل با هوش مصنوعی بینایی مبتنی بر GPU کار می‌کند.

NVIDIA Metropolis for Factories مجموعه‌ای از گردش‌های اتوماسیون کارخانه است که شرکت‌های فناوری صنعتی و تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا سیستم‌های کنترل کیفیت سفارشی‌سازی شده را توسعه، استقرار و مدیریت کنند که مزیت رقابتی ارائه می‌دهد.

Pegatron از کل گردش کار Metropolis for Factories برای پشتیبانی از کارخانه های برد مدار چاپی (PCB) خود با شبیه سازی، رباتیک و بازرسی تولید خودکار استفاده می کند. Metropolis for Factories این غول تولید کننده الکترونیک را قادر می سازد تا به سرعت مدل های تشخیص عیب خود را به روز کند و به دقت 99.8 درصد در سیستم های AOI خود دست یابد، که از مجموعه داده های کوچک شروع می شود.

ضربه زدن به NVIDIA Omniverse Replicator تولید داده های مصنوعی را برای شبیه سازی نقص ها فراهم می کند و به ساخت مجموعه داده های آموزشی عظیم با تصادفی سازی دامنه و سایر تکنیک ها کمک می کند.

بخوانید:   بازگشت روابط چین و برزیل روی ریل توسعه با شروع ریاست لولا داسیلو

پگاترون استفاده می کند NVIDIA Isaac Sim، یک شبیه ساز رباتیک، برای برنامه ریزی بازوهای رباتیک در شبیه سازی و مدل سازی عملکرد ناوگان ربات های متحرک خود.

مجموعه ای از متخصصان در حال پیوستن به نیروهای خود در این تلاش هستند، از جمله سازندگان حسگر، شرکای برنامه، سازندگان تجهیزات بازرسی و شرکای یکپارچه سازی.

جنسن هوانگ، بنیانگذار و مدیر عامل انویدیا اعلام کرد که بیش از 50 غول تولیدی و ارائه دهنده اتوماسیون صنعتی – از جمله اینترنت صنعتی فاکسکان، پگاترون، کوانتا، زیمنس و ویسترون – در حال اجرای Metropolis for Factories هستند. سخنرانی اصلی در COMPUTEX کنفرانس فناوری در تایپه

Metropolis for Factories به تولیدکنندگانی مانند Pegatron برای افزایش توان تولید، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت تولید کمک می کند.

اکوسیستم شریک در حال رشد از کلانشهر پشتیبانی می کند

همچنین توسط Techman Robot زیرمجموعه Quanta استفاده می‌شود که از Isaac Sim برای بهینه‌سازی بازرسی روبات‌ها توسط روبات‌ها در خط تولیدشان استفاده می‌کند.

علاوه بر این، Omniverse Pegatron را قادر می‌سازد تا دوقلوهای دیجیتالی تجهیزات بازرسی خود را اجرا کند، بنابراین می‌تواند فرآیندهای بازرسی آینده را شبیه‌سازی کند و نویدبخش افزایش کارایی در گردش کار تولید خود باشد.

در متروپلیس، جعبه ابزار NVIDIA TAO به Pegatron اجازه می دهد تا به مدل های از پیش آموزش دیده دسترسی داشته باشد و یادگیری را انتقال دهد تا مدل های تشخیص نقص بسیار دقیق خود را از مجموعه داده های پیشرفته خود بسازد.

بخوانید:   انتقاد کره شمالی از اظهارات دبیرکل سازمان ملل در خصوص خلع سلاح اتمی

سازنده پیشرو Pegatron، مستقر در منطقه Beitou تایپه، از NVIDIA Metropolis for Factories در خطوط تولید خود استفاده می کند.

صنعت جهانی 46 تریلیون دلاری تولید لوازم الکترونیکی بیش از 10 میلیون کارخانه در سرتاسر جهان را در بر می گیرد که در تولید محصولات بدون عیب بسیار در خطر است. برای افزایش برتری محصول، تولیدکنندگان پیشرو الکترونیک از NVIDIA Metropolis for Factories استفاده می کنند.