فاکس نیوز عصبانی است لینک افسانه زلدا یک “آیکون ترنس” است

کسب و کار فاکسمقاله با یک پاراگراف عجیب به پایان می رسد که نشان می دهد چقدر بحث و جدل پیرامون انتشار میراث هاگوارتز، اما اینکه هنوز هم در … اوه … Twitch فروش عالی داشت؟ منظور شما وب سایت استریم است که به طور خلاصه بازی می فروخت اما سالها پیش متوقف شد? هوم، شما مردم آنجا هستید روباه ممکن است بخواهید در این مقاله یک پاس دیگر بگیرید. یا فقط آن را حذف کنید. من با آن گزینه می روم.

منبع: https://kotaku.com/tears-of-the-kingdom-link-fox-news-trans-nonbinary-gay-1850502197

سپس به ناچار به نقطه ای می رسیم که روباه نویسنده تماس می گیرد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک “بازی کودکانه” و پیشنهاد می کند که رسانه ها مانند PBS در حال تلاش برای ساختن یک بازی ویدیویی کودکانه درباره هویت جنسیتی هستند. که ظاهراً چیز بسیار بدی خواهد بود. آیا نمی دانید، بچه ها ممکن است به طور تصادفی مقاله ای در مورد بازی بخوانند و … همجنس گرا شوند؟ ترانس؟ بدترین چیز در حال حاضر در دستگاه خشم جناح راست.

سپس این مقاله تصمیم می‌گیرد توییتی از تبلیغات افتضاح Libs TikTok اضافه کند و درباره آن فریاد بزند. سیمز 4 از جمله بایندر قفسه سینه و اسکارهای بالای جراحی. از نو، کسب و کار فاکس به نظر می رسد فکر می کند که همه بازی های ویدیویی منحصراً برای کودکان طراحی و فروخته می شوند. و بچه ها نمی توانند در معرض مفاهیم دنیای واقعی مانند جنسیت، جنسیت، افراد ترنس، زخم ها یا هر چیز دیگری قرار بگیرند!

بخوانید:   مدیر عاملی که برای شناسایی "خون آشام های زمان" پیشنهاد کرده است این کار را انجام دهید، می گوید tinyBuild از کارمندان با هوش مصنوعی جاسوسی نکنید.

اشک پادشاهی، جدیدترین بازی در نماد افسانه زلدا حق امتیاز، در تاریخ 12 می با نقدهای مثبت منتقدان و بازیکنان عرضه شد. بسیاری آن را بهترین بازی این سری می‌دانند و برخی حتی پیشنهاد می‌کنند که یکی از بهترین بازی‌هایی است که تا کنون ساخته شده است. در هفته های پس از انتشار، بازیکنان این کار را انجام داده اند تسلط بر اشکالات تکراری متعدد، یاد گرفت که چگونه ساخت ماشین های باورنکردنیو انواع هیجینکس های سرگرم کننده دیگر. در مجموع، اشک پادشاهی عمدتاً از واکنش مثبت جامعه بازی برخوردار شده است. با این حال، کسب و کار فاکس اکنون تصمیم گرفته است وارد عمل شود تا به این نکته اشاره کند که چقدر بد است که بسیاری از بازیکنان ترنس و غیر باینری بازی با لینک همذات پنداری کرده و از آن الهام گرفته اند.

در مقاله ای که توسط کسب و کار فاکس در 31 میبه نظر می رسد، نویسنده جان براون کشف کرده است که لینک توسط بسیاری – از جمله سازندگان خودش – به عنوان یک قهرمان نسبتاً خنثی جنسیتی که هر کسی می تواند با او ارتباط برقرار کند، دیده می شود. این مقاله به چند داستان در مورد این موضوع پیوند دارد، از جمله این یکی عالی از Gizmodo، و به نظر می رسد از اینکه مقاله ای مانند این در کنار مقاله دیگر سایت وجود دارد شگفت زده شده است زلدا داستان ها

شکست: فاکس همچنان وحشتناک است

کسب و کار فاکس، زیرمجموعه فاکس نیوز، متوجه شده است که برخی از گیمرها به لطف لینک، به عجیب و غریب بودن خود پی می برند. افسانه زلدا قهرمان یک نماد غیر باینری یا ترانس است. برخی، با شوک و وحشت فاکس، حتی لینک را «تخم‌شکن» خطاب می‌کنند، به کسی یا چیزی که به شخص کمک می‌کند بفهمد که ترنس است. همانطور که می توانید تصور کنید، روباه به نظر می رسد روزنامه نگار از هیچ یک از اینها خوشحال نیست.