فاینال فانتزی شانزدهم تقریباً موگل ها را به دلیل رنگ بالغ آن کاهش داده است

اسکرین شات: اسکوئر انیکس

در نهایت، ما برخی از پردازش‌ها را به‌طور خاص برای moogle انجام دادیم.

تیم توسعه نگران این بود که ساختن موگل ها هم خیلی سخت باشد و هم با احساس دنیا سازگاری نداشته باشد، اما دستیار تهیه کننده ما اینطور گفت: “به من اهمیت نمی دهد، فقط آنها را در بازی قرار دهید!”

موگل‌ها فقط یک تغییر سبک نبودند، زیرا بدنه‌های خزدار آن‌ها با «حالت عملکرد» PS5 که جلوه‌های بصری پیشرفته‌تری را قربانی می‌کند تا نرخ فریم بازی را به سطح بالاتر و ثابت‌تری افزایش دهد، از نظر فنی چالش‌برانگیز بود. در آن جبهه، مدیر هنری هیروشی میناگاوا گفت:

باقی‌مانده مصاحبه با تیم توسعه‌دهنده موضوعات متعددی را در بر می‌گیرد و اسکرین‌شات‌های بسیار زیبایی از محیط‌های مختلف را شامل می‌شود. بر خلاف فاینال فانتزی پانزدهم، فاینال فانتزی شانزدهم در یک دنیای باز تنظیم نخواهد شد، که امیدواریم به معنای مجموعه‌ها و محیط‌های عمدی‌تر باشد.

یوشیدا با پرداختن به جهت هنری جدید، که آرزوی سطح بالاتری از رئالیسم را بدون از دست دادن روحیه رویایی و فانتزی دارد، گفت که “بزرگترین چالش، در سطح اساسی، موگل بود.”

بیشتر بخوانید: فاینال فانتزی شانزدهم انگور عالی خواهد داشت

پس آنجاست، مردمی. من کاملاً انتظار دارم که “Moogle Processing” به جلوی جعبه زده شود.

هفته بازی: پناهندگان کهکشانی و سیمز زندگی عصر حجر

یوشیدا توضیح داد:

من ممکن است به کل این تجارت “لحن بالغ” بدبین باشم، اما لعنتی اینها شبیه دنیایی هستند که من از یک خط اصلی از دست داده ام. فاینال فانتزی بازی

منبع: https://kotaku.com/final-fantasy-xvi-moogle-art-mature-story-1850495302کلایو در یک محیط فانتزی بیابانی سوار یک chocobo می شود.

با مجموعه ای که شامل چندین ورودی اصلی و بسیاری از اسپین آف ها و دنباله ها می شود، فاینال فانتزی در طول این سال ها پیچ و خم های زیادی داشته است. اما شاید هیچ‌کدام به چنین انحراف شدیدی از سنت نپرداخته باشند فاینال فانتزی شانزدهم میکند. الهام گرفتن از بازی های موفق اخیر مانند خدای جنگ و فانتزی تاریک مانند HBO کار می کند بازی تاج و تخت، فاینال فانتزی شانزدهم است ظاهراً تیره، تاریک، تندخو یا، همانطور که استودیو اغلب طبقه بندی می کند، “بالغ”.” در حالی که طرفداران به درستی استدلال می کنند فاینال فانتزی همیشه مضامین دشواری داشت، بازی ها اغلب لحظات شاد و شخصیت های دوست داشتنی داشتند. یکی از این نمونه ها موگل ها هستند، موجودات جادویی شیبی که به نظر می رسد اگر یک گربه و یک خرس عروسکی را داخل مخلوط کن بیندازید و سپس یک پوم پوم را روی سر آن بچسبانید، چه اتفاقی می افتد. اگرچه به گفته سازنده بازی، نائوکی یوشیدا، زنده نگه داشتن این سنت زیبا آسان نبود.

یوشیدا: «موگل چالش‌برانگیزترین چیز بود»

فاینال فانتزی شانزدهم تنها چند هفته دیگر منتشر می‌شود و در 22 ژوئن برای پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. و در حالی که به نظر می‌رسد بازی بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود، سوالاتی در مورد تغییر رادیکال لحن این سری باقی می‌ماند. و در یک وبلاگ اخیر، توسعه دهندگان برخی از افکار، ملاحظات و چالش هایی را که در ایجاد این موضوع وجود داشت به اشتراک گذاشتند. جدید، تیره تر فاینال فانتزی. همانطور که مشخص است، Moogles، اصلی ترین مجموعه شایان ستایش، هم از نظر سبک و هم از نظر فنی خواستار بود.

بیشتر بخوانید: فاینال فانتزی شانزدهم جالب به نظر می رسد، اما دامپزشکان سریال ممکن است آن را خشن داشته باشند

بخوانید:   جدایی تیم Open Roads از Fullbright پس از اتهامات "سمی" در محل کار