فراتر از صفحه، «پریدوت»، «داستان پارک باغ وحش»، «ترانسفورمرزها برای مبارزه جعل شده‌اند»، «میا و شاهزاده اژدها» و موارد دیگر – TouchArcade

Life Makeover یک بازی بی حد و حصر لباس پوشیدن و شبیه سازی اجتماعی است که در آن می توانید آواتار خود را بسازید، لباس و آرایش را سفارشی کنید، لباس های یک و تنها را خودتان طراحی کنید، خانه رویایی خود را بسازید، و با بهترین های خود آرام باشید!

توضیحات iTunes

داستان پارک باغ وحش (5.99 دلار)

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth (رایگان)

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Turret vs Turret (توسط اتو اوجالا)


میا و پرنسس اژدها (رایگان)

Poosh XL (2.99 دلار)

متولد عاشقانه، تغییر در زندگی.

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: The Super Spy ACA NEOGEO (توسط SNK)


موضوع انجمن: Knight Dungeons (توسط Limitless LLC)


بازی های موبایل نباید پیچیده و گران باشند. Huebris Hustle یک بازی ساده در سبک آرکید است که با برخی از ارزان‌ترین قیمت‌ها در فروشگاه App Apple در دسترس است. با پرواز در نزدیکی موانع بازی تا جایی که می توانید بدون تصادف، امتیاز کسب کنید! اما مراقب باشید، زیرا سرعت به سرعت به یک مبارزه دیوانه وار برای بقا افزایش می یابد! تا زمانی که هنوز می توانید آن امتیازهای جایزه را به دست آورید!

میا رویای ماجراجویی را در سر می پروراند، اما احساس مسئولیت او در قبال همکارانش – که خانواده جانشین او شده اند – باعث می شود در شغلی که از آن حوصله اش سر می رود، کار کند و زندگی ای را که نمی خواست داشته باشد داشته باشد. هنگامی که یک زن مرموز (مارشاندا) ترسیده و در حال فرار ظاهر می شود، تصمیم میا برای گرفتن او زیر بال و تلاش برای کشف هویت او، او را به مسیری پر از دسیسه، رمز و راز و خطر سوق می دهد.

موضوع انجمن: آینده جعلی (توسط Sentai Interactive)


توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Huebris Hustle (نوشته جاناتان کورتیس)


برای ساختن باغ وحش رویاهای خود آماده اید؟ به ماجراجویی‌های وحشی بروید تا جانوران عجیب و غریب را پیدا کنید، انواع محیط‌ها از ساوانا تا تندرا، جنگل و فراتر از آن را کاوش کنید! به دوستان حیوان جدید خود خانه بدهید و باغ وحش خود را به صدر صنعت ببرید!

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: میا و پرنسس اژدها (توسط Wales Interactive)


پریدوت (رایگان)

توضیحات iTunes

راه خود را از میان موانع بگذرانید و ببینید تا چه حد می توانید در این تعقیب کننده امتیاز بازی تک لمسی برسید!

توضیحات iTunes

انتخاب های بیننده میا را در طول ماجراجویی هدایت می کند و سرنوشت او و کل گروه را تعیین می کند. در طول بازی، تعاملات شما می تواند دانش شما را در مورد هویت زن مرموز افزایش دهد، اما نحوه برخورد میا با بقیه افراد گروه نیز تاثیرگذار خواهد بود، بنابراین هر انتخابی باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

موضوع انجمن: داستان پارک باغ وحش (توسط Kairosoft)


منبع: https://toucharcade.com/2023/05/11/best-new-iphone-games-may-11th/

Super Spy ACA NEOGEO (3.99 دلار)

Optimus Prime، Bumblebee و ربات‌ها در سراسر جهان چندگانه در خطر هستند. برای ساختن یک تیم، تقویت دفاع و مبارزه با نبردهای حماسی آماده هستید؟

تغییر شکل زندگی (رایگان)

موضوع انجمن: Life Makeover (توسط Archosaur Games)


موضوع انجمن: TRANSFORMERS Forged to Fight (توسط Kabam)


یک ماجراجویی روایی جوی را کشف کنید که در آن در جهان های دوبعدی پیمایش می کنید تا طیف گسترده ای از پازل ها را حل کنید. کلمات را مهار کنید تا محیط اطراف خود را در یک سبک کاملاً منحصر به فرد و با طراوت از پلتفرمینگ تغییر دهید.

Turret vs Turret (رایگان)

توضیحات iTunes

THE SUPER SPY یک بازی اکشن است که توسط SNK در سال 1990 منتشر شد.
با مشت، لگد، و استفاده از اسلحه برای مبارزه با تروریست ها در حالی که راه خود را از طریق ساختمان برای نجات اسیران آنها طی می کنید.
شکست دادن دشمنان تجربه ای به دست می آورد که می توان از آن در یک ویژگی شبیه به بازی نقش آفرینی برای ارتقاء سطح استفاده کرد.

فانتزی و ماجراجویی در Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth، یک بازی استراتژیک RPG بر اساس سه گانه کتاب های جی آر آر تالکین، گرد هم می آیند. حلقه جدیدی در سرزمین میانه کشف شده است که قدرت بازنویسی تاریخ را دارد. نحوه استفاده از برق به شما بستگی دارد. آیا آن را برای خیر به کار می گیرید یا تسلیم شر می شوید؟

توضیحات iTunes

موضوع انجمن: Hero Making Tycoon (توسط HOT GAMES CO)


از هیجان روز افتتاحیه لذت ببرید. به حیوانات در صف رو به رشد خود غذا دهید – حتی گاهی اوقات به آنها غذا بدهید تا به شما اهمیت دهد! از سیب گرفته تا بلوط، گوشت و غیره، رژیم غذایی موجودات را با توجه به زیستگاه طبیعی آنها تنظیم کنید. با توجه به آن، همین کار را با گیاهان اطراف نیز انجام دهید!

موضوع انجمن: Poosh XL (توسط Adamvision)


توضیحات iTunes

Hero Making Tycoon (رایگان)

“آینده” ای که به تصویر می کشد مبهم و در عین حال مرموز است، درست مانند ویرانی پس از نابودی زمین، ولع تولد دوباره و اکتشاف. چه از طرفداران سبک سایبری پیکسل باشید و چه از طرفداران علمی تخیلی، نمی خواهید این بازی شبیه سازی پیکسلی یکپارچهسازی با سیستمعامل آینده نگر را از دست بدهید. حالا بیا و به ما بپیوند!

باز کردن مزارع برای تولید انبوه مردان سوسیس، ساخت خطوط مونتاژ خودکار برای تجهیز آنها به زره و سلاح، و تبدیل آنها به سربازان با هر شکل و اندازه!

به Optimus Prime، Megatron، Bumblebee، Waspinator، Rhinox، Grimlock، Soundwave و بسیاری دیگر از ربات‌های آشنا در نبرد برای برتری سیاره‌ای بپیوندید. بیش از 30 سال تاریخ و داستان گویی Transformers در این RPG جنگی پر اکشن که در آن خطوط زمانی با هم برخورد می کنند، گرد هم می آیند. رول کردن!

فقط دکمه Poosh را فشار دهید زمانی که قدرت و زاویه شما دقیقاً همانگونه است که می خواهید، اما زیاد منتظر نمانید وگرنه کف بالا می آید و شما را نابود می کند. از ضربه زدن به هر چیزی خودداری کنید و تا زمانی که می توانید زنده بمانید تا در جدول امتیازات موج ایجاد کنید.

Huebris Hustle (0.29 دلار)

آماده ای برای تبدیل شدن به یک قهرمان؟ Knight Dungeons انتخابی عالی برای هر شوالیه مشتاقی است! از طریق این پلتفرمر اکشن شدید بازی کنید و راه خود را از طریق پادشاهی از دشمنان بجنگید! Knight Dungeons با گرافیک خیره کننده، سطوح چالش برانگیز و نبردهای هیجان انگیز رئیس، شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. مهارت های خود را نشان دهید و امروز قهرمان نهایی شوید! بازی‌های Knight Dungeons به‌خاطر کنترل‌ها و جلا دادن سخت‌شان شناخته می‌شوند و این بازی آن را به سطح بالاتری می‌برد.

هر روز بازی‌های جدید موبایلی وارد اپ استور می‌شوند، و بنابراین هر هفته فهرستی قدیمی از بهترین نسخه‌های جدید هفت روز گذشته را گردآوری می‌کنیم. در آن روزگار، اپ استور همان بازی‌ها را به مدت یک هفته به نمایش می‌گذاشت، و سپس هر پنجشنبه آن ویژگی‌ها را به‌روزرسانی می‌کرد. به همین دلیل، توسعه‌دهندگان عادت کردند که بازی‌های خود را در طول چهارشنبه یا اوایل پنجشنبه منتشر کنند تا امیدواریم یکی از آن ویژگی‌های مورد علاقه را به دست آورند. امروزه اپ استور دائماً تازه می شود، بنابراین نیاز همه به انتشار همه در یک روز کاهش یافته است. با این حال، ما قالب هفتگی چهارشنبه شب خود را حفظ کرده‌ایم، زیرا سال‌هاست که مردم می‌دانستند تا TouchArcade را برای لیست بازی‌های جدید بررسی کنند. و بنابراین بدون هیچ مقدمه ای لطفاً لیست کامل بازی های جدید این هفته را در زیر بررسی کنید و در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که کدام بازی ها را انتخاب می کنید!

بخوانید:   تهیه‌کننده می‌گوید: فیلم فلش هرگز به خاطر رفتار ازرا میلر در معرض خطر نبود.

توضیحات iTunes

کلمات گمشده: فراتر از صفحه (رایگان)

خوش آمدید، فرمانده من، عجله کنید تا کارخانه قهرمان خود را توسعه دهید، یک ارتش قدرتمند ایجاد کنید و در برابر تهاجم هیولاها بجنگید!

موضوع انجمن: Peridot (توسط Niantic)


موضوع انجمن: کلمات گمشده: فراتر از صفحه (توسط Plug In Digital)


توضیحات iTunes

توضیحات iTunes

چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی هوش مصنوعی به خودآگاهی دست یابد و از بشریت پیشی بگیرد؟ وقتی با ظهور یک انرژی جدید «یخی» مواجه می‌شوند، انسان‌ها چه انتخاب‌هایی خواهند داشت؟

موضوع انجمن: به معنای واقعی کلمه – بازی با کلمات (توسط اولکساندر کوزلوف)


توضیحات iTunes

به معنای واقعی کلمه – بازی کلمات (رایگان)

کنترل های تک دکمه ای:
-دکمه را فشار داده و نگه دارید تا زاویه بشکه قفل شود
-دکمه را برای قفل کردن نیرو و شلیک رها کنید

پریدوت فانتزی شما را از پیوند با موجودی جادویی و لایق لاف زدن که می تواند در هوا پرواز کند، همیشه می خواهد در کنار شما باشد و ممکن است عشق پنهانی به ساندویچ های بوقلمون داشته باشد، برآورده می کند. با قدرت AR، این بازی شبیه‌سازی حیوانات خانگی موجودات عجیب و غریبی را که به نام Peridots (به اختصار «نقطه») شناخته می‌شوند را در دنیای واقعی با شما قرار می‌دهد. و با Peridot، بازی با دوستان بهتر است، به همین سادگی. با بهترین‌های خود IRL ملاقات کنید. برای کشف نقاط جدید که ویژگی های والدین خود را به ارث می برند، سپس یک عکس بگیرید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

TRANSFORMERS Forged to Fight (رایگان)

این بازی با ترکیب منحصربه‌فرد مکانیک‌های گیم‌پلی، زیبایی چشمگیر آبرنگ و داستان منحصربه‌فرد خود که توسط نویسنده مشهور بازی‌سازی ریانا پرچت ساخته شده است، بازیکنان را مجذوب خود می‌کند.

توضیحات iTunes

متفاوت از بازی های معمول، شخصیت اصلی ما یک مرد سوسیس بامزه است!

به معنای واقعی کلمه یک بازی کلمه است که در آن حریف اصلی شما زمان است. این مسابقه ای است که در آن باید کلمات را از حروف جمع آوری کنید تا بازی تمام نشود.

Knight Dungeons (رایگان)

موضوع انجمن: The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth (توسط EA)


2 بازیکن یکپارچهسازی با سیستمعامل توپخانه مینی بازی!

آینده جعلی (رایگان)