فروش تابستانی پلی استیشن شروع شده است، بنابراین در اینجا نحوه صرفه جویی در بریتانیا آمده است

معاملات عالی بیشتر در بریتانیا

اینها هدایای بسیار خوبی هستند، اما برای تکمیل حساب PSN خود و صرفه جویی در تخفیف های فعلی در فروش تابستانی نیز عالی هستند. مقدار زیادی وجود دارد کارت های هدیه بیشتر در دسترس است، بنابراین ما چند پیوند مفید را در زیر قرار داده ایم.

رابرت اندرسون کارشناس معاملات و ویرایشگر بازرگانی IGN است. می توانید او را دنبال کنید @robertliam21 در توییتر.

منبع: https://www.ign.com/articles/playstations-summer-sale-best-deals-ps-gift-card-discount-uk

اگر به دنبال هر معامله بازی دیگری هستید، در حال حاضر می توانید 12 ماه از Nintendo Switch Online + Expansion Pack با قیمت 26.85 پوند (معمولاً 39.99 پوند) به دست آورید. همچنین وجود دارد Metroid Prime Remastered فقط با 21.99 پوندو این زیباست Joy-Cons پاستلی به 59.99 پوند کاهش یافته است (10 پوند صرفه جویی کنید) نیز. برای به‌روزرسانی‌های بیشتر قرارداد بریتانیا، مطمئن شوید که دنبال می‌کنید @IGNUKDeals در توییتر و موضوعات.

فروش تابستانی پلی استیشن اکنون در بریتانیا آغاز شده است و می توانید پس انداز کنید تا 75٪ در مجموعه گسترده ای از بازی های دیجیتال PS5 و PS4. این فرصت خوبی برای همه دارندگان پلی استیشن 5 است، به ویژه کسانی که نسخه دیجیتالی آن را دارند. چند پیشنهاد عالی وجود دارد، مانند Elden Ring با قیمت 34.99 پوند، Cyberpunk 2077 با قیمت 19.99 پوند، یا Grand Theft Auto V با قیمت 14.99 پوند. انتخاب های مورد علاقه ما را دقیقاً در زیر بررسی کنید.

فروش تابستانی پلی استیشن

می‌توانید با خرید مقدار زیادی اعتبار، پس‌انداز خود را به حداکثر برسانید، یا فقط با یک کارت هدیه 20 تا 50 پوندی، کمی بیشتر پس‌انداز کنید. به عنوان مثال، می توانید Cyberpunk 2077 را برای آن تهیه کنید 18.85 پوند به جای 19.99 پوند با کارت هدیه 20 پوندیو از 1.14 پوند اضافی که پس انداز کرده اید برای خرید دیگری استفاده کنید. به طور کلی یک برد-برد است.

گیفت کارت فروشگاه پلی استیشن - 50 پوند

اما، اگر مایلید قبل از هر خریدی کمی بیشتر پس انداز کنید، ما یک معامله عالی برای شما پیدا کرده ایم. خرده‌فروش مورد اعتماد بریتانیا، ShopTo در حال حاضر مجموعه‌ای عالی از آن‌ها را دارد گیفت کارت پلی استیشن با قیمت های تخفیف خورده؛ به عنوان مثال a 50 پوند برای 42.85 پوند، یا کارت 84 پوندی برای 71.85 پوند.

بخوانید:   کره شمالی: ۸۰۰ هزار نفر برای جنگ با آمریکا داوطلب شده‌اند