فروش رسمی Xbox برخی از بزرگترین بازی های 2023 را تخفیف می دهد

کال از کشتی ستاره ای خود در Jedi: Survivor دور می شود.

مایکروسافت “فروش نهایی بازی” از 14 جولای تا 31 جولای اجرا می شود و شامل تخفیف برای بازی های کنسول بزرگ و کوچک و همچنین برخی از بازی های رایانه شخصی می شود. معاملات شامل 25 درصد تخفیف است جنگ ستارگان جدی: بازمانده، یکی از بهترین بازی های سال 2023 که اخیراً نیز ارتقا یافته است کوتاکولیست بهترین بازی های Xbox Series X/S. میراث هاگوارتز نیز در فروش است، اگرچه کمی عجیب است. نسخه Deluxe که شامل نفرین های غیرقابل بخشش رایگان است، تا 64 دلار مشخص شده است، در حالی که قیمت نسخه معمولی 70 دلار است.

با تشکر از شما، PS Plus، برای بزرگتر کردن مطالب معوقه من

منبع: https://kotaku.com/xbox-sale-star-wars-jedi-elden-ring-hogwarts-legacy-1850642682

تصویر: Respawn Entertainment / EA

متأسفانه، در حال حاضر هیچ معامله خوبی روی کنسول های Xbox Series X یا S وجود ندارد. در این میان لوازم جانبی دارای چند تخفیف جزئی هستند. می توانید 13 دلار تخفیف برای کنترلرهای ایکس باکس یا تا 40 دلار از Elite Series 2 بسته به رنگ دریافت کنید که برای یکی از بهترین پدهای بازی بد نیست. در حال حاضر تخفیف خاصی برای Game Pass وجود ندارد، اگرچه مایکروسافت به تازگی آن را بازگرداند 1 دلار آزمایشی ماه اول برای مشترکین جدید

تخفیف های بزرگ دیگر هستند حلقه الدن، که به 42 دلار کاهش یافته است و Call of Duty: Modern Warfare II، با 45 درصد تخفیف نسبت به برچسب قیمت “نسل بعدی”. در اینجا برخی از معاملات دیگر وجود دارد که ارزش دیدن دارند:

معطل کنندگان بار دیگر درو می کنند. دارندگان Xbox Series X/S که هنوز برخی از آنها را انتخاب نکرده اند بزرگترین بازی های امسال و آخرین می توانید آنها را تا 45 درصد تخفیف دریافت کنید، در صورتی که پس از پنجره انتشار پرجمعیت اخیر، از قبل به اندازه کافی برای بازی نداشتید.