فصل 2 شکست ناپذیر خشونت ابرقهرمانی را دوچندان می کند

تریلر جدید در طول San Diego Comic-Con 2023 منتشر شد و اولین نگاه ما به سریال از زمان متا تیزر ژانویه است، که در آن شکست ناپذیر و آلن بیگانه (ست روگن) در مورد زمان بازگشت سریال گفتگو کردند، با Invincible اشاره کرد که مدت زیادی طول کشیده است زیرا انیمیشن کار زیاد. سپس او گفت که نمایش “اواخر سال 2023” (کم و بیش) بازخواهد گشت و خب، اینجا هستیم.

شکست ناپذیر این صبر را با یک تریلر جدید پاداش می دهد و اپیزود ویژه ای به نام “حوای اتم شکست ناپذیر”، داستانی برای ابرقهرمانی که جیلیان جیکوبز بازی می کند.

در مورد تریلر، این اولین نگاه درست ما به فصل جدید است که پس از رویارویی وحشیانه Invincible (استیون یوئن) با پدرش Omni-Man (JK Simmons) در پایان فصل اتفاق می‌افتد. متأسفانه، این عمدتاً یک حلقه تبلیغاتی برای صداپیشگان ستاره‌دار است، بدون اینکه فیلم‌های واقعی زیاد باشد. همچنین با این خبر می‌آید که فصل دوم به دو بخش تقسیم می‌شود: نیمه اول آن در هفته‌نامه Prime Video از 3 نوامبر آغاز می‌شود و نیمه دوم در اوایل سال 2024 منتشر می‌شود.

در فصل 2 شاهد خواهیم بود که تمام آن کار سخت نتیجه خواهد داد (و در نهایت به صخره هنگر وحشیانه فصل 1 برسیم) شکست ناپذیر نیمه اول خود را در 3 نوامبر در Prime منتشر می کند. «Invincible Atom Eve» اکنون برای پخش در دسترس است.

منبع: https://www.polygon.com/sdcc/23800917/invincible-season-2-trailer-release-date-special-episode

سریال محبوب آمازون انیمیشن شکست ناپذیر زمانی که در سال 2021 پخش شد، مسیر خونینی را در صف‌های پخش ما گذراند، سریالی خواب‌آلود که در پایان فصل اول هشت قسمتی خود به اوج خشن و تکان‌دهنده تبدیل شد. البته، طرفداران نوجوان ابرقهرمان رابرت کرکمن، خالق، اگر کمیک‌هایی که بر اساس آن مجموعه ساخته شده را خوانده باشند، ممکن است بدانند چه چیزی در انتظارشان است، اما بقیه بیش از دو سال است که در تعلیق هستند.

بخوانید:   از هر ۵ کارگر سنگاپوری دو نفر خواستار دورکاری هستند