فصل 9 ‘Rocket League Sideswipe’ اکنون منتشر می شود، جوایز جدید و بازگشت والیبال در رتبه بندی – TouchArcade

بهترین بازی آیفون ما در سال 2021 Rocket League Sideswipe فصل 9 از امروز تا 17 ژوئیه آغاز می شود. این فصل دارای بنرهای بازیکن جدید بر اساس رتبه اوج، والیبال برگشتی یا رتبه بندی شده، و موارد دیگر از جمله انفجار گل صورتی درو در فروشگاه است. این فروشگاه همچنین دارای Black Atomic Blip Goal Explosion، زعفران Masamune آینده‌نگرانه و سایر اقلام خاص فصل است. توجه داشته باشید که حالت والیبال در فصل آینده برای حالت رتبه‌بندی که تا فصل گذشته ادامه می‌یابد تغییر می‌کند. نگاهی اجمالی به جوایز این فصل در تصویر زیر از وب سایت رسمی است که اگر در مورد آن کنجکاو هستید، یک کلیپ از حالت والیبال نیز دارد.

من خوشحالم که می بینم هنوز تا این حد از آن پشتیبانی می شود و امیدوارم شاهد ظهور بیشتر آن باشم Rocket League Sideswipe در سال 2023. جزئیات کامل محتوای جدید در فصل 9 را بررسی کنید اینجا. اگر هنوز بازی را نگرفته اید، دریافت کنید Rocket League Sideswipe در اپ استور برای iOS اینجا و در گوگل پلی برای اندروید اینجا. برای بازی در اینجا به تاپیک انجمن ما بروید. داشتی بازی میکردی Rocket League Sideswipe اخیرا و نظر شما در مورد فصل گذشته چیست؟

منبع: https://toucharcade.com/2023/05/23/rocket-league-sideswipe-season-9-rewards-release-date-ending-volleyball-ranked-mode-iphone-android/

بخوانید:   Mech Punk عجیب، غافلگیرکننده و در واقع پانک است