فضای خصوصی: مرز نهایی در مدیریت آشغال‌های فضایی هوش مصنوعی

یک محقق فوق دکتری در دانشگاه مینه‌سوتا در مورد تلاش‌های خود برای اجازه دادن به افراد قطع عضو برای کنترل اندام مصنوعی خود – درست تا حرکت انگشتان – با ذهن صحبت می‌کند.

فیلدینگ یک کهنه کار صنعت فناوری است که قبلاً در کنار استیو وزنیاک، بنیانگذار اپل در چندین پروژه کار کرده است و دارای تخصص عمیقی در مهندسی، رباتیک، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است.

لوئیس ولوچ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری Immunai، در مورد مقابله با چالش های سیستم ایمنی با ذهنیت یادگیری ماشین و علم داده صحبت می کند.

مشترک شدن در پادکست هوش مصنوعی: اکنون در آمازون موزیک موجود است

وقت آن است که زباله های فضایی را بیرون بیاوریم.

اورجت، یکی از اعضای NVIDIA Inception، به سرعت در حال حرکت است تا هوش مصنوعی را به مطب دندانپزشکان بیاورد. دکتر واردا اینام، مدیر عامل شرکت، استفاده از هوش مصنوعی را برای بهبود مراقبت از بیمار مورد بحث قرار می دهد.

پادکست هوش مصنوعی را بهتر کنید. چند دقیقه فرصت دارید؟ پرکردن این نظرسنجی شنونده.

منبع: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/05/23/privateer-space/

این شرکت در حال ایجاد یک زیرساخت داده برای نظارت و پاکسازی زباله‌های فضایی است که از رشد پایدار اقتصاد فضایی در حال رشد اطمینان حاصل می‌کند. در اصل، آنها مهندسان بهداشت کیهان هستند.

او همچنین به شدت زباله‌های فضایی اشاره می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه هر پرتاب زباله‌های بیشتری را اضافه می‌کند، از جمله قطعات کوچک و در عین حال خطرناک بالقوه مانند سوخت منجمد و تراشه‌های رنگ.

بخوانید:   تریلر HBO The Idol یک اودیسه موسیقی پاپ به رهبری The Weeknd است

Ai Wardah Inam از Overjet در مورد آوردن هوش مصنوعی به دندانپزشکی

علاوه بر این، پادکست هوش مصنوعی را از طریق آن دریافت کنید iTunes، پادکست گوگل، گوگل پلی، CastboxDoggCatcher, ابری، PlayerFM، قالب های جیبی پادبای، PodBeanPodCruncher, PodKicker, ساندکلود، Spotify، دوخت و TuneIn.

فضای خصوصی، جدیدترین سرمایه گذاری فیلدینگ، با هدف رسیدگی به یکی از ترسناک ترین چالش هایی که دنیای امروز ما با آن مواجه است: زباله های فضایی.

جولز آن توان نگوین توضیح می دهد که چگونه هوش مصنوعی به فرد قطع عضو اجازه می دهد دست مصنوعی و بازی های ویدیویی را کنترل کند

پادکست هوش مصنوعی اکنون از طریق آمازون موزیک در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در آینده برای تقاطع هوش مصنوعی و فضا در انتظار است، با پادکست همراه شوید.

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

در این قسمت از پادکست هوش مصنوعی NVIDIA، میزبان نوآ کراویتز به گفتگوی روشن با الکس فیلدینگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل فضای خصوصی می پردازد.

مدیر ارشد فناوری Immunai و یکی از بنیانگذاران لوئیس ولوچ در مورد استفاده از یادگیری عمیق برای توسعه داروهای جدید

فضای خصوصی نیز بخشی از NVIDIA Inception، یک برنامه رایگان است که پشتیبانی، تخصص و فناوری ورود به بازار را برای استارت آپ های هوش مصنوعی ارائه می دهد.

در طول پادکست، فیلدینگ پیدایش فضای خصوصی، سفر خود از اپل به صنعت فضایی و کار بعدی خود را در ارتباط بین ماهواره‌ها در ارتفاعات مختلف به اشتراک می‌گذارد.

بخوانید:   14 چیز که ای کاش می دانستم Legend of Zelda: Tears of the Kingdom