فعال کردن ایجاد هر چیزی، در هر مکان، توسط هر کسی

در نتیجه، تجربیات ساخته شده بر روی Roblox می تواند در آزمون زمان مقاومت کند. فرار از زندان نمونه ای عالی از تجربه ای است که به روش های جدید و نوآورانه به موفقیت خود ادامه می دهد. این تجربه به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا در نقش فرار از زندان بازی کنند – از زمانی که برای اولین بار در اوایل سال 2017 ساخته شد، بیش از 6 میلیارد بازدید داشته‌اند. همانطور که Roblox فناوری جدیدی مانند مواد محدود به فیزیک را عرضه می‌کند، Badimo خالق Jailbreak به تکامل دنیای خود ادامه می‌دهد. کاربران خود را درگیر نگه دارند. محبوبیت Jailbreak باعث شده است تا با NASCAR و McLaren همکاری های تجاری منحصر به فردی داشته باشد. به عنوان مثال، مک لارن خودروی فرمول 1 جدید MCL36 خود را در همان روزی که نسخه واقعی آن را رونمایی کرد، در جیلبریک به بازار عرضه کرد و به بازیکنان جیلبریک اجازه می‌دهد تا قبل از رسیدن به پیست‌های فرمول 1، ماشین را آزمایش کنند.

به ما در Roblox بپیوندید

بهره گیری از فناوری جدید، جنبه های سینمایی از فیلم، و تکنیک های صوتی و طراحی منحصر به فرد در Roblox، خلاقیت و وسواس ماکسیمیلیان با جزئیات، تجربه ای باورنکردنی و یکپارچه را برای کاربران ایجاد کرده است. کمتر از یک ماه پس از راه‌اندازی، Frontlines تاکنون ۱۲ میلیون بازدید جهانی داشته است و کاربران در همه جا از سانفرانسیسکو گرفته تا پاریس و توکیو وارد شده‌اند.

تکرار سریع و مقیاس بندی بدون هزینه اولیه

در مرکز خالق، انجمن توسعه‌دهنده به سازندگان اجازه می‌دهد تا اطلاعات را تبادل کنند. مرکز استعدادهای ما به سازندگان اجازه می دهد تا یکدیگر را بیابند تا تجربیات شگفت انگیزی ایجاد کنند. و، Creator Marketplace ما به سازندگان اجازه می‌دهد ابزارها، فناوری‌ها و دارایی‌ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

پلتفرمی که باعث کشف و رشد سریع ویروس می شود

امروز تعدادی از ما توسعه دهندگان در حال ایجاد کسب و کارهای بزرگ در Roblox هستند، و این تازه شروع است. در دوره 2 ساله 2021-2022، Roblox بیش از 1.1 میلیارد دلار به جامعه جهانی توسعه دهندگان ما از طریق پرداخت های DevEx تحویل داده است که نشان دهنده افزایش 164 درصدی نسبت به دو سال قبل است. علاوه بر این، اگر به نرخ رشد 10، 100 و 1000 سازنده برتر در سه سال گذشته نگاه کنید، در حالی که رشد را در هر بخش مشاهده می کنید، با نرخ رشد مرکب سالانه 33٪ (CAGR) برای 10 نفر برتر، و CAGR 47% برای 100 نفر برتر، ما شاهد CAGR خیره کننده 91% برای 1000 خالق برتر هستیم. پلتفرم ما دارای مجموعه ای فزاینده از سازندگان، مجموعه گسترده ای از محتوا است و برای مجموعه گسترده ای از کاربران جذابیت دارد. با گسترش مستمر گزینه‌های ایجاد و کسب درآمد برای سازندگان، قصد داریم به دموکراتیزه کردن آثار ادامه دهیم و فرصت‌هایی را برای موفقیت در سراسر جامعه سازندگان خود باز کنیم.

بخوانید:   چگونه Castlevania: Aria Of Sorrow's Tactical Soul System الهام بخش نسل جدیدی از Metroidvanias شد

با تکامل موتور و پلت فرم ما، اتصالات عمیق تر و جهان های غنی تر

با محتوای شما به صورت زنده و در مقابل تعداد زیادی از کاربران، Roblox یک حلقه بازخورد سریع و غنی در مورد نحوه تعامل مردم با کار شما فراهم می کند. این حلقه بازخورد هم توسط سیستم تجزیه و تحلیل یکپارچه ما و هم توسط مکانیسم های کسب درآمد ما تسهیل می شود.

به عنوان مثال، در اوایل مرداد ماه سال گذشته، درب به نزدیک به 1 میلیارد بازدید رسید. سازنده، لایتنینگ اسپلش، تیمی دو نفره است که بازی را در کمتر از یک سال ساخته اند. Roblox Influencer KreekCraft آن را بهترین بازی سال نامید. با میزبانی رایگان Roblox و توزیع بین پلتفرمی، لایتنینگ اسپلش توانست رشد عظیم یک شبه را بدون قطع یا بحران مقیاس پذیری مدیریت کند. وقتی روز گذشته بررسی کردم، آنها 160000 بازیکن همزمان را با 2.6 میلیارد بازی در پلتفرم‌ها متعادل می‌کردند و اکنون یک تیم چهار نفره هستند.

ما به توسعه دهندگان Roblox همه چیزهایی را که برای ایجاد و انتشار یک تجربه در iOS، Android، Mac، PC و XBox نیاز دارند، در عرض چند ثانیه ارائه می دهیم، با پلتفرم های بیشتری در راه است.

اگر فردا در GDC هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید، امیدواریم به ما بپیوندید. ما واقعاً خوشحالیم که شما مستقیماً از 14 استودیو توسعه دهنده Roblox در مورد سفرهای شخصی و موفقیت آنها در پلتفرم بشنوید.. Roblox Engine: در حال توسعه بر روی پلتفرمی که 32 میلیون تجربه همهجانبه را فراهم می کند جلسه ساعت 10 صبح است و فشار دادن مرزهای جهان های همهجانبه جلسه ساعت 16 می باشد علاوه بر این، اگر هر یک از جلسات ما را در اوایل هفته از دست دادید، می‌توانید آن‌ها را در Vault GDC بررسی کنید.

در Roblox، چشم انداز ما این است که راه دور هم جمع شدن خود را دوباره تصور کنیم. میلیون‌ها توسعه‌دهنده و سازنده در سراسر جهان گرد هم می‌آیند تا الهام‌بخش باشند، بسازند و به اشتراک بگذارند. پلتفرم ما توسط کاربر ساخته شده است و انجمن ما در مرکز هر کاری است که انجام می دهیم.

برای Janzen Madsen و Splitting Point Studios، تکرار بخش اصلی استراتژی آنها است. با نزدیک به 2.8 میلیارد بازدید از تجربیات برتر از جمله رعد نورد و جادوگران حواس پرت، توانایی ارسال به روز رسانی ها در عرض چند ثانیه چیزی است که جامعه آنها انتظار آن را آموخته است و تاکتیک اصلی کسب درآمد برای استودیو بوده است. وقتی چیزی خراب می‌شود، آن‌ها فوراً آن را از طریق یک به‌روزرسانی بدون اصطکاک برای همه کاربران، بدون نیاز به کاربران برای به‌روزرسانی برنامه، رفع می‌کنند. هنگامی که آنها یک آیتم جدید برای عرضه دارند یا یک رویداد محدود به زمان دارند، آن را فوراً بیرون می آورند تا تعامل را افزایش دهند. وقتی جامعه به‌روزرسانی را دوست ندارد، می‌تواند هر زمان که بخواهد آن را بازنویسی کند. این وسواس نسبت به کاربران آنها منجر به رتبه بندی قوی جامعه شد.

بخوانید:   بازی جدید Total War اعلام شده است که در مصر باستان اتفاق می افتد

من امروز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی (GDC) محصول و دیدگاه خود را با سازندگان به اشتراک گذاشتم، که یک انجمن پیشرو است که انرژی خلاقانه و بحث در مورد حل موانع و چالش هایی که سازندگان با آن روبرو هستند جمع آوری می کند. در اینجا خلاصه ای از کاری است که ما برای تسریع ایجاد در Roblox انجام می دهیم.

سازندگان می‌توانند با استفاده از ابزارهای سازندگان ما مانند این‌که ایده‌های خود را به Roblox وارد کنند استودیو Roblox و برای حمایت با انجمن عظیم سازندگان ما در ارتباط باشید مرکز خالق.

علاوه بر این، در بخش هزینه، ما میزبانی زیرساخت، ذخیره سازی، پشتیبانی مشتری، بومی سازی، پردازش پرداخت، تعدیل و هزینه های پلت فرم را مدیریت می کنیم.

نمونه ای از این کار را می توان در سیستم های آواتار ما مشاهده کرد. هر کاربر در Roblox دارای یک آواتار شخصی شده است، و ما در حال ارائه این قابلیت برای هر آواتار برای نمایش حالات طبیعی چهره – احساسات و حرکات مربوط به گفتار که توسط دوربین دستگاه آنها ضبط می شود، هستیم. علاوه بر این، ما در حال تکمیل چت متنی فعلی خود با چت صوتی هستیم. این ویژگی ها با هم به کاربران شما اجازه می دهد تا به طور طبیعی و شهودی با یکدیگر تعامل داشته باشند.

در نتیجه، سازندگان هر آنچه را که برای شروع ساختن به صورت رایگان نیاز دارند، در اختیار دارند. آن‌ها می‌توانند در چند ثانیه در سراسر پلتفرم‌ها منتشر کنند و به مخاطبان جهانی عظیمی دست یابند. مخاطب می تواند در عرض چند ثانیه، بدون دانلود، دنبال کردن و بازی با دوستان، به تجربیات بپیوندد. سپس Roblox به سازندگان قدرت می‌دهد تا به راحتی تکرار کنند، درگیر شوند، کسب درآمد کنند و حفظ کنند. Roblox راه حلی زیبا برای بسیاری از چالش های توسعه بازی امروزی است و دائماً در حال غنی تر شدن است. هرگز زمان بهتری برای ساختن روی Roblox وجود نداشته است.

به ما در GDC بپیوندید

خوشحالیم که در این سفر با شما هستیم.


¹ فوریه 2023

منبع: https://blog.roblox.com/2023/03/enabling-creation-anything-anywhere-anyone/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=enabling-creation-anything-anywhere-anyone

ما همچنین در حال سرمایه‌گذاری در دنیای واقعی‌تر هستیم. موتور Roblox دنیای واقعی را مدل‌سازی می‌کند، و ما تلاش می‌کنیم تا مواد و سیستم‌های Roblox مانند دنیای فیزیکی ما رفتار کنند. یک خالق ممکن است یک خانه یا درخت را در طول خلقت از چوب توصیف کند. در همین حال، ما روی چوب مدل سازی بهتر کار می کنیم، نحوه رفتار آن در هنگام برخورد با تبر، نحوه شناور شدن روی آب و آتش گرفتن در هنگام قرار گرفتن در معرض گرما. نتیجه این است که بدون کد، تجربه شما می تواند غنی تر و پر از رفتارهای اضطراری شود.

یک نمونه خوب از یک بازی و تیمی که اخیراً در صحنه منفجر شده است، Maximillian Studios است، یک تیم 6 نفره که در طول یک سال، ساخته و منتشر شده است. خطوط مقدم – یک تجربه اکشن اول شخص در Roblox.

Roblox به طور منحصر به فردی برای ارائه به توسعه دهندگان قرار دارد:

  • ابزارهای قدرتمند ایجاد که در چند ثانیه منتشر می شوند
  • پلتفرمی که باعث کشف و رشد سریع ویروس می شود
  • تکرار سریع و مقیاس بندی بدون هزینه های اولیه
  • با تکامل موتور و پلت فرم ما، اتصالات عمیق تر و جهان های غنی تر
بخوانید:   'Bugsnax' از توسعه دهنده 'Octodad' Young Horses تابستان امسال به iOS می آید - TouchArcade

frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen>

ابزارهای قدرتمند ایجاد که در چند ثانیه منتشر می شوند

نه تنها مخاطبان Roblox زیاد است، بلکه به طور فزاینده ای نیز گسترده است. بیش از نیمی از کاربران Roblox بالای 13 سال سن دارند و ما سریعترین رشد گروه سنی 17 تا 24 ساله است که در حال حاضر تقریباً یک چهارم از DAU ها را در این پلتفرم تشکیل می دهند.

مثال دیگر آیرودینامیک است. درست مانند دنیای واقعی، هواپیما به دلیل شکل و سرعتش پرواز می کند. هنگامی که پر را رها می کنید یا یک هواپیمای کاغذی را پرتاب می کنید، آنها شناور می شوند و روی زمین می لغزند. شما مجبور نیستید این رفتارها را برنامه ریزی کنید: می توانید روی ساختن دنیای خود تمرکز کنید و توانایی ما برای شبیه سازی غنی این جهان می تواند گیم پلی شما را در طول زمان بهبود بخشد.

همانطور که شما ایجاد می‌کنید، کاربران به دست می‌آورید و تکرار می‌کنید، Roblox در تلاش است تا از طریق سیستم‌های اجتماعی فراگیر و جهان‌های واقعی‌تر، دنیای شما را واقعی‌تر و عمیق‌تر درگیر کند.

هنگامی که یک خالق دنیایی را می سازد و منتشر می کند، برای مخاطبان بزرگ ما به کار می رود. با بیش از 67 میلیون کاربر فعال روزانه (DAUs¹) اکنون قادر به مشاهده و پیوستن به آن تجربه در چند ثانیه بدون نیاز به دانلود اضافی هستید، پتانسیل رشد سریع بالاست. این را با نمودار اجتماعی غنی که کاربران ما را به یکدیگر متصل می کند، و توانایی آنها برای دیدن کارهایی که دوستانشان انجام می دهند و با یک ضربه به آنها ملحق می شوند، همراه کنید، و یک اکوسیستم بسیار پویا خواهید داشت که آماده ارائه تجربیات جدید به بالای صفحه است. نمودارها در روز

موتور ما برای انطباق با دستگاه کاربر طراحی شده است. یک دنیای واحد ممکن است کاربران بسیاری از دستگاه ها را درگیر کند. موتور به خوبی بارگیری می‌کند و آنچه را که برای هر دستگاه مناسب است شبیه‌سازی می‌کند، تجربه و نرخ فریم منصفانه و منصفانه را با حداقل کار برای سازنده حفظ می‌کند.

هر چیزی که در Roblox می بینید – از تجربیات با وفاداری بالا گرفته تا بیان آواتارها – توسط جامعه ما ساخته شده است. توسعه دهندگان می خواهند دیدگاه های خلاقانه خود را ایجاد کنند و با جهان به اشتراک بگذارند، اما در محیط فعلی توسعه بازی خارج از Roblox، این سخت تر از آن چیزی است که باید باشد. استودیو Roblox در دسترس ترین ابزار توسعه سه بعدی در جهان است، و ما در آستانه ارتقای آن به سطح دیگری هستیم. ما ایجاد هر چیزی، در هر مکان و توسط هر کسی را قادر می‌سازیم، و دائماً روی ابزارها و خدمات جدید سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا جامعه سازندگان خود را برای انجام کارهایی که هرگز تصورش را نمی‌کردیم توانمند کنیم.