فقط بالا! پس از تبدیل شدن به یک احساس انقباض از استیم خارج شد

گیف: SC-KR Games / Kotaku

مدل مورد نظر در لیست شده است Sketchfab، که به صراحت آن را برای استفاده غیرتجاری بیان می کند. فقط بالا! یک بازی 10 دلاری است و از آن برای کسب درآمد استفاده می شود که مستقیماً برخلاف دستورالعمل های تعیین شده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این دلیل است یا خیر فقط بالا! از فهرست حذف شد، اما برای شفاف سازی با Valve و SC-KR Games تماس گرفتیم.

توسعه دهنده SC-KR Games در توییتر خود پست کرد (با تشکر PC Gamer) که بازی به زودی پس از حذف آن در اوایل امروز، دوباره برای خرید در Steam در دسترس خواهد بود. برای کسانی که نمی دانند، فقط بالا! اساساً شما را وادار می کند که از یک مسیر با مانع عبور کنید و پارکور در آن به تدریج تشدید می شود. به نظر می رسد هدف رسیدن به فضا است، به این معنی که شما در حال صعود مداوم از زمین به سمت فضای خالی بی پایان هستید. بنابراین به طور خلاصه، شما در حال رفتن … فقط بالا.

بازی های SC-KR

تا لحظه نگارش این مقاله، فقط بالا! بسیار سریع دارد دنبال کننده قوی Twitch جمع آوری کرد، با بیش از 90000 بیننده و 55000 کاربر بازی را در پلتفرم استریم دنبال می کنند. در حالی که اجرای موفقیت آمیز آن در Twitch است، یک هنرمند سه بعدی ادعا می کند که این بازی از یکی از مدل های سه بعدی آنها استفاده می کند، که برای استفاده رایگان در لیست قرار گرفته بود، البته تا زمانی که برای اهداف تجاری نبود.

مانند PC Gamer نشان میدهد، فقط بالا! پیش از این با بحث‌هایی برخورد کرده است، زیرا تبلیغات NFT دارد، اما Steam تنها در صورتی قوانینی علیه NFT دارد که در بازی آنها را بخرید و بفروشید، نه اینکه صرفاً آنها را تبلیغ کنید.

منبع: https://kotaku.com/only-up-twitch-steam-delisted-pulled-copyright-dispute-1850597603

فقط بالا!، یک رانر نه چندان بی پایان که اخیراً در Twitch شروع به کار کرد، به طور غیرقابل توضیحی بدون هیچ هشداری از Steam حذف شده است، اما دلیلی وجود دارد که باور کنیم ممکن است به دلیل اختلاف حق نسخه برداری با هنرمندی که ادعا می کند بازی از یکی از موارد استفاده می کند حذف شده است. دارایی های آنها